Profosyonel yüzücü olmak için

Profosyonel yüzücü olmak için ne yapmam gerekir profosyonelligin bir belgesi falan var mi yoksa hoca sana profosyonel oldun deyince oluyor mu

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• yüzme kursuna kayıt olman lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yaş kaç :)) Herhangi bir sporda federasyondan lisans çıkarıp müsabakalara katılmaya başlayınca profesyonel sporcu olursun

0|0
    0|0
  • Soylediklerinn alakası yok milli takımdaysan veya yarışmlarda en üst ligde yarışıyorsan zaten profesyonelsin

0|0
    0|0
  • lisans olması lazım profesyonel olmak sıkı çalışma ister.havuza sabah gidecen akşam gelecen yani.erken baslasaydın baya ilerletirdin her geçen gün bir kayıp olur.bu yastan sonra çok zorlanırsın

0|0
    0|0
  • çalışarak

0|0
    0|0
  • ben 12 yaşında yüzücü lisansı aldım ama ne işime yarar bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • Prof oldun al git :D xd xd xd :) tabiki belgesi var testler falan :)

1|0
    0|0
  • kulüpte lisanslı olarak yüzüyorsan pro demeksindir aynı futbolculuk gbi ya da basket gibi.

0|0
    0|0
  • bi kulübe yazıl ordakiler beğenirse seni lisans çıkartılar.ilerlersen pro. olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben profesyonel yüzücüyüm canım evet hoca bir sabah sen profesyonel oldun artık diyor sen de profesyonel oluyorsun sonra hayat çok eğlenceli, belki şirinleri bile görebilirsin. :D Hayır ya lisanslı sporcuysan profesyonel oluyorsun.

1|0
    0|0
  • lisans almak için klübe kaydol daha sonra lisanslı bir şekilde yaraışmalara katılırsın

0|0
    0|0
  • Lisansla yarismalara katilabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • Lisans çıkartırlar.

0|0
    0|0
  • klübe yazıl lisans verirler yarışmalara katılırsın falan öyle öyle olursun

0|0
    0|0
  • sertifikası yok bu işin can kurtaran olmak istiyorsan o başka

0|0
    0|0
  • Kursa git.