Evde vücut geliştirlirmi?

konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşalr şınav mekik vb egzersizlerle evde vücut geliştirilirmi yoksa spor salonu şartmı ?

Güncellemeler:
en güzel cevabı seçmekte zorlanıyorum gerçekten ama birinde karar vermem lazımdı :)

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• spor salonu sadece para kaybı. emin ol. isteyen her türlü geliştirir. emin ol.

0|1
    0|0
    • ozaman deneyelim bakalım :)

• tamam zaten benim dediğimde yazımdaki sıkıntılar konusmada fazla göze çarpmıyor...

• sen niye bir atarlandın kızdın falan ya hayırdır :) :D yanlışımı söyle düzeltiyim demi :):)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• çok az gelişir

0|1
    0|0
  • kollar 40 gögüs 113 omuz 130 ben bu ölcülere ulaştım gayet fit geneldede gören body yemi gidiyosun diye sorar

0|1
    0|0
  • Evet gelişir. yaklaşık 4 aydır düzenli yapıyorum. Etkisini ilk ayda göstermeye başladı.

0|1
    0|0
    • nasıl yapıyosun ? hani herhangi bir program faln veya spor aletleri , hareketler falan işte :)

• Sadece günde 200 şınav 200 mekik çekiyorum. Tabii direk 200'le başlamadım 10 ile başladım 2-3 günde bir arttırdım. Elinde ağırlık varsa bir süre sonra onları da ekleyebilirsin.

• teşekkür ederim aklıma yattı

• İnsanity ve p90x isimli fitness programlarını indir.

0|2
    0|0
  • yapılır ama yetersiz kalır.

0|0
    0|0
  • büyük tüp faydalıydı eskiden şimdi doğalgaz çıktı o lüs gitti..

Damacana ya devam

0|1
    0|0
  • tabi gelişir ama beslemene falan dikkat etmen gerek

0|1
    0|0
  • çağımız bilgi çağı her bilgiye ulaşabiliyorsun evdede geliştirebilirsin ama profesyonel gözetiminde salonda yapmak eğer imkanın varsa daha iyi

0|0
    0|0
  • Bence bir yere kadar kardeşim salon'da öyle adamları görünce insanın içi gidiyor çünkü bende salon'da örnek olan birisiyim :) salon'un yerini tutmaz diyorum ben.

0|0
    0|0
    • ya illaki tutmaz ama az bir şekil alsın yeter ilerde herhangi bir dövüş sporuna gitmeyi düşünüyorum zaten ozaman dahada iletirim haliyle :)

• yüzmeşu anbenm için sıkıntı

• Neden bilmiyormusun öğrenirsin kardeşim.

Yükleniyor...