Sevgilinizi bir restaurand ın önünden geçerken başka kızla/erkekle yemek yerken gördünüz!

Evet erkekler ve kızlar O an tepkiniz ne olurdu.

• Direk içeri dalar küfürleri saydırırdım.Kızın saçlarından tuttunmu yapıştırırdım yere.
    21% (6)36% (4)26% (10)Oy Ver
  • İçeri girer bayanın kim olduğunu sorardım.Ona göre hareket ederdim.
    32% (9)36% (4)33% (13)Oy Ver
  • Bir köşede saklanır Dedektif gibi takip ederdim.
    32% (9)28% (3)31% (12)Oy Ver
  • Diğer.
    15% (4)0% (0)10% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
31|24

En İyi Kız Görüşü

• Önce sevgilime nerdesin canım diye mesaj atıp doğruyu söyleyip söylemediğini kontrol ederdim. Eğer arkadaşımla cafedeyiz canım derse nerde olduğunu öğrenip oraya yakın olduğumu söyleyip yanlarına gidip arkadaşıyla tanışırım. Yok eğer yalan söylediyse çat kapı girerim. Misal çalışıyorum dediyse cafeye girip kolay gelsin hayatım yardıma geldim vs.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• baş başa ? :) abbas yolcu bağlasan durmaz..

0|1
    0|0
  • Takip ederdim :D

1|1
    0|0
  • çok üzülürüm ilişkimizi gözden geçiririm ve o gün orda neyaptığını sorarım öğrenirim ama sebep yeteri kadar inandırıcı değilse bidaha ona okadar güvenmem kolay kolay..

0|1
    0|0
  • güzel soru önce biraz izlerdim,mesaj falan atardım ya da arardım.. sonra durumu gider sorardım yanlarına..aslında bnde face.te konuşmalarını yakalamıştım benzer bir olay olmuştu ya.. sonra bidaha ne aradı ne mesaj attı tabi

0|1
    0|0
    • Teşekkürler.. yakalanan içinde yakalayan içinde arada kalan içinde çok trajik bir olay değilmi?

• gt olmş adam nasıl baksın yüzüne..yada çok bağlanmamış demekki

• bilmem utandı belkide

• gider "aaa bebeğim naber" diye aynı masaya otururum. diğer arkadaşa da elimi uzatır merhaba derim, elini sıkarım. kendimi tanıtırım. "yaaa geçiyodum seni gördüm iki dk soluklanıyım dedim. napıyosunuz?" der, içecek birşey söylerim.

0|1
    0|0
    • Kaçamak yapıyorsa :))

• kaçamak yapıyo olma lüksü yok zaten. ha oldu ki öyle, yine de ortamda hiç bozuntuya vermem karşı tarafı egale etme baabında. sonradan başbaşayken canına okuyup ağlaması için bir köşeye bırakırım. affeder miyim onu bilmiyorum büyük konuşmıyım ama sanmıyorum.

• yaomam ben öyle şeyler koykuyomm :(

• Bir kere yakını olsa söyler yemek yiceğini söylemzse bir iş vardır arar sorarım baklm ne dicek ona göre hareket ederim yalan söylüyorsa ikisinide keserim orda.!

0|1
    0|0
  • B sıkkı

0|1
    0|0
  • Bi dakika konuşabilir miyiz derim kenara çekerim ve derim ki neden bana söylemedin güvenimi sarsıyosun der çeker giderim

0|1
    0|0
  • önce içeri girip kim olduğunu sorardım eğer beni tatmin eden bir cevap veremezse küfürü basıp kızın saçlarından tuttuğum gibi yere yapıştırırdım :D gerisi malum yani önce B sonra A :D

0|1
    0|0
  • Önce telefonla arayıp "Neredesin?" diye sorardım eğer doğru söylüyorsa, "Arkana bak.:)" derim. Ama eğer yalan söylüyorsa... Yaktım seni çocuk!

4|0
    0|0
  • İçeri girer ellerindeki çatalları ikisininde boğazına saplardım !

1|1
    0|0
  • E) Isyeaaaaaagnn ederdim

0|1
    0|0
  • döverim üleeeeeeeeeeen

0|1
    0|0
  • Mesaj çekerim cevap gelmezse evime dönerim , elbet döncek ağzına burnuna s*çardım !

0|1
    0|0
  • Sağım solum belli olmaz o an ki ruh halime bağlı ama kaçınılmaz son pek hoş olmaz elbette...

0|1
    0|0
  • doğduğuna pişman ederdim

0|1
    0|0
  • Takip ederdim dışarı çıktıklarında elini tutarsa hemen yanlarına gider hesap sorardım

0|1
    0|0
    • Evet olabilir.. ama bazı çapkınlar dışarda ilgisizce hareket edebilir :)

• ararım o zaman nerdesin hayatım buluşalım mı derim kuzeni vs.falansa zaten onunla olduğunu söyler yalan söylerse de dikilirim karşısına yapıştırırım tokadı

• B: İçeri girer bayanın kim olduğunu sorardım.Ona göre hareket ederdim.

