Bitirdi her şeyi ne yapmalıyım? Yorumlar mısınız?

Sevgilim benden 2 ay önce ayrılmıştı.Sonra biraz konuştuk bir süre zarfında.Dün dedim ki yarın bana tekrar kararını söyle dedim.O da tamam dedi.Bugün oldu hayır dedi bana.Sonra ben bir elveda bile diyemeden beni engelledi.Sonra ben de onun arkadaşının face hesabına girip mesaj attım.Arkadaşının face hesabına eski sevgilim de ara sıra giriyordu.Şöyle dedim:

Tamam eski sevgilime söyle bunun merhbası olmayacak dedim.Daha bir elveda diyemeden beni engelledi.Beni böyyle ağlattı ben ona bişr şey demiyorum dedim.Engellemedim ki yazdı. cevap vermedim

Ne diyorsunuz?Ne yapayım?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Gidee yol yakışır bir daha hiiiiç cevap verme. bir kelimene hasret kalsın...

0|0
    0|0
    • hasret kalır mı bılmem ama gerı donecek.ıcımden bı ses oyle dıyor.cunku arkadasıma barısmıcam dıyor ben de ıyı elveda engellemıssın benı yazıyorum orda engelemedım kı dıyor.pekı elveda demesı lazımdı.

• Artık bir önemi var mı? O seni çok üzecek çokk... Çünkü sen ona seni üzme fırsatını hep vereceksin gibime geliyor.

• bırlıkte olacagımdan degıl sadece pısman oldugunu gormek ıstıyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevap verme. İşin ciddiyetinin farkına varsın.

0|0
    0|0
    • sanmam.cunku bı seferde boyle yapmıstım 1 hafta hıc mesaj atmadım o da atmadı.

• Yol ver gitsin o zaman boşuna çabalama.

• Seviyorsan at mesaj gurur hiç bir işe yaramaz .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beni hiç birşey yok ken hiç birşey demeden çekip gitmişti :(

0|0
    0|0
  • Olan olmuştur, olacak olanda olmuştur. Seni bir kalemde silen biri için üzülmeye değmez bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...