Bir kızın güveni nasıl kazanılır?

Kızlar ve erkekler! Bir kızın güveni nasıl kazanılır? Bu kızın eski sevgiliniz olduğunu varsayın lütfen...

0|0
24|18

En İyi Kız Görüşü

• Güven zamanla kazanılan birşeydir hemen kazanılan birşey değildir. İnsan güvendiği için aşık olmaz, serseriye bile aşık olabilir insan. Sen zaman içerisinde dürüstlüğünden ödün vermeden hiçbir çelişki falso vermeden devam edersen, saçma sapan davranmazsan, olgun olursan yıkıcı değil yapıcı olursan, sevdiğin herkes ile onu tanıştırma cesaretini bulursan o sana güvenecektir.

Ancak eski sevgilim bir kez güvenimi sarsmışsa, bu yine yapabileceği anlamına gelir. Yani güven kazanamaz. Kalbini kazanabilirsin ama güvenini asla... Sırf bu yüzden çok da tartışırsınız, e napsın kız sana güvenmiyor ardını araştırma ihtiyacı duyuyor haklı olarak.

0|0
    0|0
    • Eski sevgili dediğimiz kişiyle 4 gün önce ayrılmış olsak bile mi?

• @Leaserty Yardımcı olayım olmasına ama o senin evlendikten sonra bunu yapmayacağını nasıl bilecek? Şu anda senin yapabileceğin tek bir şey var o da gidip şansını denemek, özür dilemek ve böyle bir şeyin olmayacağını söylemek olur, yani çalışmasına engel olmayacağını söylemek. Sonuçta bu dünyada her insanın bir beklentisi vardır. Sen onun hayatına sonradan dahil olup onun hayatı hakkında çizelge oluşturamazsın ve o bunu kabul etmedi diye sinirlenip kalbini kıramazsın. Ya kabullen, ya da hiç bulaşma... Ama kabulleneceksen de samimiyetle kabullen. "Ben bir nikahı basayım kapağı atayım sonra yapacağımı bilirim " dersen, sizin evliliğiniz çok iğrenç bir evlilik olur. Kendisini zindanda hisseden bir kadın ve mutsuz bir eşi olan adam olarak çok sıkıcı bir hayat yaşarsınız. Ya ideallerinize göre birisini bulun ya da ideallerinizi değiştirin. Mutlu bir evlilik yaşamak istiyorsanız tabi. Yoksa imkansız...

• bir kızla çıkdım 4 gün bulusduk öpdüm sarıldım sonr ao gün arkaadsım faceme girdi bütün kızları çıkma teklifi etti sonra kız ayrıldı aldatdım ama kuran çapsın aldtamadım sonra çok şans verdi kaybettim simdi verdi çıkıyoz nihayte ama ona güven kazanmam lazım yardım edin biriniz lütfen

Kızlar Ne Diyor 23

• Eski sevgilimin benim güvenimi tekrardan sağlaması için eskiye dair herşeyi hem unutmalı hem unutturmalı.Herşeye yeniden ilk tanıştığımız gün gibi başlamalı.Bana değiştiğini göstermeli,fark ettirmeli,anlatmalı.Bir lafıyla tamamdır dedirtmeli..Bir bakışıyla ilk baktığım gözlere bakıyorum dedirtmeli.Sen tekrardan güvenini kazanmak istiyorsan onu gerçekten sevmişsin demektir.Ona ciddiyetini belirt.Ona ondan daha çok değer verdiğini kanıtla..Bunları yaparken paspas olma derecesinde değil kendin gibi olmaya gayret et,özen göster ve içinden geldiği gibi yap..

0|0
    0|0
  • o iş zor biraz güven kaybettiren şeylerden dolayı bitmişse o ilşki çok zor.

Ancak illede istiyosan hiç peşini bırakma ona eski sen olmadıgını göster eski yaptıgın hataların olmadıgını göster sevgini hissettir. O hayır dese bile pes etme hemen zamanla olur belki.

