Kız arkadaşınızın giyimine karışır mısınız?

Kız arkadaşınızın giydiği kıyafetlere karışır mısınız? Şort, etek, askılı bluz vb. giymesine mesela.

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkide tartışmaya yol açacak başlıca sorunlardan birtanesidir bu bir bayanın ne giyeceğine karışılırsa onu küçümsemiş olursunuz ben bayanları ağır başlı hangi ortamda ne giyeceğini nerede nasıl oturup kalkacağını erkeklerden daha iyi bildiğini biliyorum o yüzden karışılmaz diyorum

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu yüzden ayrıldım. Onu çok sıkıyormuşum :D daha sonra ağzımdan çıkan ile cümle fu.k off oldu. Kadın dediğin biraz erkeğine değer vermeli. Acaba bu adam neden karışıyor diye düşünmeli. (Seni sevip kıskandığından dolayı olabilir mi? ey gerizekalı). Dışarıda milletin öküz gibi bakacağı şeyleri giymekten neden zevk alır kızlar anlamam. Birde face e koyar onları ve millet bakalım nasıl yorum yapacak diye amele gibi bekler ve beğeni ile yorum sayısına bakar. Özellikle erkekler altına şöyle yorumlar yapar: Süper olmuşsun vs. ki içinden geçenleri buraya yazmayayım ki oda yoruma yansıtmaz. (Ohhşhh felan) .O erkeğin içindeki hisleri ancak başka bir erkek, siz kızlardan daha iyi anlar. Şimdi burada bu yorumdan sonra beni abaza moduna sokanlara tek söyleyeceğim şey (böyle düşünenler için diyorum KEZBAN sınız). Kendisi de bu yorumlara saol canım muchks vs vs .. mallık töreninde resmen flama taşıyan cinslerdir bunlar. Bunların birde kız kıza olan muhabbetleri var.

Canım çok güzel görünüyorsun sen harika yakışmışşşşşşş xd xd xd.

cevap: olur mu sen benden daha güzelsin sana daha güzel olur benden daha iyi giyiniyorsun

alta devam: Hayır sen daha güzelsin bebişimmmmm muchx :P

devam eden cevap: ya sen mükemmelsin olur mu canımmmm.. xd

böyle mal mal gider kezbanların yaşam tarzı.

Sevdiği insandan başkasına kendini beğendirmeye ve seksi görünmeye çalışan bir kızın ki -özellikle senin düşüncene saygı duymayan bir insanın - daha sonra bana evlenme teklif etmedi diye mal mal düşüncelere girmesi beni uyuz ediyor. Siz kızlara ilişki çok basit geliyor. Birazda menfaatçi olma oranınız kusura bakmayın erkeklerden bayağı fazla. (Söz meclisten dışarı)

0|0
    0|0
  • Hayır hayatta karismam. Neden karismam çünkü yok. Olsa karisirmiydin. Yine karismazdom. Neden peki. Hanim hanimcil pardesusunu ve tesetturunu giydikten sonra niye karisimki

1|0
    2|1
  • Elbette karışırım benim sevgilim açık giyinemez karışamazsın derse de bay bay derim tereddüt etmeden...

0|0
    0|0
  • Karışırım

0|0
    0|0
  • soruya bak:D şaka mı yapıyorsun tabi ki karşırım karışmayan erkek benim gözümde incedir! asla açık saçık giyinemez kıvamı neyse o :@

0|0
    0|0
  • sonuçta kız arkadaş karışmam nkahlım değil :)

0|0
    0|0
  • ayarsız olmadığı sürece sıkıntı yok ama herşeyin bir dozajı vardır etek boyunun,şort boyunun ve bluzun açıklığı gibi

0|0
    0|0
  • Karışmaya çalışırım onun bana çizdiği sınırlar içerisinde baskı yapmamaya özen gösteriyorum.Özellikle sevmediğim kıyafetlerinde mimiklerimle belli ederim :)

0|0
    0|0
  • en kötü fikrimi söylerim

0|0
    0|0
  • karışmam.karışırsam bu onu aşağılamak olur

1|0
    0|0
  • karısırım. zaten beımle sevgılı olursa benı tanır benım bu kıyafetlere karısacagımı bılır

0|0
    0|0
  • karışırım tabi ağzına bile sıçarım

0|0
    0|0
  • Eğer olsaydı tabiki karışırdım yani kısacık şort giymesi beni kıllandırırdı:D

0|0
    0|0
  • KIZLAR SORSUN BU NASIL OLDU DIYE O ZAMAN ERKEKTE KARISMAZ

0|0
    0|0
  • o onun tercihi isterse çıplak gelir ama evlenmeyi düşünüyorsan karışa bilirsin.

0|0
    0|0
  • tabiki karışırım sapık kaynıyo dışarsı

0|0
    0|0
  • ya o abartmıyorsa sıkıntı yok:)))

0|0
    0|0
  • karışırım.

0|0
    0|0
  • karışırım bu zamanda karışmasan hata olur

0|0
    1|0
  • tabi ki sıkıysa giysin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• karşıyolall ):

0|0
    0|0
  • Karışmasalar olmucak

0|0
    0|1
  • Zorunda karışılmalı

1|1
    0|0
  • eski sevgilim karışıyodu

0|0
    0|1
  • uzmanlık aalanları :D

0|0
    0|0
  • Karışmasınlar. Ama karışırlar.

0|0
    0|0
  • karışılmasın tabi.

0|0
    0|0
  • Ben karşmayacaksam oda karışmayacak ona ne karışmasın ama karışır.

0|0
    0|1
  • ben nerde ne giyiceğimi bilirim öyle biri olursada sana mı sorucam der geçerim

0|0
    0|2
Yükleniyor...