Özgüveni düşük bir erkekle çıktınız mı hiç?

hanımlar sorum size söyleyin bakalım çocuklar duymasının light selamisi gibi özgüveni zayıf ama iyi çocuk tipleriyle çıktınız mı hiç? :))

Güncellemeler:
Görünen o ki istisnalar kaideyi ufaktan bozuyor :))
Anlaşıldı sitedeki kızlar ya şanslı ya da kezbanlar.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• 1,5 sene çıktım. Sonra ayrılmak istedi yalvar, yakar barıştım. Taksim meydanında gecenin bir yarısı ayaklarına kapandığımı bilirim. Sonra ben ayrılmak istedim. Gene barışmak istedim. Kabul etmedi. Bitti, gitti öyle. Pis bir metalciydi kendileri ama çok çok iyi bir insandı. Şu hayatta yapabileceğim en büyük hataydı sanırım.

1|1
    0|0
    • eheh :)) hanımımızı müzik türü etkilemiş sanırsam duur dream theater arşivimi karıştırayım az anormallere artıı1 :)

• ahh hayat bana kezbanlara doğru ışık tutarken elin yağlı saçlısına neler veriyor...

yumurtaya can veren allahım bu mu adalet?

• Valla bu değil. İsyan et.

Kızlar Ne Diyor 5

• özgüvensiz erkek olmaz. isterse brad pitt olsun özgüvensiz olunca çekilmezz

0|1
    0|0
    • ahh canım benim seni şöyle normaller köşesine alalım :)

• anormal olup özgüvensiz kendine hayrı olmayan bi adamla çıkacağıma normal olmayı tercih ediyorum evet

• öyle bi tiple çıkmadım, çıkmam

ama fazla da serseri olmasın

o olsun yeter

1|1
    0|0
    • bingoo aranan cevap 1 :)) doğallara artı1 bakalım daha neler çıkacak :)

• çıkmadım light biriyle çıkabilirim ama özgüveni eksik biriyle hayır

0|0
    0|0
    • laytlık=özgüven eksikliği benim felseme göre, anormal kısmına giriyorsun hanımefendi :))

• çıktım özü iyidi ama bazı yönleri bıktırdı kendinden özgüven olaylarından dolayı.inattı bide.yapamam deyince çabada göstermezdi yapamıcam bunu der dururdu.bitirdim mutluyum..

0|0
    0|0
  • çıkmadım oyle emme basma tulumba gıbı herseye evet dıyen adama tasma takar gezdırırım ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...