0|0
    0|0
  • Güven bir anda kazanılacak bir durum değil önce bunu bilmeliyiz :) geçmişteki yaptığın hataları tekrara ypma onlayken onun sevmediğin huylarından vaz geç değiştiğini göster ona fedakarlıklar yap sevgini hissettir ama fazla boğmadan zamanla güveneğini düşünüyorum ama hiç bir kız bir erkeğe tam güvenmez. onuda söyleyeyim :)

0|1
    0|0
  • her zaman doğruları söylemelisin.

ondan baska kımseyı gözünün görmeyeceğine inandırmalısın.

o yokkende hep onu düşündügünü bellı etmelısın.

yanı yoklugunun fırsatını kotu şeylerle degerlendırmeyeceksın.

1|1
    0|1
  • çok fazlasıyla zaman harcaman gerekir.. bizim eski patron yere para atardı :D ama o taktik olmaz düşündümde şimdi :D :D

0|1
    0|0
  • sürekli sekten bahsetme hem sıkıcı oluyo hemde asla güvenmez sana haberin olsun özellikle ikiniz evde ya da başka yerde yani her yalnız kaldığında onunla sevişmeye çalışma arada olabilir ama her zaman bunu yapmaya bence

0|0
    0|0
    • 20. ayımız yarın dolacaktı ve en fazla elini tuttum, sarıldım? Ha birde öpüştük?

• ondan yapamacağı bişy isteme örneğin gel kaçalım bırak herşeyi ya da gelmezsen kaçırırım gibi şeyler gibi...bu konuda yardım etmek isterim çünkü bende hemen güvenemiyorum ya da şöyle de olabilir senden önce birisiyle kötü bişy yaşamıştır şimdi güvenemiyor olabilir de ...ama bence bunu sorun etme güvenmiyor gibi olabilir ama hala seninle olmak istiyosa sorun yok merak etme

• güven çok zor kazanılan çok kolay kaybedilen bir olgudur.kendimden örnek verirsem güven duymadıgım kimseyi çevremde istemem rahatsız olurum.çünkü güvenmiyorumdur...

0|0
    0|0
  • ne yaparsan yap kızlar asla güvenmez güveniyormuş gibi yapar ne kadar güveniorum desede kafada hep bir ? ve hep bir acaba vardır

0|0
    0|0
  • zorr zamanında yanında olarak.NET. cumaya gitsene sen olom

0|2
    0|0
  • Eskiyse zor, çok çabalaman lazım

0|0
    0|0
  • Hmmm.. Bence zamanla kazanilir..

0|0
    0|0
  • güven vermeden kazanılmaz.

0|0
    0|0
  • Guveni sarsilmissa çok zor

0|0
    0|0
  • Bu biraz zor.

0|0
    0|0
  • Güvenini sarsma.

0|0
    0|0
  • bir daha ondan asla vazgeçmeyeceğini ona kanıtla

0|0
    0|0
    • Sırf bunu kanıtlamak için ayrıldığımızdan beri yapmadığım şey kalmadı kii...

• aldattıysan çok zor.

0|0
    0|0
    • Çok şükür aldatmadım. Yanlış anlaşılma oldu. Sonrasında da açıklamamı yapınca "peki" dedi...

• bir kızla çıdkım 4 defa bulsuduk optüm o gün oldu hersey allah rahmet eylesin arkadasım faceme girdi kızla çıkma teklifi etti ben yazmısım die ayrıldı çok sanş verdi kaybettim 3 ay sevdim yine sans verdi bu sefer çıkıyoruz ama güvendirmem lazım ona yardım edermisin

• bişekilde oluyo be haci

0|0
    0|0
  • Ben daha çok nasıl kaybedılır kısmını bılıyorum hahaha :D ama artık ınsanlara güvenmeyede gerek duymuyorm benm ıcın gıden gıtmıstır gıttıgı gün bıtmıstır bence sende güven kazanmaya calışma güven gıdınce gelmıyor.

0|0
    0|0
  • üzgünüm güven tek kullanımlık .s

0|0
    0|0
    • Ya hala ufak bir güven kırıntısı varsa?

• Kızdan öte ikimizinde sırdaşı olan bir kardeşim var olmaz mı? Zaten benden önce sevgilim anlatmış ona olayı. O da bana anlattı. İnandı ve güvendi. Şu anda beraber her şeyi yapıyoruz ama zaman istiyor sadece zaman...

