Hakaret eden erkek seviyor mudur?

sevgilinizle veya nişanlınızla kavga ettiniz damarınıza bastı hemde çok kötü. sinirli bir yapınız var gözünüz dönüyo o an naparsınız hakaret (küfür vs )edermisiniz eğer ederseniz onu seviyormusunuzdur ?

0|0
9|16

En İyi Erkek Görüşü

• Döverse karasevdalı...bırakma sakın

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• insan sevdigine nasil hakaret edebilirki

0|0
    1|0
  • İlişki uzunsa normal bence :D Adamın çok damarına basarsan küfür eder yani :D Ama yeni ilişkilerde erkeğin böyle bir şey yapması doğru değil.

Bir de şu var tabii; sevgilisinin bilerek damarına basan kız seviyor mudur? :)

0|0
    1|0
    • cok uzunn :) 3 yıl oldu valla :) o da doğru bence o kızda seviyotdur :)

• 3 Yıllık bir ilişkide normal. Tabii damarına basmışsan. Durup dururken küfür etmek doğru değil. :D

• ben etmem .. Hiç bir koşulda... Ağzım alışmamış bir kere ...

0|0
    1|0
  • Ben haksızsam eğer başımı aşağı indirir bir şey konuşmam, çünkü ne dese haklıdır. Ama eğer hakssız yere kavga edersek orayı terkederim çünkü orada kalırsam kavga gittikçe kötüleşit, sakinleşmemeiz için bunu yaparım. Ama yine de onu severim :)

0|0
    1|0
  • Sevdigim kişiye vuramam kavga ederken bir anda yapışırım dudaklara :)

0|0
    1|0
  • değerini bil çok seviliyosun

sevmeseydi küfür etcek kadar sinirlenmezdi umursamaz geçiştirirdi

0|0
    1|0
    • öyle mi diyorsunuz ama bir tek siz böyle düşünüyorsunuz diğerleri diyorki hakaret eden saygı etmeyen bir insan sevemez diyor.

• benim erkek arkadaşımda gerçekten sizin kafadan )

• seviyodur o.kıymetini bil. sen bakma diğer gevşeklere.durumunu çok iyi anlıyorum.sakın takıntı yapma.sende edebiliyosan et.3yıllık bir süreçten bahsediyosun.ne güzel işte

• Hakaret eden erkek seviyo mudur

Valla erkekten erkeğe değişir

0|0
    1|0
  • Bırak tatlım bugün böyle yapan yarın neler yapmaz.. :(..

1|0
    1|1
  • azzıma geleni sayarımm yoksa elimde kalır

0|0
    1|0
  • herkesin aşkı edebi kadar sonucta

sevmiyordur diyemem ama saygısızlık yapıyor sonucta

0|0
    1|0
  • hakaret, küçük düşürücü hertürlü laf ve argo kelimeler bende kaşıntı yapar sahibine zekice sokarım

0|0
    1|0
  • hayır sevmiyordur. aksine nefret ediyordur.

0|0
    1|0
  • Çok sinirlensemde asla küfür etmem , üzgünüm ama sevdigini söyleyemeyecegim yerinde olsam karşıma oturtup bir kadın oldugunu söylerdim ...

0|0
    1|0
  • iyi seven hakaret ediyosa, köpek gibi aşık olanda öldürsün mk.

0|0
    1|0
  • bence bir insana küfür ettirecek kadar damarına basan da sevmiyordur.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ağzıma zıçıyor çünkü bana aşık^^

0|0
    1|0
  • benim sevgilim de ediyo ben de ediyorum iyi değil tabi ama

0|0
    1|0
  • İnsan sinir anında her şeyi söyleyebilir önemli olan fırtına dindikten sonra gönül almayı bilmek ve her defasında sinirin arkasına sığınmamak.

0|0
    1|0
  • "Hakaret eden erkek seviyor mudur?" O nasıl bir soru yahu.Evet en güzel sevgi gösterme biçimidir.

0|0
    1|0
  • oyna da oyna kafana göre oyna

oyna da oyna yakışır sana

seninde işin zor aşk meşk dedikodu

herkesin harcımı bunlar

ağır konu

vah vah vah

0|0
    0|0
  • hakaret eden kimse hiç işim olmaz !

0|0
    0|1
  • Ölüyodur aşkından : /

Ayrıca sen bu işin raconunu bilmiyosun bizim burda böyle sorular Gizli sorulur Pınarcım ..

0|0
    1|0
  • ederim kırarım dökerim ama cokta seviyorumdur. sevmediğim biriyle uğrasmam biter gider.

0|0
    1|0
  • Sevgi saygıyı da getirir beraberinde. Saygı duyduğun birine de hakaret etmezsin elbet.

0|0
    1|0
Yükleniyor...