0|1
    0|0
  • Mahverrdim onları şeytan adım olsunk kiii

0|1
    0|0
  • sinirle neler yapabileceği mi hayal edemiyorum

0|1
    0|0
  • oturur onlarla birlikte yemek yerdim :D

0|1
    0|0
  • Ağzını burnunu kırarım : /

Yediği yemeği burnundan getirim

0|1
    0|0
  • Karsİ masada oturur hic bisi olmamis gibi davranir sevglimn gozlerinin icine bakar kivranmasni izlerdim

1|0
    0|0
  • İçeri girerim sonrasını izlersiniz... Ama çirkefleşmem...

0|0
    0|0
  • Kizin saclarindan suruklerim, sevgilimede bir tane tokat yapistirirdim.

0|0
    0|0
  • içeri girip kızın kim olduğunu sorardım

0|0
    0|0
  • O an oradan hiçbir şey yok gibi ayrılırdım.Birkaç saat sonra gördüğümden bahseder ve kim olduğunu sorardım.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapmam

0|0
    0|0
  • gider ağızlarını burunlarını kırardım hacı

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• ararım telefonunu, açınca sorarım ne yapıyorsun diye. açmaz ise, açtığında aradım açmadın noldu canım derim. herhangi bir aşamada yalan yakalarsam, notunu veririm. ertesi gün ben artık sıkıldım diyip ayrılırım. olayın konusunu bile açmam

1|1
    0|0
  • sevgilimse uğraşmam geçer giderim eğer karım ise ilk önce beklerim daha sonra evde bugun ne yaptın diye sorarım eğer yalan söylerse mortingen suisee

0|1
    0|0
  • içeri girer çocuğu oracıkta döverim, yalan yok gelemem böyle şeylere.o sinirle kıza ne derdim bilmiyorum

0|1
    0|0
  • adamı öldürür poşete koyar kızın eline veririm

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey yapmazdım. Onları izlerdim, emin olmaya çalışırdım. Sonra telefondan neler yaptığını sorardım. Eğer yalan söylüyorsa degaj dikerdim o hatuna !

2|0
    0|0
  • bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

0|0
    0|0
  • 2000 de yaşıyo olsam ayrılık 2013 te yaşıyorum merak ederdim ama tepki göstermezdim 2020 de yaşıyınca heralde yatakta görcem git gide noluyo yaaa :D mm mesaj atardım nerdesin diye ya da arardım napiyosun diye. cevabı örtüşmuyorsa restorana girer sevgilimle birşey olmamış gibi tanışırdım karşısındakiyle sonuçta tamam :) bu yeterli :) iyi geceler :=)

0|0
    0|0
  • İçeri girip yemek yediği kişinin kim olduğunu öğrenirdim

0|1
    0|0
  • yemeğe gömerim ikisinide :)

0|1
    0|0
  • yemeği döker tabağını boğazına sokarım. çocuğu da sıkılana yorulana kadar döverim.

0|1
    0|0
  • Oradan canlı çıkmaları zor.

0|0
    0|0
  • Önce akrabasımı neyin nesi araştırır sonra gerçeği öğrenir ve ondan ayrılırım eğer gerçekten aldatıyorsa

0|0
    0|0
  • şöyle yaparım insan gibi sorarım bu ne diye iş arkadaşı filan derse,sen beni görseydin ne yapardın derim,oda hiiç der tabi,ama ben senin gibi yapamam der burnumdan bir demet sümük atarım tabaklarına çeker giderim

0|0
    0|0
  • kendimi kaybederdim, kendimi kaybedincede ne yaptığımı görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Ne oldugunu anlamadan hicbir sey yapmam.

0|0
    0|0
  • Hayırdır ne ayaksınız derdim. Açıklamayı çabuk yap derdim ayrıca yani sonra da bir kavga olurdu kesin.

0|0
    0|0
  • elimde beyzbol sopası gerisini siz düşünün artık

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • restorana girerim masalarına gidip masanın üstüne çıkıp donları indirip masaya pislerim.

0|1
    1|0
  • afiyet olsun ne yiyosunuz bakayım reçel, bal, zeytin, domates aa bide KAŞAR varmış burada.

0|0
    0|0
  • El fatiha desin yeter

0|0
    0|0
  • İçeri girer bayanın kim olduğunu sorardım.Ona göre hareket ederdim.

0|0
    0|0
  • A 'yı seçenlere insanlık dersi verilir :)

0|0
    0|0
  • adamı döverim

0|0
    0|0
Yükleniyor...