Eşinizin nasıl bir giyinime sahip olmasını isterdiniz?

dekolteye ve süper mini giyime bakış açınız nedir? Kadınlar erkek olsaydınız siz ne düşünürdünüz?

0|0
17|55

En İyi Erkek Görüşü

• Dışarda Kedi evde Kaplan olsun :)

3|2
    0|2
    • olur sen iste yeter ki :D

• keşke olsa benim yaşlarımdakiler erkeklerle çok samimi ve üzülüyorum onlara bir test'e göre kadınlara 45 dakikada bir cinsel istek erkeklere 45 saniye :) yani her an birşey olabilir :D

Erkekler Ne Diyor 54

• Kapalı olması tercihimdir.

3|2
    1|0
  • İslama uygun şekilde giyinmesini isterim.

3|2
    0|0
  • Modern cagda yasiyor isek kisitlamayi dogru bulmuyorum fizigine uygun giyimler yaparsa cok daha iyi olur mini etek diz ustunden hafif yukarida olabilir fazlasi zarar :D dekoltede gidecegimiz ortamlara bagli olmak sartiyla degiskenlik gosterebilir. Genel anlamda kisitlamaya karsiyim.

2|0
    1|1
  • Olmasın dekolte, olmasın mini ...

O sadece bana olsun mücevher.. Onun haricinde zaten eş olarak göreceğim kişi kendine yakışanı bulmuştur ki beğenmişimdir..

3|1
    0|0
  • link asdhjkasdh

1|0
    0|0
  • geri kafali diye nitelendirebilirsinzi ama kesinlikle esimin disarida super mini ve dekolteyle dolasmasini istemem. tercih sebebidir ki bazi erkekelrin karilarina bakilmasi hoslarina gidebilir ki gidiyorda, ben onlardan degilim.

2|0
    0|0
  • Sanki Güzelliği ve aklı ile başaramadıklarını vucutları ile başarmaya çalışıyormuş gibime geliyor.

O yüzden İtici.

3|1
    0|0
  • Muhterem kardeşim;

Eşimin nasıl bir giyime sahip olmasını isterim..

Dışarı'da; Rabbi nasıl emretmişse öyle giyinmeli.

İçeride ise perdeler açık olmamak şartıyla rahatça giyinebilir; ama yine de kıyafet erkana nizama uygun olmalı. Misafir gelir, komşu gelir.. Pejmürde halde olmasa kendi lehine

Akşam yanındayken de kıyafetleri nasıl olmalı; farketmez yav.

O'na ne giyse yakışır.

1|0
    0|0
  • müstakbel eşim peri kızı gibi giyiniyor, değişik bir tarzı var daha kot giydiğini bile görmedim hatta merak ediyorum kotla yani o derece :)

1|0
    0|0
  • ha kasaptaki ciğer ha minili dekolteli kadın

kadın dediğin gizemli olmalı

bağzıları miğde bulandırıcı

2|0
    0|0
  • nasıl rahat ediyorsa ortamına uygun giyinmesini isterdim.

1|0
    0|1
  • Dışarıda böyle giyinmesine katiyen müsaade etmem. Evde istediğini giysin, dışarıda da benim istediğimi giymek zorunda. Satılık bir manken almak gibi bir düşüncem yok büyük konuşmak gibi olmasın. Mini eteğin ve dekoltenin açıklamasını kabul etmiyorum.

1|0
    0|0
  • Valla benım esım acık gıyınmemelı dekolte mını felan olmaz olaki cok ozel bir gun oldugunda yanında ben oldugum takdirde ufak caplı seylere ızın verebılırım . Gerisinde olamaz cunku bana özel olmalı.

0|0
    0|0
  • eşim benim namusumdur 60 yaşındaki adamlar bile dönüp bakıyor ben ona karı demem .

2|1
    1|0
    • adama adam dersin yani?

• arkadasim cok guzel soylemis Adama adam der misin ?

ayrica insanlar bakicak diye rahat mi giyinmicez rahattan kastin acik degil onu ben bile sevmiyorum

aslinda oldugun yerde onemli yerine gore giyinmek guzel

• banane bundan ya adamla mı evlendim ben saçmalıga bak ? benim karım bilmeli önce beni ilgilendiren karım olucak, adamı gördüm mü dalarım sadece ama karımdada var kendide bilmeli ha rahat diye başka elbiseler yokmu sanki sadece kadınlar mı rahat düşkünü illa herkes yarı çıplak mı gezsin .

• AÇıkcası sevgilim şort giyiyor :D bu da hoşuma gidiyor bazen de açık giyiniyor farklı illerdeyiz bunu yanımda yaptığı sürece hoşuma gidiyor ama bazen öyle bir şey oluyor ki sokağa güzel çıkıyor yanımda hiç güzel değil o zaman moralim bozuluyor yani kısaca istediği gibi giyinebilir açık giyinmesi daha hoş tabi ^_^

0|1
    4|2
    • erkekler sevgiline baktığında ne hissediyorsun?

• Genişlik.. terk.

