Halen bos gezmekteyım:(soyleyın ne yapıcam ben

benım derdim sıkıntım halen bı baltaya sap olamamak.yas 23 oldu ve bırsey yapmıyorum okumak ıstıyorum bı meslegım olsun dıyorum yası bahane edıyorum.arkadaslarım okudu kımısı meslegını aldı kımısı cabalamakda onları gordukce kendımı ezık gıbı hıssedıyorum.dısardan unı okuyorum onunda ne zaman bıtecegını bılmıyorum.bu sene kpssye hazırlanayım acıkogretımı dondurayım dıyorum hem ossye hemde kpssye calısmıs olurum dıyorum.bir akıl verın ne yapmalıyım?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• öss yi falan boşver. geçmiş yaşın artık. bir yerlerde çalış iş bul. aynı zamandada açık öğretim oku.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ''Herkes okuyacak memur olacak veya bir yerlere gelecek diye birşey yok ki''

diyenleri dinleme

kendine bir hedef edin ve o hedefe doğru emin adımlara doğru ilerle

eğer bir mesleğin olmazsa ilerde kocana bağımlı yaşarsın ayrılmak istersin

ama yapamazsın kendini düşün ve bir an önce eğitimini tamamla

güzel bir işin olsun

hayattaki tek başarısı evlenip çocuk yapan tatil dahi yapamayan birisi olma...

0|0
    0|0
  • Boş boş düşünmekten vaz geçip eyleme geçmelisin. Dışardan oku ama bir yerde çalış. İş tecrüben olur. Akşamları eve gelince de üni derslerine çalış.

"Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım etmezmiş" Yıllar geçer sen hala olduğun yerde kalır durursun

0|0
    0|0
  • Tembelmisin yoksa

0|0
    0|0
  • Yeteneklerin yolunda ilerle ama sağlam karar ver okuycaksan adamakıllı sınava çalış yok çalışcam diyorsan dil ve bilgisayar becerini arttır şirketler bunlara bakıyor genelde:D

0|0
    0|0
  • İş bulamıyo musun.Ya da arıyo musun diye soraym

0|0
    0|0
    • iş istemiyorum okumak istiyorum

• bence s.. et kpssyi gir össye ama iyi çalış bir yere gir. 4 sene de mezun olursun 27 28 yaşlarında olursun.

0|0
    0|0
  • Herkes okuyacak memur olacak veya bir yerlere gelecek diye birşey yok ki. Niye dert ediyorsun kendine.

0|0
    0|0
  • evlen gitsin.

1|0
    2|0
    • hayır bunu ıstesem bu zaman evlenmıstım.okumak ve elime meslegı almak istiyorum:(

• ama geç kalmışsın. zengin biriyle evlen, eline meslek değil başka şey al :p

• yardım istiyorsan ekleyebilirsin! ikisine birden çalışamazsın sorular ve konular çok farklı!

0|0
    0|0
  • is arıyorsan bizim büroya alıym seni call center lik yapabilrsen ? :))

0|0
    0|0
    • ne iyi olurdu.bilmiyorum ama ögretirsiniz;)

• burdan yardım etmek biraz zor gibi bütün herşeyi öğrensem aslında sana bir yol çizebilrim

0|0
    0|0
    • aslında bı cok neden var okuyamadıgım ıcın

• senin durumunda olan bir çok arkim vardı hepsine yardım ettim sanada edim ama dinlersen ve uygularsan dediklerimi

Kızlar Ne Diyor 2

• kendini geliştirebilmen meslek sahibi olman için sıfırdan başlaman gerek. onun içinde iş bul derim. bence sekreterlik ön muhasebe olabilir

0|0
    0|0
  • sen şimdi okulunu bitirip de mesleğini icra etmeye bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...