Günün sorusu olma kriteri nedir?

son günlerde günün sorusu olayında bir şey dikkatimi çekti adam 14 gün önce 28 günönce sormuş aradan baya bir zaman geçtikten sonra günün sorusu yapıp gündeme almışlar soruyu. peki günün sorusu olma kreteri nedir? soru aradan okadar zaman geçtikten sonra neden günün sorusu olur?

Güncellemeler:
kısa film eklemeyi unutmuşum :) link

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bildiğim kadarıyla günün sorusu için sıra var. Anca o güne sıra gelmiştir.

1|0
    0|0
  • bende sormayı düşündüm :D

1|0
    0|0
  • Evet bende takıldım oraya merak ediyorum aradan bir ay geçmiş günün sorusu olmuş ?

1|0
    0|0
  • Xperi neyse verir yapar istediği soruyu isteyen.

Kopuğun sorusu mu fazla geldi ?

Site adaletsiz mi davranıyo ha?

1|0
    0|0
  • biri bana günün sorusunun kimin seçtiğini söylesin. gidip döveceğim.

0|0
    0|0
  • gezi olaylarıyla bağlantılı soru sorarsan sende günün sorusuna hakim olursun... çorba gibi karıştırıp getirirler 2 hafta bir önünee... arkadaş yetti sizin geziniz beeeeeeeh.. bu ülkede başka işlerde var

1|1
    1|0
    • :)) genel olarak gezi olayları ile ilgili evet ama başka konularda varbu şekilde

• hayır alakam yok balıkkesirle.

• iii bakalım:):)::)

Kızlar Ne Diyor 8

• haklısın

bi süre sonra yağınca sanki ikinci kez sormuş gibi oluyor sanki:S

1|0
    0|0
  • Yonetım o kadar sure sonra soruları algılayabılıyor olabılır :)

1|0
    0|0
  • Günün sorusu için sıra beklemen gerekiyor, sıra ne zaman gelirse o zaman gündeme gelir soru.

0|0
    0|0
  • uhuu baya bir enteresan konuymuş :/

ona buna saçma sapan bahanelerle sataşmak fIn ,o saçlarında xper parçalarım <1

0|0
    1|0
  • Yeni açılmasından ziyade, kişinin kendi isteğiyle xperine kıyarak günün sorusu seçmesi baz alınır esasen. Yönetimn sadece genel geçer durumlarda geri çevirir veya kaldırır kırçiçeem.

Hiç önemli değil yani.

1|0
    0|0
  • 750 xperlerini feda edersin Bu linkten yönetimle irtibata geçersin sorun günün sorusu olur link

0|1
    0|0
  • vardır bir sebebi elbet

0|0
    0|0
  • Üye istedigi soruyu gunun sorusu yapabilir 7500 xper karsılıgında yonetim sıraya koyuyor gelen istekleri sırası gelen soru uygunsa gunun sorusu oluyor. İsterse 1 sene önce sorulsun.

0|1
    0|0
    • iyi söylüyosunuz hoş söylüyorsunuzda adam 3 seviyede bu adamda 7500 xper ne gezer

• Level 3 demi? Gormedim level3 olupta gunun sorusu olan.

• Aman pardon 750 olucak 1 tane sıfır fazla basmısım :d

Yükleniyor...