Kıskanıldığınızda hoşuna gidiyor mu ?

kıskanıldığınızı bilmek hoşunuza gider mi ?

siz özellikkle kıskandırır mısınız sevdiğinizi ? neler yaparsınız ?

0|0
16|16

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç ye hoş bişey değil ben bikez kazalan yaptım

0|0
    0|0
    • sonuç ?

• oo kızların intikam işi derin mevzudur ama birşey söylemeden böyle yapması çok kötü olmuş

• Maalesef öyle oldu

Erkekler Ne Diyor 15

• Çok

1|0
    0|0
  • kıskanılmayı çok severım cunku sızı kıskanıyosa sıze cok deger verıyodur bu guzel bısey ben kıskandırmaya calısmam ama ço aşırı kıskanırım bırlıkye oldugum kısıyı cunku sadece benımle ılgılensın bu konuda fazla ciddiyimdir :)

2|0
    0|0
  • cok hoşuma gidiyor cook ciddiyim :D

3|0
    0|0
  • Kıskanıldığımı bilmek çoooooooooook hoşuma gider :) Sevdiğimi beni ne kadar sevdiğini öğrenmek için şakacasına kıskandırırdım belki ama canlı olarak değil. Victoria's Secret melekleri hakkında konuşurdum :D abartmamak şartıyla tabi :)

2|0
    0|0
    • victoria's secret melekleri diyerek abartmışsın zaten kardeşim :)

• :D tabi ya öğren bunları :P

• Teşekkürlerrrrrr :P

• Aşırı olunmadıkça kıskanılmak ego tatmini sağlar ama fazla olursa özgürlük kısıtlanıyor gibi olur o ince çizgi önemlidir:)

1|0
    0|0
  • aşırısı beni boğuyor

0|0
    0|0
  • Kıskanılmaya BayıLırım .D Kıskanıcak Gerekirse Dövücek Bagırıcak .D ÖyLe bir Kıskanmalıki .D Benim Yüzüm Tebessümle SonlanlanmaLı .D Kıskandırmayıda Severim .Pp

1|0
    0|0
  • Kıskanıldığını bilmek elbette hoşa gider, karşı tarafın seni kıskanması seni çok sevdiğini hayatının çok önemli bir yerinde olduğunu belli eder o yüzden hoşa gider :)

1|0
    0|0
  • aşırısı iyi değil

1|0
    0|0
    • Al işte soran hep böyle : /////

• Ne diyon nan sen : / Gelmiyorum ben İstanbul'a vazgeçtim..Direk Almanya'ya uçucam ..

• Senden kurtuluş yok dimi :D Abilerin bitanesii sen nasıl istersen yaparım ben .. Haşema giycem nan senin için m.etme asdfgg

• pehh kızlarda kıskancakta bende görcem. ama kıskanılmayı severim

0|0
    0|0
  • Tırnaklarını çıkarmadığı sürece evet. .

1|0
    0|0
  • aşarı olmadığı sürece evt

0|0
    0|0
  • kıskanılmak hoşumuza gider tabiki hatta zaman zamn sevgilimi kıskandırmak için bşka kızlarla konuşabiliyorum :)

0|0
    0|0
  • bılmıyom abla benı kımse kıskanmadı

0|0
    0|0
  • Kıskanan taraf için bir anda herşey bitebilir sonuçta herkezin bir gururu var.

Hele kıskandırılan konu karşı cinsse bir erkek için bitiş ya da soğuma sebebidir.Garantili.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• evet, çok hoşuma gider :) tabi psikopat gibi aşırı olmayacak.

1|0
    0|0
  • elbette kıskanılmak herkeisn çok hoşuna gider ama yeteri kadar olduğunda ne hiç kıskanmıyo gibi davranmak nede çok kıskanmak :)

1|0
    0|0
  • hoşuma gitmezmi deli olurmu giymime gitmeme gelmeme bildiğin herşeye kıskansın. ooooçok yaparım ama sonrada kendim pişman olurum beni kıskansın diye yapmadığım şeyleri yapdım diorum ya da kıskansın diye sevmediği şeyleri yapıorum oda bir güzel ağzıma ... bırakırdı al sana kıskandrmak :))

1|0
    0|0
  • kızım gitmez mi yaaaa. ben kıskanılmaktan nefret ederim diyen bir allahın kulu yoktur varsa da yalan söylüyodur. niye gitmesin tabi ki gider. hastalıklı dercede kıskancım ve kıskanılmaya da bayılırım

1|0
    0|0
  • kıskanılmak kötü olur mu ya her şeyime karışsın sahiplensin değerli olduğumu hissettirsin sevdiğini göstersin :)

1|0
    0|0
  • Özellikle kıskandırmam.abartmadığı sürece kıskanmasını seviyorum

1|0
    0|0
  • ben kıskanlmayı sewiyormm beni kskanması hosuma gider ama ben de cok kskancm yani sewdgmi paylaşamam aşırı kıskancm nedenini bilmiyorm

1|0
    0|0
  • Kimin hoşuna gitmez ki

1|0
    0|0
  • kıskanılmak iyidir

1|0
    0|0
  • Aşırı olmamak şartıyla

1|0
    0|0
  • sevilir.

1|0
    0|0
  • gidiyo tabi ama aşırısı sıkar

1|0
    0|0
  • Bazen ...

Abarttığı zaman çıldırcak gibi oluyorum

1|0
    0|0
  • yeahh :D

0|0
    0|0
  • Aşırısı oldu mu boku çıkıyor tadındaysa sevmeyecek insan azdır zaten

0|0
    0|0
  • kıskanılmak çok hoşuma gidiyo ama özellikle kıskandrmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...