Yarım edersenız sevınırım

Meraba anlatacagım sey bıraz uzun ;

Ben bır kızla tanıstım ben ona mesaj atmıstım 2 ay sonra bu benı yolda gördu mesaj attı önceden tanımıyordu konustuk ve sevgılı olduk ruh öküzü gibiydik herseyımız nerdeyse aynıydı cok guzeldı hersey onun aılesı cok sıktıgı ıcın bulusamadık ve bu kız cok özgur ruhluydu ama ben ıse bıraz fazla kıskancım sanırım :( ben bu kıza güvendım rehberını kontrol bıle etmedım o benımkını sıldı hepsını ama rehberı erkek doluymus eskı sevgılısı ıle bır konu hakkında konustu neyse söylemedı geçtım onu bulusamadık sogudum sıkıldık falan oldu dedı ayrıldık 2 hafta gectı arkadas aracılıyla bulustuk bız ayrılmadık sadece ara verdık dedı sarıldı hasret gıderdı daha ama ögrendımkı benle ayrılmadan baskasıyla konusmaya baslamıs ben sınırlendım ve kız zaten ıyı bır kız degıl sız anlamıssınızdır herseye eyv dedım kac gece sıtelerıne gıttım ama artık ögrendımkı baskasından hoslanıyo ve ben onu hala sevdım tum arkadsalarım ona kötu seyler derken ben sevdım onun arkadsı benım ıcın onunla kavga ettık nerdeyse sac bas sonuc uzulen yıne benım tamam bende az degılım konustugum 3-5 kız var 3 ude benı svdıgını söyluyor ama ben onlara bısey hıssedemıyorum :( böyle mınyon tıplı sevımlı olanı ıstıyorum o dedıgım kız öyleydı ama ondan nefret edıyorum ama ne yapıcagımı bılmıyorum :/

Anlamadıgnızdan emınım

Güncellemeler:
ve kız telefonda benı bırakma dıye agladı kac kere

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• ruh ikizinizi bulmak zor olmus galiba öküzünüzü buldugunuza göre :))

sana tavsiyem öküzün basini birak derim "iki öküzün basi bir kazanda kaynamaz" :))

0|1
    0|0
    • ruh okuzum derken sevdıgım yedıgım ıctıgım hanı zevkım herseyım aynıydı ama ruhunun o* oldugunu bılmezdım

• aynı oldugunuz zaten yazdıklarınızdan belli, aynı karaktere sahip kişlersiniz

o seni bırakmış sen de onu bırak, dünyada başka öküzmü kalmadı?

• haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence unut gitsin yanındayken başkalarıyla konuştuğunu düşüneceksin hep için hiç bir zaman rahat etmeyecek sevgi sadakat çok önemli ama anlıyorum ki o kız gündelik ilişkilerin peşinde umursama hayatına devam et bu senin için güzel bir tecrübe oldu sen değerli birisin kendini kullandırma sen üzülürken onun umrunda bile değil

0|1
    0|0
  • iyide ikinizin kalbide o*laşmış dicek laf yok tencere kapak olayı işte

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...