Güzellik hakkinda ne düşünüyosunuz?

Bence bu hayat güzellere/yakışıklılara güzel.Çoğu kişi iç güzellik önemlidir diyor fakat sokakta güzei birisini görseler ağızlarının suyunu akar.Güzelsen ya da yakışıklıysan bir adım öndesin.İş görüşmelerinde bile öyle.Güzelsen her zaman arkadaşın olur.Güzelsen zenginsindir vsvs. Siz ne düşünüyosunuz?

• Ben hala iç güzellikten yanayım.
    38% (3)43% (3)40% (6)Oy Ver
  • Tabiki de güzellik önemli amk çirkin birisine öldürseniz bakmam
    62% (5)57% (4)60% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• evet sana katılıyorum bı adım onde oluyosun benimde basıma geldı ıse gırcektım dıger cocuklarda vardı sen yksklsn dedı ve cıktılar dısarı ovnmeyı svmıyorum ama oyle oluyo ama ben sahsım ıcın konusm ben hıc ayırmadım guzelı cırkını herkese yakın davrndm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sırf güzel diye seninle arkadaş sevgili olan birinden ne hayır gelir .Yada seni sadece güzelliğin için işe alan bir işyerinden patrondan bunlarıda düşün

2|0
    0|0
  • Ben hala iç güzellikten yanayım.

1|0
    0|0
  • benım tecrubelerım sunu ogrettı guzellık ılk ızlenımde kazanım hele bır de iç guzellıkle bırleşince daha fazla kazanım ama oyle bir şey oluyor kı bırı cıkıyor butun kazanımlarının ıcıne edıyor ve bu sefer ne guzellık kalıyor ne de başka bır şey yanı bu hayattta her durumun kaybettırdıklerıde var kazandırdıklarıda bunu bılmek lazım oyle bakmak lazım

0|0
    0|0
  • Güzel olmak bazen başa beladır

Ama yinede insanlar güzel olmak ister

1|0
    0|0
  • karekterden gelen bir yapı sorunu bence guzellik

önmli olan senin kendini nasıl gördugun ve bunu cevrene nasıl yansıttıgın

guzel olmus olan ama karekteri bana uymayan biriyle asla yapamayabilirim

dusunsene guzelliğinimi paylasacak benmle

peee

0|0
    0|0
  • bazı yerlerde güzelliğin önemi var ama iyi niyetli olmadıktan sonra bir b. yaramaz.

1|0
    1|0
  • İkisi aynı anda olmuyo mu

0|0
    1|0
  • önce tip gelir

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Elbette dış görünüş bir ölçüye kadar etkiler her insanı. Bazılarını az bazılarını çok.

1|0
    0|0
  • Ben sırf kalbi kötü olduğu için çok yakışıklı insanları reddettim. Yani bana göre ikisi de birbirini tamamlamalı.

1|0
    1|0
  • yakışıklı olsun öküz odun olsun bir işe yaramaz

1|0
    0|0
  • sıklar niye bu kadar uc

0|0
    1|0
  • Her daim iç güzellik.

0|0
    0|0
  • Güzel olup ve yakışıklı olup hava atan egoist insanların ANASINI SİKEYİM BENİM İÇİN ONLAR TERÖRİST

1|0
    0|0
Yükleniyor...