Askerden önce nişanlanmalı mıyım?

5 senelık bı beraberlıgım var 21 yaşındayım erkek arkadaşım mayısta askere gıdıcek geçen sene aılem babam ögrendı ve artık adı konulsun dedık benım annem ıstemedı yakıştırmadıgını söyledı. onun aılesıde askerlıgını yapmamış adama kız verılmez askere gıt gel öyle ısterız dedıler ve bız umtlandıgımzla kaldık o çabaladı ama abısı babası erken oldugunu soyledı kışın ıcınde annemn baskıları yuzunden ayrıldım 3 ay ayrı kaldım başka bı ısteyen oldu nışanlanma noktasına geldık ama ben yapamadım tekrar barıştık. o askerden önce nışan yapmak ıstemıyor bıraz maddı sıkıntılarından dolayı gözumde bişeyn kalmasnı ıstemedıgı ıcın bende yapıcaksın dedm ve konu kapandı sızc askerden önce nışan olmalımı yoksa askerden sonrayamı kalmalı

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• askerden snrayı bekle

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Askerde ve askerlik sonrası insan cok değişir.Acele etme bence

0|0
    0|0
    • nasıl değişir kötü yondemı değişir :(

• öyle ama aılemle sorunlar cıktıgı ıcn adı konulsn dıe ıstıorm ama işde

• Anladım

• bence sonra yap. çocuğa biraz anlayışlı davran.

0|0
    0|0
    • ya zaten anlayışlı davranıyorum ama bende aılemle kötü oluyorum benı burda sıkıntılarla bırakıp gıtmesını ıstemıyorum. yarın bıgn bırı ıstedıgınde ben dıretırım bekledıgım var derım ama demezlermı ıstedıde vermedıkmı dıe

• Sen kendini bildikten sonra hiç bişey olmaz.

Gelsin Sıkıntıya girmeden yapın nişanı düğünü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Daha yaşın çok genç. Her ne şekilde olursa olsun bu yaşta bu evlenme işine girişmen çok doğru gelmedi bana. İkisi için de acele etme bence. Önceliği sevdiğine ver ama ailein sözlerini de göz ardı etme. Birkaç sene daha vermelisin kendine, o zamana kadar sevgilinin de doğru biri olup olmadığını anlarsın zaten.

0|0
    0|0
    • korkuyorum aslında bırbırımızı kaybederız dıe öyle sevgılıyken beklıcegıme nışanlı beklerım dıe duşundum zaten oda askerden sonra yapmak ıstıyor buda benı endışelendırıyor neden dıe sorudugumda gözudne bırşey kalsın ıstemıyorum ben askere gıttıgımde elım yetmez gözum gormez dıor :/

• Daha önce olması için sen zorlama sakın, herşey iki taraf için de gönüllü oldukları zamanda yapılmalı. Zaten dediğim gibi yaşın çok erken daha. Allah korusun yanlış bir karar almayasın sakın, biraz daha bekle sen.

• Zamanı geldiğinde olur zaten..

0|0
    0|0
Yükleniyor...