Helallik böylesine önemli mi?

seçen seçintiye düşer mi? hiç ugruna bıraktıgı aglattıgı gercekten sevdıgını bıldıgı halde hiç ugruna bırkatıgı sevenının kapısına muhtac kalırmı.ugruna herseyı yapmaya hazır olan sevenı yııp gectıkten sonra yoksa mutlu olurmu. helallık onemlımı hak helallıgı gozyasının hakkı onemlımı.sahi aglatan aglar mı yoksa huzur ıcınde yasar mı

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadasım seni gayet iyi anlıyorum bende aynı durumdayım hatta bu şekilde olan yüzbinlerce insan var.bende çok sevdim hemde haketmiyen birine o kadar çok değer verdimki,neler yaptım neler çok uzun hikaye ama o hep beni yok saydı sonundada terketti hemde göz yaşlarıyla ama hiç umursamadı bile 7 ay oldu hala atlatamadım.sana bir tavsiye Allah a çok dua et onu isimleriyle zikret yalvar seni bu durumdan kurtaracak yalnız Allah cc dır ben bu sayede son bir iki aydır toparladım ve canım eskisi kadar yanmıyor ama en önemlisi Allah cc benim karşıma tekrar sevip sevilebileceğim bir eş çıkaracaktır inşallah hep dua ediyor vede inanıyorum..

0|0
    0|0
    • O mutlu ama dimi o çok mutlu boyle aglattı senı bnı aglattılar ama mutlular nerde adalet nerde

• Mutlumudur değilmidir bilmiyorum ancak mutlaka ama mutlaka çektirdiklerinin hesabını ödeyecekler,Allah adaletlidir herkez hesap verecek bu dünyada yüzü güler belki ama ahirette hakkını ödeyemez ve cezasını çeker..

• burda yuzu gulmusse bn nasıl yasarım kı o pişman degılse hakkımı helal edemıyrm ona agladıkalrım da doktugum gozyaslarıda bısı dıl daha

• Allahın taktirine bağlı :) ya bu dünyada ağlayacak ya diğerinde :) genelde bu dünyada mutlu olur kötü insanlar sen hesabını ahirete sakla :)

0|0
    0|0
    • o zamn ölmek en ıyısı

• o nerden çıktı? Ölünce kurtulacağını sanıyosan öl :)

• en azından yaptıklarıımı cekerım yapmadıklarımı dıl

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...