• Erkekler baktığında mı takmıyorum sevgilimin güzel olduğunun kanıtıdır bu zaten. Ona güzel olduğunu hissettirmiş oluyorum :) hem baksalar ne olacak ki her gün onu öpen uyandıran benim onlar sadece bakıyor biz sanki hiç bakmadık :)

• Şahsa özel sorularla gidilmeye çalışılan bir nokta.. Kapalı dese kötü mü? Açık dese kötü mü?

İnsanların özelidir bu mevzular..

1|0
    1|0
  • Fazla dikkat cekmese iyi olur :)

1|0
    0|0
  • Edepli giyinmeli...Eğer benimse o eş benim için orasını burasını açmamalı.Kapalı ve setr olmalı..

2|1
    2|0
  • hanım hanımcık giyinmesi hoşuma gider.

1|1
    0|0
  • Dekolte mi mini mi? Kızım senin baban sana böyle mi öğretti? ne dmek dekolte yaa. Asla izin vermem böyle şeylere. kapalı olacak.

link

0|0
    1|0
  • abartılı açık giyimden hoşlanmam o yüzden sevgili de olmam

1|1
    1|1
  • kimse kusura bakmasın isteyende eksiyi bassın ama ben genede söyleyeceğim benim eşim o****pu gibi giyinemez abi tamam mı ? mini etek ve dekolte o.ların vücutlarını beğendirmek için kullandıkları bir giyim tarzıdır...efendice hanım hanım giyinecek edebiyle duracak öyle yılışmayacak millete!

1|0
    0|0
  • Kesinlikle karşıyım. Evimde istediği gibi giyinsin ama dışarıda edebiyle olsun.

1|0
    0|0
  • "süper mini" den kastınız nedir? küçük bir bez parçasını giyorsunuz ve ona moda mı diyorsunuz veya onu mu yakıştırıyorsunuz? Tabikide eşimin böyle bişey yapmasını istemem hatta istememe gerek yok eşim olacak kişide böyle fikirler yok.

Medeniyet dediğin açmaksa bedeni,

Desene hayvanlar bizden daha medeni.

1|0
    1|0
  • edepsizce olmasın yeter

1|0
    0|0
  • erkekler sevdiği insanın böyle giyimine müsade etmez. ya sevmiyordur ya domuzdur

1|1
    0|0
  • Tabiki herzman çok seksi olmasını istemem fakat özel zamanlarda ve ara sıra seksi giyinip benim gözlerimi yerimden çıkartmalı.Seksilik açık giyinmek değil bunuda sölemek isterim

1|0
    0|0
    • seksilik sana özel mi olmalı? yoksa her yerde giyebilir mi

• Düşündüm de bu soruyu nasıl cevaplarım.Şimdi seksilik tabiki bana özel olmalı.Süper mini etek giyen bir bayan genelde seksidir ama başkasının dikkatini çeken bir kadın olmaktan ziyade hafif dekolte ya da cici bir gömlek ve gerdanlığın cici bir kolye ile süslenmesi.Dar kesim bir kot pantolon ya da türetebilinir.Burda önemli olan kişinin beğenmesi.Çok açıklık bende sevmem

• normal giysin açık saçık seylere karsıyım he kafası kapalı olsa iyi olur kapatmasada kendi bilir ama dediğim gibi açık saçık yok one le öyle Türkiyede yasıyoz dolu abaza var

1|0
    1|0
  • Serbest :)

1|0
    0|1
  • abartı sevmem. çok karışmam ama çok açık olmaması lazım.

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 17

• katı olurdum sanırım.benim özelim , o yüzden belli hatlar çervesinde herkesin görmesine gerek yok diye düşünürüm.

1|3
    0|0
  • eger erkek olsaydim esimin giyimine saygi duyardim ve nasil giyinmek istiyorsa oyle giyinmesine izin verirdim

2|1
    0|0
  • çırılçpıplak olalımmm

0|0
    0|0
  • Aşırısını istemezdim sanırım... Yakışanı giymek diye bir şey var onu yapsın yeter...

0|0
    0|0
  • Koca kadın olmuş ben mi ona karışıcam nasıl isterse öyle giyinir derdim ama tesettürlü bir bayanla beraber olmazdım...

1|0
    1|1
  • iş yerinde düzgün giyinsin ama başbaşa yemeğe çıkarken ya da evde şık bakımlı hatta modaya uygun olmasını isterim.

0|0
    0|1
  • Ben kesinlikle giydirmezdim.

0|0
    0|0
  • Sakali olmasi tercihimdir birde jelaba giyinirse cok mutlu olurum..

0|1
    0|0
  • evde ne giyerse giysin dışarda karışırım modunda olurdum :D

1|0
    0|0
  • Eşim etek giyemez!

0|1
    0|0
  • Şalvar pantolon gymesin.

0|0
    0|1
  • Ben bile bir kadın olarak dışarıda dekolte mini giyip eşim dışında birilerinin bakmasını istemem

0|0
    0|0
  • Transeksuel

0|0
    0|0
  • kafasına göre

0|0
    0|0
  • Spor giyim her zaman iyidir :)

0|0
    0|0
  • içerde istediği gibi ama dışarda karışırım

0|0
    0|0
  • özel günler dışında giyinmesini tercih etmezdim burası türkiye=)

0|0
    0|1
Yükleniyor...