Sizce kim haksız? ve ne yapmalıyım?

merhaba ben ibo 3 yıl önce bir kızla birbirimizi seviyorduk çıkmaya başladık akşamı ben senle çıkamam annem öğrendi dedi ve ayrıldık ama arkadaş olarak kaldık aradan bir ay geçti tabi biz hergün okulda birbirimizi görüyoruz ve konuşuyoruz birisi sevdiğim kızın facesine iyiki seni tanımışım bitanem yazdı bende bunu gördüm yarını okulda tartıştık kaldırmasaydın dedım yazıyı kızda dediki senın için kaldırmadım kuzenlerım için kaldırdım.bende çektim gittim yanından ve bir iki gün sonra sinirden başkasıyla çıktım o da daha sonra o yorumu yapan çocukla çıktı.Biraz zaman geçti konuştuk ben o kızla ayrıldım ama o çocukla ayrılamadı niye ayrılmıyorsun dedim oda ayrılınca intihar ediyor dedi ve okul bittikten sonra yani 2 yıldır ondan bir haber almadım.Şimdi size soruyorum erkekler benm yerımde olsaydınız ne yapardınız.Kızlar siz o kızın yerinde olsaydınız ne yapardınız?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere sinirden başka bir kişiyle çıkmazdım. . . Çıkıyorsan ayrılmayacaksın mümkünse, sen de sinirden çıktığına göre sevmediğin biriyle çıkmışsındır. . . Takmazdım sadece onu, kimseye de bakmazdım mümkün olduğu kadar. . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...