Bütün herkes cevap vere bilirmi......

Arkadaşlar sevgilimle aramız biraz bozuk ya nasıl desem ayagı sakat kaldı yarıldı dikiş atıldı iyileşene kadar konuşmak istemedi bende ilk başta arada konuşalım falan dedim tamam dedi.

arada konuşuyorduk ama arkadaşı gibi konuşuyordu sinirlendim

bende tamam senin istediğin gibi olsun bir süre konuşmayalım dedim.

Oda birşey yazmadı bir kaç gün sonra hatrımı sordu falan . aradan 3 gün geçti yine yazdı bu sefer takmamış gibi yaptım bana nasıl davranırsa öyle davrandım . ama onları söylerken içim acıdı.

Bana hayat boş dedi. neden :D falan dedim her lafımın sonuna güldüm . işte hayat boş dedi .

bende gülerek anladım bir gün çıkar hayatına doldurucak biri dedim .

çıkarmı bilemem ama ben karşısına çıkmam falan ddedi. sonra sustuk bana ben onu geri kazanmak için böyle davrandım önceden aglatmaya kıyamazdı şimdi ise ne kadar aglarsam aglim umrunda değil seviyor beni ama belli etmiyo ilgisiz anlicagınız. ilk zamanlar sevmiyordum sevmem için herşey yaptı sevdiğimi söyledikten 3 ay sonra herşey çok kötü oldu ipleri kendi eline aldı . sizce böyle davransam düzelir mi :( akıl verin lütfen

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ya o basına geldıgı bıseyden dolayı strese gırmıs olabılr bı ara bendede oldu svglmle aynı boyle soguktuk ve sızın gıbı cumleler kuruyoduk sen ona soguk atmak yerıne guzel syler syle mesela aranız ıyıse ben ne olrsa olsn sakat kalsada svrm gbsnden boyle guzel szler sylemeye calıs alttan al bellı kı arkadasın ıcı sıkılmıs ve ılgılenecek bırını arıyo kı o da sensın

0|0
    0|0
    • öyle ama yaptım hepsini bana tek söylediği psikolojikmen çok takıntı oldu onda doktora gidiyormuş birşeyler bulup yolluyorlarmış çok soguk davranıyo alttan alıyorum diyorum ben sakat kalsanda yanındayım her zaman öyle de severim diyorum aynı değişen birşey olmuyo

• Tamam :/ yapcam birşeyler artık

• evet hadı bakalım ıns ıyı olur

Kızlar Ne Diyor 1

• seviyormu senii : ) seviyor öylemii ? : )) seven erkek ağlatmaz ağlamana göz yummaz,kötü gununde sevdgı kızı yanında ıster uzagında deıl bellıkı plotonik salla gıtsın

0|0
    0|0
    • illaki bu konuda katılıyorum ama hcbsy bellı olmaz belkı cıddı bı sorunu olabılır tek taraflı dusunmeyelım

Yükleniyor...