Artık mutlu olmak istiyorumm

Arkadaş vasıtasıyla dün biriyle tanıştım şuanda mesajlaşıyoruz . Gerçi 10 dk da olsa gördük birbirimize karşı olumluyuz . Bundan önceki tanışma durumlarımda hep ilk gün güzel oluyor sonra herşey bozuluyor sorun bendemi acaba ? Bununda böyle olmasını istemiyorum artık uzun bir ilşki istiyorum . Nasıl davranmam lazım ? Bugün buluşcak gibiyiz ne yaparsam onun benden daha çok hoşlanmasını sağlarım ? Aslında çok konuşkan güler yüzlü biriyim , herkes güzelsinde der ama erkeklere iticimi geliyorum acaba ? Bundan nasıl kurtulabilirim ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir özel çabaya ihtiyac yok

Kendin ol yeter bugün onun gözünü boyamak veya etkilemek için yaptıklarını ,yarın onu elde ettikten veya ilişki belirli seviyeye geldikten sonra terk edersen veya umursamazsan sen üzülürsün. bu güzel konuşma olabilir kendini ifade ediş biçimin olabilir veyada imaj yapın olabilir her türlü kendin ol.!

bırak uzun olmassa olmasın kısa ve güzel olması uzun ve derin acılar bırakan bişi olamsından iyidir.

K i uzun ve güzel olma ihtimalide var.. senin yapmacık olduğunu sezerse o zaman hiç şansın yok..!

iyi şanslar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• olduğun gibi doğal ol abartıya gerek yok.

0|0
    0|0
  • ona deger verdıgını goster bıraz daha zaman gectıgınde bu ilişkinin uzun mu kısa mı surecegını anlarsın

0|0
    0|0
  • oldugun gıbı ıcınden geldıgı gıbı ol çok konusma cokta kasma kendını cıcı gıyın

0|0
    0|0
  • Nebileyim resmini gönder bakalım iticimisn değilmisin ona göre karar verelim

0|0
    0|0
  • Sen mutluluğunu ilişkilerin Üstüne kurarsan biraz zor Mutlu olursun.

0|0
    0|0
  • akışına bırak. olduğun gibi davran. kimseye kendini beğendirme çabasına girme.

0|0
    0|0
    • haklısında ne biliyim hepmi böyle olur ya moralim bozuluyor .

• moralini bozma demek ki uyuşmuyorsunuz. zamana bırak. moralini düzeltmek için hiç sevmeyeceğin birine de katlanma yani.

• tanısaydım seni çok rahat yardım edebilirdim

0|0
    0|0
  • 25-29 arası olmadan mutlu olmak yasak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende arkadaş vasıtasıyla tanıştım kahvaltıda pek knusamadık, bizde senin gibi mesajlaştık. gece dışarı çıktık.ve şuan 1 sene oldu hala sevgiliyiz. artı bişey yapmana gerek yok nasılsan öyle davran.

0|0
    0|0
Yükleniyor...