ARKADAŞLAR ZOR DURUMDAYIM BİR BAKIVERİN YA NE YAPMALIYIM?

Arkadaşlar ben sevgilimle ayrılmıştım 1 ay falan oluyo ona önce yalvarmıştım ayrılalım diye falan bu arada kendisi çok çapkın birisidir herneyse bir kaç gün önce bu bana beni facebooktan eklesene diye mesaj attı bende halen sevdiğim için hemen ekledim tabi neyse halimi hatrımı sordu konuştuk bir gün sonra ben buna seni neden eklememi istedin merak ettim diye mesaj attım cevap vermedi şimdide bakıyorum çapkınlıklarına tam gaz devam ediyor eğer devam edecekse beni neden ekledi? ben bu durumda ne yapmalıyım?(facebook ekleme engeli varmış o yüzden benim eklememi istedi)

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• E sen de sil ve engelle o zaman. Düşünülecek ne var bunda :-/ Ciddiye alma, bu tipleri bilirim ben, sevmeyeceksin bu tipleri kanını kuruturlar, yaşama sevincini hortumlarlar. Bu tiptekilere pirim verme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seni nsayende engeli kaldırmış bir başkasını ekleyebilecek seviyeye gelmiş saol:) emeğine sağlık:))))))

siz bayanları anlamak mümkün değil dicem ama baen adınıza üzülüyorum gücünüzü kendi değerinizi bilmeyerek ne olduğu belli olmaaynaların ardınan koşuyorsunuz yaaa..etrafınıza baksanız sizin için ölecek kişiler dururken siz;sizi kullanıp bir köşeye atan kişiler için ölüyorsnuuz...aferin size.

1|0
    0|0
  • çapkınlık çocuğun geninde varsa yapıcak bir şey yok ama çocuk belliki aranızdaki sorunları çözmek istiyor eskis igibi olmanızı istiyor

0|0
    0|0
    • öyle olsa ben mesaj attığımda cevap verirdi öyle değilmi? ayrıca bir kız var şuan yani çıkıyolar sanırım

• hmm o zamn senin acı çekmeni istiyo :/

• Senide koklamak istiyo daha anlamdınmı niyetini be ablacım

0|0
    0|0
  • İlginç bir durum. Harem mi kuruyor arkadaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• O hayvan senin hala onun olup olmadigini kontrol etmis. Benim kopek de aynısını yapti. Bende hoop diye düştüm. Simdi bir haftadir ses yok. Ben sen olsam onu siler ama onunda gorebilecegi bir yere fotograg koyar ve iliskisi var yazardim. Sorarsa da yazanlar oluyor uzak dursunlar diye yazdim dersin. Ama sorana kadar kendi kendini yesin hayvan. Yak canini acima

0|0
    0|0
  • smsi bitecektir oradan konuşmak istemiştir niye olacak :D kaşına gözünemi sandın, parasız pulsuz bişey bırak o çapkını anacım

0|0
    0|0
  • sil gitsin !

0|0
    0|0
  • adet oldu herşeyi 2 kere sormakta hey allahım

0|0
    0|0
  • Basit düşün !Sana adım attı karşılık verdin kısaca yoklaması boşuna çıkmadı !Şimdide öcünü alıyor .Bitir eski ise hiç iletişimin kalmasın sil onu bir üzülrsn ama sürekli üzülmezsn.Ondan haber aldıkca üzülceksn

0|0
    0|0
Yükleniyor...