3 büyüklerdeki oyuncu fazlalığının Türk futboluna zarar verdiğini düşünüyor musnuz?

Beşiktaş:Escude,Mehmet Akgün,Mehmet Akyüz,Berat Cetinkaya,Burak Kaplan,Sinan Kurumus

Galatasaray:Yiğit gökoğlan,Sercan Yıldırım,Mehmet Batdal,Çağlar Birinci,Ceyhun Gülselam,Furkan Özçal,Aykut Ercetin,Culio,Kazım

Fenerbahçe:Selçuk Şahin,Serkan Kırıntılı,Recep Niyaz

Bu oyuncular anadolu takımlarında forma giyebilecek kalitedeyken nerdeyse hepsi yılda 4-5 maçla sezonu geçiriyorlar

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• yedek klübesinde tatil yaptıklarını düşünüyorum.işlemeyen demir pas tutar hesabı adamlar köreliyor.uzun süre klübede oturmuş bu futbolcular klübeye öyle alışıyorlar ki başka bir takıma gittiklerinde ilk 11 oynasalar bile eski başarılarını yakalayamıyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yani bir yonden kulube icin onemliler o dedigin 4-5 mac icin. Fakat oteki yondende tum bir sezon yedekte oturmalari sacma geliyor bana baska bir takima avantaj saglaya bilecek seviyede futbolcu hepsi..

0|1
    0|0
  • Yok düşünmem hrnyse sen ne düşünüyosun?

0|2
    0|0
  • maddi açıdan büyük zarar <3

0|1
    0|0
  • Oyunculara yazık:(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ceyhun Gülselam bence çok iyi bir oyuncu bence daha fazla şans bulması lazım ama bizim takımda başta Aydın olmak üzere yazdığın oyuncuların Ceyhun hariç hepsi gönderilmeli

0|2
    0|1
  • kadro derinliği için gerekli oyuncular

0|1
    0|0
    • senede 2-3 maç için mi?

• hakkı olan formayı alır, adamlar yan gelip yatıyorsa çalışmıyorsa t.direktörler ceza amaçlı oynatmıyor olabilirler. genç futbolculara bunu yapılmasına karşıyım, Salih uçan, Emre çolak, Aydın yılmaz(gitti kurtuldu) gibi oyuncuları kiraya vereceksin madde koyacaksın bir yılda en az 25 30 maç oynayacak diye.

• Recep Niyazı katma abi bunların arasına

0|1
    0|0
    • bir ona mı takıldın hacım.adam senede kaç kez oynuyor.kiralık verilse de maç yapsa fena mı olur

• yok dusunmuyorum * 5

0|1
    0|0
  • selçuk şahin'in futbolcu olması bile türk futboluna zarar

0|2
    0|0
  • kadroları çok şişkin olabiliyor öyle olunca fazla forma şansı da bulamıyorlar.

0|1
    0|0
  • bu oyuncuları bir takımda toplasan ilk 4 oynar

0|1
    0|0
Yükleniyor...