Sevdiğiniz kişiyle tartıştığınızda ne yaparsınız?

Sevdiğiniz kişiyle tartıştığınızda ne yaparsınız? alttan mi alırsınız yoksa hıc taviz vermezmısınız bakıs atıp gulermısınız naparsınız ?

Güncellemeler:
link bu şarkımız olsun :) hepimizin astıgı astık kestiği kestik bu delikanlılıkları gerçekte de görmek isteriz :)

0|0
27|10

En İyi Kız Görüşü

• konuya göre değişir kızdığım bir şeyse taviz vermem

haksızsam alttan alırım

eğer saçmaysa kulağına fısıldarım..

0|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 26

• Tartıştığım konuya göre değişir.

Eğer ciddi bir konuysa ve ortak noktada uzlaşamıyorsak önce konuyu kapatırım. Fakat sürekli gündem konusu oluyorsa ya da bir şekilde sorun haline dönüşüyorsa kılımı kıpırdatmam.

0|1
    0|0
  • ben pek taviz vermem, sevgilimin alttan alması gerekir. alttan alırsa çabuk yumuşarım ama ısrar ederse tartışmanın konusunu da unutup olayı inada bindiririm :)

0|1
    0|0
  • tartışırım sonuna kadar sonra canım cicim kinci olamıyorum :D

0|1
    0|0
  • değişir.

0|1
    0|0
  • bi süre suskun kalırım eğer hala üzerime geliyorsa kendinimi savunurum bir de neden tartıştığımıza bağlı haklı isem haksızsam onun siniri geçince kendisinden özür dilerim

0|1
    0|0
  • Tartışma sırasında alttan almam asla.. Bi süre konuşmam sakinleştiksen sonra olanları düşünürüm ..Eğer hatalı isem gönlünü alırım ..

1|1
    0|0
  • asla alttan alamam çok gururluyum kahretsn :D

1|1
    0|0
  • konuya baglı

0|1
    0|0
  • Alttan alma huyum sadece haksız oldugumda olur ama genelde alttan almam birebir tartışırım sesim de yükselir. Hatta bir sefer bardak fırlatmışlıgım bile var.

0|1
    0|0
  • sinirliyse eğer alttan alırım çünkü sinirli insana ne anlatırsan anlat anlamaz yatışınca güzelce konuşurum anlatırım derdimi

0|1
    0|0
  • Seviyesizce laflar sokmam

Haklı isem taviz vermem haksız isem sadece 1 defa özür dilerim affetmek ona kalmış

olmadı olmaz .

0|1
    0|0
  • Onceleri xk tepki veriyodum zamn gctikce dgstim susuyorum susmak en gzeli

0|2
    0|0
  • Uzatmamaya çalışıyorum genellikle yoksa memleket meselesine döner durum. Başladım mı susmam yani.

0|1
    0|0
  • karşımdaki konuyu değiştirmeye çalışıp beni sakinleştirmeye çalışır bende iyice dellenirim

0|1
    0|0
  • Duruma göre

0|1
    0|0
  • ateşe körükle gitmeyi sevmem.

0|1
    0|0
    • en mantıklısını soyledın valla.

• Haklıysam pas vermem haksızsam alttan alırım

0|1
    0|0
  • hadi sevişek de barışak derim.

0|1
    0|0
  • Şiddet uygularım. !1!

0|1
    0|0
  • taviz verme diyemem . Haklıysa ve kırdıysan bakış atıp gülmelisin ;)

0|1
    0|0
  • konusuna gore değişir .

0|1
    0|0
  • alttan alma huyum yoktur:)

0|1
    0|0
  • hiç taviz verrmem çokta fifi

0|1
    0|0
  • Taviz vermem.Susarım.Susmak daha iyi.

0|1
    0|0
    • fırtına oncesi sessizliği bir hissettırırım dıyorsun :D

• dolaşmaya çıkarım..denizin yanına giderim o beni sakinleştiriyor:)

0|1
    0|0
  • genelde karşımdaki alttan alir.çünkü benim hiçbirşeyi gözüm görmez o andaaa. hele ki ben o kadar şey söylerken hiç agzini açmıyorsa bu daha sinir bozucu.. tekme tokat dalabilrim o derece

0|1
    0|0
    • pardon manyakmısınız :/

• sana bir vursun garıbım cocugu arabanın arkasına baglayıp kulaklarını kopartıp ensesine yapıstırıp suruklersın ya :( sevenn katlanır ne bıldıgın bebenın agzına etmısın laboratuar faresı gibi dolanır olmus :D

• hahah o kadar yapmadım daha level atlamam lazım çok:D ama sen maçoymuşşun zaten.sana ters bunlar =P pardon abi:;)

Erkekler Ne Diyor 10

• Az tartışırım, baktım laftan anlamıyor Cahille cahil olunmaz deyip uzaklaşırım ya da susarım.

0|1
    0|0
  • SAbrım taşarsa şiddet uygularım, EL kadırırım ama poposuna ;))

0|1
    0|0
  • link böyle olurum :D

0|1
    0|0
  • Biraz baskın bir karekterim onun alttan almasını beklerim alttan almıyorsa tartışma uzamaması adına tartışma ortamından uzaklaşırım...

0|1
    0|0
  • Direk dudaklarına yapışırım ;)

0|1
    0|0
  • Ben haklı isem sevdiğim benden özür diler, o haklı ise ben özür dilerim.

0|1
    0|0
  • suçluysam susarım konuşsun istedigi kadar zaten sonrasında zaten yamacıma yanaşıp kıvrılır zaten :)

0|1
    0|0
  • Tartışmak nedir Karşındaki Ahmet Mehmet değil ya ben tartışmaya götürecek konulardan kaçarım

0|1
    0|0
  • Hangimizin İnadı daha çoksa Karşı taraf haklısın hayatım der ve bir öpücük kondurur.

0|1
    0|0
  • Kes S.kerim Belanı

0|0
    0|1
Yükleniyor...