Kapat

Alın sizlere üçünçü köprü

Bu köprü acaba nereleri nerelere bağlayacak?Kimlerin cebini kasalarını dolduracak?Hata üstüne hata bakalım hala savunacak insanlar çıkacak mı? link

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 9

• Daha önceki ilk iki köprü de tehlikeliydi, ama yapıldı ve üstünden savunan ya da savunmayan herkes güle oynaya geçiyor...

0|1
    0|1
  • Koprude ıkı dakıka bekledıgınızde başbakana , beledeıye başkanına etmedıgınız kufuır kalmıyor ama ucuncu kopruyue de ıstemıyorsunuz tıpkı 1.ve 2. kopruyu ıstemedıgınız gıbı .

3.kopru bıttıgınde onu en cok kullanacaklar bugun en cok karsı gelenler o kopru bıtırılıp daha sonra kı yıllarda bakım ıcın 2 gun kapatıldığında yıne küfretmeye devam edeceksınız.

ALLAH askına ya sız ülkeyi için gerekli oılan herseye karsı gelmek zorundamısınız ?

1|2
    4|1
    • Hangı hakkını benım gıbı yandaş olmadıgın ııcn alamadın ? a da hangı kurumda kıme oy verdıgın sorulup ıslem yapıldı ? bırakın bunları ALLAH askına

• Ben milli eğitimde çalışıyorum idareciyim 10 yıldır çektiğim sıkıntılar anlatmakla birmez,dava açmaktan dava kazanmaktan bir hal oldum ama sonuç aynı karşıdakiler arsız namussuz asla utanma yok

• Davullu zurnalı dualı mehterli açılış yapıp resmen Osmanlı'nın temellerini attılar diyecek birşey bulamıyirum. Biz artık modern çağdaş TÜRKİYE CUMHURİYETİ'yiz arkadaş o köprü'nün adı Kuvay-i Milliye Köprüsü, Lozan Köprüsü, Mustafa Kemal Atatürk Köprüsü, Kazım Karabekir veya Enver Paşa Köprüsü olabilirdi, ben olsam o köprünün açılışında İstanbul'u 10. Yıl marşlarıyla inletirdim, İstiklal Marşıyla, Ulu Önder'imiz Atatürk'ün izinde o kurdeleyi keserdim ama tabi maalesef günümüzde böyle birşey yok maalesef. Yavuz Sultan Selim adı, davullar, zurnalar, mehter takımları... Tamam Osmanlı bizim soyumuzdur onlar da bizim dedelerimiz atalarımızdır ama artık memleketin ismi Osmanlı değil TÜRKİYE CUMHURİYETİ'dir...

YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ VE LÂİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ <3

1|1
    3|3
    • Arkadaş diyor üçüncü köprü, bu diyor Osmanlı :D

Kendi tarihine bu kadar kaşıntısı olan başka bir millet var mıdır acaba :)

• Tamam ben seni anladım dert etme yaa

• dert eden ben değilim ki dert edenler düşünsün bence hanımefendi:)

• ya siz ne diyorsunuz. köprüyle yolla ülkemizin şanı şöhreti artıyor

1|3
    2|2
  • iyi nereden biliyoruz yanlış? kasti bir yanlışlık olduğu kesin.sonuçta olayın etinden,sütünden ,her şeyinden yararlanmak mevcut..

bu ülkede başbakan geçecek diye trafiğin orta yerine kamyonları dikip bozuk numarası çekiyorlar, pehhhh.

0|1
    1|1
  • İşinize gelmeyen şeyler hakkında atıp tutmanızdan bıktım artık. AKP düşmanısınız diye her şeye mi karşı çıkacaksınız kardeşim? O köprü kimlerin işine yarayacak biliyor musun, halkın. Üstünden kaç kişi geçecek, 3. köprü olmasına rağmen orada bile trafik olacak. Böyle atıp tutanlar da AKP'nin ürettiği, iyileştirdiği koşullarla yaşayacak, haberi olmayacak. Nankör.

0|1
    4|5
  • böyle birsey mümkün olamaz, satelit calismalar uygulaniyor artik

0|0
    0|0
  • Görücez bakalım...

0|0
    0|0
  • O köprü yapılınca üstünden geçme sakın ! Zaten diğer 2 köprüye de aynısını yaptınız en çok kim kullanıyor bak bakalım !