• hımm ama eskisi olmuyor değil mi birşeyler eksik gibi evet zamana ihtiyaç var fakat bu zaman içinde sen daha çok ona güvenini göster ki sana güvensin kolay gelsin

• Şu an eski sevgilim gelse yeniden olmayı istese ciddi oldugu kantlamasını isterdm. Buna da ailesiyle tanıstırmakla baslayablır.

0|0
    0|0
  • bir kız bir erkeğe kolay kolay güvenmez çok zor bir şey istiyorsun :)

0|0
    0|0
  • Eski ise bitmesi gerekmiş bitmiş yenide başlama derim ..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• kızlar gerek yok ya kızlar ilgi falan iyi gelmiyor bırak oldu gibi olsun herşey

0|0
    0|0
  • Peki guvenmemesi sadece aldatmadan olmuyor desem benim kiz arkadaşımın ailesi ona çok baskı uyguluyor sevgilisi olsa öldürecekler sanki onu benimde teyzem görmüş bizi beraber yolda hemen anneme söylemiş annemde bilip bilmeden kim bu fingirdestigin dedi kiz bunu duydu bana dedi ki sen ailene dayanamazsin soylersin benim sana bu konuda güvenim yok ve sevgim azalıyor dedi 2 günden beri arkadaş olarak devam ediyoruz nasıl güvenini kazanırım
    YARDIMCI OLUN LUTFENN BEN ONU ÇOK SEVIYORUMMM BENIM BIR SUÇUM YOK KI BENIM BIRTANEM O YA NEFESIM O BENIM YARDIMCI OLUN şimdiden teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Zamana bırakılmalı

0|0
    0|0
  • yAkın Zamanda Yasadıgımı Anlatayım.Affedersiniz Yırtındım Güvenini Kazanmak için ! Bu Sistemde Yapılması Gereken Herşeyi yAptım.yOk Yine yOk GüvenmiyOr.Eee Sonuç Ne OLdu Güvenmedigi Gibi Uzaklastık Soguduk Gitti ! Dogal OLuyorsun GvenmiyOr,YaLan SöyLemiyOrSun GüvenmiyOr.Güvenmesi için Tüm Ortamları Evreyi Hazırlamak istiyOrsun yOk DiyOr.napalım daha napalım ?

0|0
    0|0
  • güven yaz 2222'ye gönder candan erçetinin bana güven şarkısı cebine gelsin

3|0
    0|0
  • Drüst Vede Samimi Olarak He Birde Bu Devirde Kimse Drüstlükten Anlamıyor Biz Drüst Olsak Ne Oluyorki? Hep Kayip Ettim. Sen Eğer Drüstsen O İnanmiyor Böyle Düşünüyorsan Rol Oyna Sende Ona Karşı Hoş Güzel Sözler Söyle Onu Güldür Mutlu Et Olay Tamamdır.

0|0
    0|0
  • bir kızla çıkdım 4 gün oldu onu aldatmışımda ama inanmıyo ben mesjaalrımı yazmadım alalh rahmet eylesin arkadasım yazdı sonra çok sans verdi kaybettim bu sefer verdi çıkıyoz ama ona güven kazanmam lazım o nasıl olcak

0|0
    0|0
  • bi koli çikolata al.en kısa yolu bu

0|1
    0|0
  • panpaları ayarla kıza saldırt sonra birden kahraman gibi ortaya çık kızı kurtar sonra kız durursa durur durmazsa gitmiş demektir

0|0
    0|0
    • Kanka kandırma olayını yapmayacağım. Affederse kendisi affedecek. Kaldı ki sevdiğini kendisi kabul ediyor...

• adın GÜVEN olmalı...

0|1
    0|0
  • zamanla galiba...

0|0
    0|0
  • ona dokun, gözlerine bak ama onu dinleme...

0|0
    0|0
  • Bir kere kaybettim sanırım 2. kez zor

0|0
    0|0
  • amuda kalkmakla..;)))))))))

0|0
    0|0
  • memelerine temkinli yaklaşarak

0|0
    0|0
    • İnan bana dostum öyle bir amacım olsaydı yarın 20. ayımız bitmezdi...

• onunla vakit geçir zamanla güvenicektir :)

0|0
    0|0
  • çok zor ama paran varsa herşeyi ayarlarsın hatta paran varsa güven kendi gelio zaten

0|0
    1|0
  • güvenilir bir insan olursan kazanırsın, sözünün eri ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...