Bu üniversitelerin yurtlarının kuralları hakkında bilgisi olan yardım edebilir mi? :)

Tercih zamanım ve çok yardıma ihtiyacım var :/ Marmara üniv. , Yıldız teknik üniv. , İstanbul üniv. , Anadolu üniv. , Eskişehir Osmangazi üniv. , Dokuzeylül üniv. , Ege üniv. , Ankara üniv. , Gazi üniv. , Hacettepe üniv. ; Bu üniversitenin yurtlarının kurraları neler? En önemlisi giriş çıkış saatleri kaçtır? Bu kuralı çok dikkate alıyorlar mı? Vede atıyorum 20-30-60 gün izin var gibi birşey var mı? Ciddi bir şekilde cevaplayan herkese şimdiden tessekkür ederim. :)

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• akşam 10 dan sonra dışarıya çıkamaz,12.30-1 den sonra da giremezsin.bunun dışındakiler önemsiz.Hiçbir kurala uyulmaz.İzin felan önemli değil,o kadar.Ben gidiyorum der çeker gidersin.Onun dışında sessiz ol,fazla erkeklerle içli dışlı olma,odada okey,batak,tavla gibi oyunlar oynama felan filan.evinde daha çok kural vardır yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kuralı dikkate alıyorlar yurdun memuru var yurda gitmeyeceğin zaman ya da memlekete gideceğin zaman bile haber vermek zorundasın kafana göre hareket edemiyorsun saatini geçirirsen bile almıyorlar içeri benim sevgilimi yurda yetiştirmek için 5 dakika kala baya bir koşmuştuk

0|0
    0|0
    • Hadi ya :/ hangi univin yurdundaydi?

• Ayrı ayrı bilmiyorum ancak arayıp sormadan sen de bilemezsin, ancak genel olarak devlette belirli giriş çıkış saatleri vardır.

0|0
    0|0
    • Sormamin sebebi bazi yerlerde kurallar goz boyamak icin konuyor ama uyhulanmiyor. O yuzden burdan belki daha samimi cevaplar alabilirim diye umuyorum :)

• Elbet tanıdıkların olur orada, bir de onlarda da kurallar var. Yakalanmamaya özen göster :)

• Tamam tesekkur ederim :D

• İstanbul daki Göztepe de var yurt güzel diyorlar

0|0
    0|0
  • Cıplak gezemiyorsun koridorlarda mesela.. Sırf ondan eve çıktım ben..

0|0
    0|0
    • yurtta pek tavsiye edilmez zaten çıplak gezmek.ne olur ne olmaz

• Yok bebegim psikolojileri bozuluyor 3 bacaklı insan görünce..

• Ucma yani o kadar merakliysan basta yurda cikman hata :D

• ege ve 9 eylül yurtlarının bitnesi bornovada öğrenci köyünde, güzel yer, kampüs içinde, ama 9 eylül ünvsine gitmek için yol uzun... gazinin yurdu okulun dibinde ,

asıl konu şu öyle yurtlarda kafana göre hadi ben gidiyorum yok arkadaş... ailenin bilgisi dahilinde çıkış yaparsın... izin durumuda kısıtlı. ailenin yanına gidiyosan ne ala sorun yok aam ben 2 gün arkadaşımda kalayım diyosan ailenden izin alınır... hafta içi 22 haftasonu genelde 23

0|0
    0|0
    • Şu olayı anlayamıyorum ben, yasal olarak bunu nasıl yapabiliyorlar? 18 yaşını geçmiş değil misin? Şansıma öyle bir yerde değilim.

• Peki tesekkur ederim :))

• :):):) sen hangi bölüm istiyosun peki

Kızlar Ne Diyor 1

• bu okulların yurtları hakkında bilgim yok ancak kyk nın genel kuralıdır; başka bir yerde kalacaksan kaldığın gün tarihleri bir kağıtla falan evine göderilir yani ailenin haberi olur, giriş-çıkış saatleri gece saat 23 e kadar giriş yapabilirsin eğer extrem bir durum var ise ( 2. öğretimlerde dersin geç bitmesi, sağlık sorunu gibi) kuruma resmi bir ağızdan bilgilendirme yapman lazım yoksa yurda alınmazsın buda ailene bildirilir.

0|0
    0|0
    • Bazi yerlerde ilk bir kac ay goz boyamaya uygulayip sonra atiyorum 12-1e kadar ya da hic umursamamaya baslaniyor diye biliyorum burasi kurallarina devam ediyor mu biliyor musun?

• Evet bende oyle dusunuyorum birilerini bulabilirsem :)

• bulursun bulursun. belki 2. döenme bile kalmazsın.

Yükleniyor...