1|1
    1|3
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu çok ciddi bir iddia. Hangi akılla, hangi mantıklı koca köprünün temeli yanlış yere atılabilir? Şayet iddia doğruysa muhtemelen o ağaçların kesildiği yer için "orman vasfını yitirmiş" diyecekler ve rant sağlayacaklar, peşkeş çekecekler. Hatta sırf böyle bir şey yapmak için bile böyle bir yola başvurmuş olabilirler, şaşırmam.

Kıbleye doğru bakmayan cami inşaa edebilen bu Müslümanlardan her şey beklenir.

0|1
    0|0
    • Kasıt yoktur,küçük bir hata vardır sadece önemli değil kesilen binlerce ağaç

• Yanlışlıkla olduguna anca tayyibin %50si inanır.O kesilen yerlere AVM diker paragöz akp

0|3
    1|1
  • bakandan nefret ediyorum imar planlarını oluşturanlardanda nefret ediyorum ormanları katleden işçilerdende nefret ediyorum onlara emir verenlerdende nefret ediyorum hükümettende nefret ediyorum

0|2
    1|1
  • tayyibe sormuşlar neden boynun eğri diye. nerem doğru ki demiş.

mycobains den esinlendim doğru söylüyor.

0|2
    1|1
  • bu hükümetin neresinden tutsam elimde kalıyor, dinleri imanları para, ormanlar yok olacak, olsun, doğa zarar görecek görsün, paradan haber ver, iltimastan, rüşvetten, ihaleden haber ver.

0|1
    0|0
  • Deveye sormuşlar neren eğri ; 'nerem doğru ki."

Kaçınılmazdı.

0|2
    1|1
  • komedi resmen komedi ...

bunlar yandaş firmalar iş veridkçe böyle olacak

0|2
    2|1
  • 1 ve 2. köprüleri istemeyenler şimdi daha çok kullnıyorlar... Bu da öyle olur.

0|0
    0|0
    • Yapılan birşeyi bazı kesimlere kullandırmama diye bir hak yok sonuçta kullanan kullanmayan yapılmasını destekleyen desteklemeyen herkesin vergisi ile yapılıyor gerçekten yararlı olup olmadığına bakılmaksızın halkın parası çarçur ediliyor,kızılan nokta bu.

• Yorumumda anlatmak istediğimi yanlış anlamışsan galiba şu şekilde anlatayım

Böyle çalışmalarda faydaların yanında zararlar olur ama bu zararlar insanlar ortaya ne koyarsa koysun cıkar ama ihtiyaç varsa ve faydaları vazlaysa kullanılmalıdır mecburi olur , bunun siyasal olarak değil iht,yaç olarak düşünmek gerekiyor bilmyorum hiç boğazdan geçirerk mal getirtdiğin veya gördüğün oldumu ama boğazdan geçen gemi fazlasını tahmin edebilirsin bu ihtiyaç ve mali gelirdir, zarar tabi olur sonuçta.

• dediğim gibi gerekli olana kimse birşey diyemez ama gerekli olanı yapacağız diye birilerine önceden haber verip devleti zarara sokarak birilerini zengin etme bu işleri ranta çevirme hakkı hiçkimsede yoktur.Bu herkes için geçerli sadece bu hükemt için değil ama bundan öncekiler böyle yapmış diye bu iktidara da daha fazlasını yedirme hakkı vermez.Lafa gelince kendilerinden önceki hükümetleri beğenmeyenler onların yaptığı yanlışların kat be kat fazlasını yapıyorlar ama kendileri yapınca adı hizmet

• hayırlısı olsun be

0|0
    0|0
  • Kendi sorusunu kendi cevaplıyor mk :DD

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • RT Erdoğan üstesinden gelir kardeşim. Canını sıkma sen :)

0|0
    1|0
  • yollar bile ücretli.nerde kaldı ulaşım hakkı?aihm'ye kimse götürmüyor mu çok merak ediyorum

0|0
    1|1
    • sence götürse kazanabilir mi?br tarafta bir vatandaş diğer tarafta devletin gücünü elinde bulunduran niyeti bozuk bir sürü insan olacak.

• kazanır.yine orası iç yargıya göre tarafsız

• 2010 yılında bütün çevre arsa ve binaları satın alındı bazeı akepe li çevrelerce sıkıntı yok devam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...