Galatasaray'ın Sol Bek Mevkisi için düşündüğü Ali Adnan Kadhim sizce Galatasaray'da Başarılı olabilir mi?

link Umarım bu transfer gerçekleşir Carlinhos´un nazını çekeceğimize 19 yaşındaki bir yıldız adayını almayı tercih ederim U20´de çok başarılı bir görüntü çizdiğini söylüyorlar sizce Galatasaray bu transferi bitirirmi?Bitirirse katkı sağlarmı?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• bu çocuk ortadoğunun carlosu olarak adından söz ettirmeyi başardı.urugaya attığı o muhteşem frikik golü ile selçuk inanı anımsattı bana.. gerek sahanın her tarafında oynama özelliği ile gerekse attığı sert şutlarla galataraya yakışır bir sol bek olacağına inanıyorum ali adnan ingiltereye attığı gol ile de dikkatimi çekmişti sanırım arsenalda devreye girmiş hayırlısı galatasaraya gelmesini çok istiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Genc oyuncu her zaman avantajdir. Umarim bitirirler transferi ve bence basari saglarda. Kim tutar artik bizi :)))

0|1
    0|0
  • Evet dün okudum Renktaşım ..

Genç oyuncu olursa güzel olur bence.. Çabuk uyum sağlar takıma ..

0|1
    0|0
  • genç ve kaliteli yıldızlar iyidir,başarılı olur.

0|0
    0|0
  • u20de başarılı olmuşsa eğer,faydası olacaktır..

0|0
    0|0
  • ben son yarı final maçında izledim tesadüfen beğendim ama büyük takımlar daha erken, anadolu takımlarında gayet başarılı olur.

0|1
    0|0
    • İspanyol İngiliz takımları istiyor haberleri var buraya geleceğine oraya gider belkide.

• evet olabilir, sakatlandı ve sonuna kadar devam etti savaşıyordu, hatta spiker bir çok takımın radarına takılmıştır dedi.

Erkekler Ne Diyor 7

• Hic izlemedim ama o kadar insan iyi diyorsa ortada bir gerçek vardır gelirse inşlh kontejyan kurbanı olmaz

0|1
    0|0
  • izlediğim kadarıyla iyi ama ş.l. seviyesinde değil

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın 10 tane yabancısı var heralde yani bir kere bu söylediğin oyuncuyu alacaksa bir oyuncusuyla mukavelesini feshetmesi lazım.

0|1
    0|0
    • Elmander ve Culio kesin gidecek zaten

• Riera götürüyor orayı ama Şampiyonlar liginde yetersiz kalıyor bu adamı alırsak 7-8 sene sol bek sıkıntısı çekmeyiz hatta ilerde iyi bir fiyata satabiliriz artık geleceğe yatırımda yapmamız lazım

• o değilde şu Amrabat çok iyi oyuncu ama fazla şans bulamıyor Drogba Sneijder falan gelince daha da az süre alır oldu G.Saray da biraz yabancı alırken kontenjana göre hareket etmeli artık yani bununda planlamasını yapmak lazım.

• İyiyse inşallah gelir.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Büyük katkı sağlar inşallah alırız

0|0
    0|0
  • 6S başını alır

0|2
    0|4