Yürümek zayıflatır mı?

akşamları yürüyorum. doğrumu yapıyorum. sabahları yağ yaktığını okudum . hangisi doğru.

Güncellemeler:
akşamları yürüyorum.Doğrumu yapıyorum.sabahları yağ yaktığını okudum.Hangisi doğru?

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudu bir fabrika olarak düşün, gelir gider tablosu var, her yaptığın hareket (düşünmek bile) kalori yakar, ama karşısında da aldığın kalori de önemli, yürüşün faydalı olması için tempolu yürüyüş yap.

Yürüme saati etkisini şöyle etkiler: sabahları yemeden yapılan yürüyüş enerjisini depodan alır, yani vücudun toplamış olduğu yağdan, akşam yemekten sonra olduğu için kolay çözülen enerji yani karbonhidratı kullanılır, zor çözülen enerji kaynağı yağ ise yoluna eskisi gibi devam eder. pek verimli görünmezse bile sonuç olarak harcamadığın her enerji vücutta birikir.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ramazanda akşam daha iyi

0|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş yapıyorsan zayıflarsın ama normal bir tarzda ise faydası fazla olmaz,

0|0
    0|0
  • Sabah metobozilizma daha hızlı çalıştığı için daha çok yakarsın.Ama yürüyerek kilo verebileceğini sanmıyorum yürürken çok az kalori yakılıyo onun yerine günde 15 dakika falan ip atlasan çok daha fazla yakarsın.Internette kalori cetvelleri var hangi sporun ne kadar kalori yaktığı yazıyo bir araştır derim.

0|0
    0|0
  • akşam yürümek vucuduna karbonhidrat kazandırır ve karbonhidrat kilo aldırıcı maddedir! 6 yıldır fitnessciyim vucudumu tahmin edebiliyosundur! sabahları yürürsene ve kilo kaybına neden olur ve adonis kasların belirginleşir ama akiam sadece yorulursun!

0|0
    0|0
  • evet zayıflatır

0|0
    0|0
  • Sadece yürümek zayıflatmaz onun yanında bafrix şınav meik falan çekmen lazım bunlar extra sadece bacaklarını güçlendiri yürümek

0|0
    0|0
  • Yemeğin hemen üstüne yürümek veya spor yapmak iyi değildir çünkü kanın bir kısmı sindirime gideceğinden kalbe fazla kan gitmeyebilir en ideal spor saat:16-19 arasıdır

0|0
    0|0
  • 30+ dk yaparsan faydası olur

0|0
    1|0
  • cok bir etkisini göremezsiniz yürürsünüz ama karbonhidrat bol yemekler yediginiz zaman o yürümenin bir faydası olmaz koşmalısınız ve diyet yapmalısınız

0|0
    0|0
  • Bol bol sade nescafe ic ve ictikten 15 dakika sonra ip atla yorulana kadar zayiflamak istiyosan beslenmene dikkat ediceksin sekeri tamamen cikarticaksin hayatindan bu sekilde 50 gunde 10 kilo verdim 5 kilosu yagdan

0|0
    0|0
  • Ne kadar yürüdüğüne de bağlı tabii ancak uzun mesafeyi tempolu yürürsen elbet bir katkısı olur.

0|0
    0|0
  • yürüde ne zaman olursa olsun pek farketmiyo ama sabahları daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • hızlı yürmenün kilo vemrede çok faydası var :D

0|0
    0|0
  • ama tempolu yürüyeceksin

0|0
    0|0
  • Zayıflarsın tüm hareketler zayıflatır parmak hareketlerinde..

0|0
    0|0
  • sabah yürümek daha sağlıklı. .

0|0
    0|0
  • Evet zayıflatır çünkü aldığın kalorileri yakıyorsun.

0|0
    0|0
  • sanmam düzenli spor yapmak gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• iyidir iyi.

0|0
    0|0
  • Zayıflatır

0|0
    0|0
  • sabah aç karnına da,akşam da yemekten önce hızlı tempoda iyidir.

0|0
    0|0
  • zayıflatır diyolar ama iftardan sonra yürüyüş yapıp geliyorum iyice şişiyorum ne iş bu anlmadım :D

0|0
    0|0
  • düz yolda yürümek değil yokuşta yürümen lazım

0|0
    0|0
  • Canan Karatay'a göre akşamları yürümek yağ yaktırır.

0|0
    0|0
  • zayıflatır .

0|0
    0|0
  • Her şekilde de yürü sen faydası oluyor

0|0
    0|0
  • Tempolu yürüşün faydası var ben günlük yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Tempolu yürürsen evet...

0|0
    0|0
  • kalçayı zayıflatır kısaca bel altını çok zayıflatır

0|0
    0|0
  • sıkılaştırır

0|0
    0|0
  • Sabah aç karnına yapılan sporlar daha etkiliymiş.

0|0
    0|0
  • Yürümek en önemlisidir zaten. İyi yapıyorsun düzenli bir şekilde devam..

0|0
    0|0
Yükleniyor...