Anne / + babanızdan memnun musunuz?

Seçme şansınız olsaydı neyi dilerdiniz bu konuda?

Onların mükafatı ya da hatalarına dair düşünceleriniz nedir lütfen açıklar mısınız..

Ya da şöyle düşünün; siz olsanız çocuğunuza nasıl davranırdınız?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Babamla cok iyi anlasirim annemle cok iyi kavga eder 10 dakika sonra sanki kavga eden biz degildik gibi konusmaya baslariz, Allah basimizdan eksik etmesin memnunum cokta seviyorum

1|0
    0|0
    • Bu anne kız hali bana pek bir tanıdık geldi:))

• Anne kizlar hep böyle sanirim :)

• hem de nasıl..hele de takı kıyafet ayakkabı kavgalarımız havada uçuyor o giysiler_ne sen mi giydin?_ olamaz ya bu neden kirliiii kavgaları:))ama sadece şimdi size itiraf ediyorum,ben bayılıyorum buna:))kurban olsun ona o çaputlar..

Erkekler Ne Diyor 12

• Mutlu ya d amutsuz her iki türde ki evlilikler bir çocuğun yaşamının geri kalan kısmında bir görsel ve yaşanış sınav niteliği taşır. Sınavın konusu evliliktir ve doğru ile yanlış olan adımların neler olduğu ve nasıl sonuçlar doğurabileceği net şekilde öğrenilir. Eğer kişi çocukluk döneminden itibaren kendisine kötü davranılmış, hor görülmüş, aşağalanmış ya d asevgiye muhtaç bırakılmışsa yaşamının ileri ki döneminde kendi evlatlarına karşı daha hassas ve yürekli bir temkinle yaklaşır. Sevginin dozu göreceli olarak değişir ve gelişir.

Ailem için geçmişte kızgınlıklarım olsa da sakin kafayla düşündüğümde şuan ki yapımı onlara borçluyum. Ve eğer çevremden övgüler alıyorsam bunda ailemin katkısı en başta gelmekte. Onlara duyduğum saygı, sevgi ve sadakat ileri de kendi aileme duyacağım hissiyatların yapı taşları olacaktır. Ekilen biçilir ve tekrar ekilir. Yaşam sirkülasyondur, bitmez sadece şekil değiştirip devam eder.

1|0
    0|0
    • Bir kaç harf ve yazım hatası olmuş kusura bakmayın :)

• :)) teşekkür ederim..

• Rica ederim ;) :)

• Konuşmuyorum artık onlarla

Fakat annem babamdır,ihtiyaç duyulduğunda herzaman yanlarında olurum.Benimkisi sitemkar küslük

1|1
    0|0
  • Anne babamdan memnunum evet, seçme şansım olsaydı diye düşünmedim düşünmekte istemiyorum açıkçası.Annem ve babam 80 i devirmiş ve çok şükür her işlerini kendileri halleden 6 ay yazlık 6 ay kışlık hayatı yaşayan( mütevazi bir yazlık ve mütevazi bir kışlık ve düşük sayılabilecek bir emekli maaşı ile para bile biriktiren) klasik bir çift.Onlara imrenmiyor değilim.

Ama bu bayram oğlum ben abim ve ailesi yanlarına gittik ziyaret ve tatil amaçlı biraz üzdüler bizi.İtiraf edeyim pişman oldum..Ama onları yinede seviyorum başımın üzerinde yerleri var..

1|0
    0|0
    • Yaşlandıkça biraz daha rahatlarına düşkün ve alışkanlıklarına çok sıkı sıkıya bağlı hale geliyorlar. Annem de aynı belki sizin yaşadığınız kırgınlık buna bağlıdır diye söylüyorum.

Zira onun yanına her gidip kaldığımız da bizde yaşıyoruz bu bahsettiklerimden ötürü sıkıntılar. Cümle dünya onlara uyacak gibi bir pervasızlıkları olabiliyor..Ama canları sağolsun deyip geçiyoruz elbette. Ama gençler torunlar ya da gelinler öyle çekmiyor tabi:)

• Ben albruz:)

• Telefonu gizli yapıp arama yapıp sonra o ayarda unutmak gibi oluyor sanırım bu KS de ki değil mi:)

• Bilmiyorum ama seçim istemezdim türk kürt cahil okumuş farketmez o benim annem ve babam! onların bizi seçme şansı yoktu! altımıza yaptımızda bezimizi değiştiren onlar karnımı doyuran onlar eve ekmek getirebilmek için köpek gibi çalışan onlara karşı böle bir seçim yapmayı bırak bu cümleyi kullanmak bile istemem!

1|0
    0|0
  • Gayet memnunum. Tek istedigim ilk beni yapsalar di :)

Ama ben cocuguma farkli davranicam. Kendi cocuklugumu aklima getirip daha bir ilgi gösterip aile oryamiyla sosyal Aktivite lere katicam. Vs. Vs.

1|0
    0|0
  • Genel olarak memnunum da bir de küçükken beni bir spor dalına yönlendirselerdi daha iyi olurdu:D

1|0
    0|0
  • Allah yokluklarıyla sınamasın. Hamd olsun memnunum.

1|0
    0|0
  • çok memnunum Allah yokluklarını göstermesin.

1|0
    0|0
  • kesin ikisi de kötü yola düşerdi zaten o yüzden evlenmiyom

1|0
    0|0
  • annemle iyi anlaşırım

1|0
    0|0
  • tabiyki bu ne biçim soruuu

1|0
    0|0
  • annemle kafam uyusur ama babamla fazla anlaşamam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• pek çok kız çocuğuna göre babamla daha iyi anlaşan bir evlat oldum.anneyle sürekli tartışma hali:)) barışmıyor yıldızlarımız ama buna rağmen her zaman onu anlamaya çalışırım.hiç hoşlanmasa da sarılır ,öperim sık sık.sevdiği şeyleri yaparım,gezeriz vs.yani tartışmamız hiç bir şeye mani olmuyor.küs olmuyoruz.

kısaca dünyaya bir daha gelsem yine onlar olsun isterdim,Allah sağlıklı ömürler nasip etsin.

yaşamadıkça bilinecek bir duygu değil aslında.biraz otoriter olurdum.tabi çocuğuma,onun tarafından da bakardım ama aradaki saygı ve sevgi köprüsünün hatlarını her zaman iyi çizmek kaydıyla.

1|0
    0|0
  • Babamı sevmiyorum annem herşeyim

1|0
    0|0
  • Sanırım herkes böyle düşünüyordur ama bana göre ben dünyanın en mükemmel anne babasına sahibim, daha iyisi olamazdı herhalde :)

1|0
    0|0
  • annem ve babam gibi <3

1|0
    0|0
  • yine ailemi isterdim, mükemmel bir aileye sahip oldugumu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Benim biricik genis ailem :)

1|0
    0|0
  • Memnunum niye olmayayım hele babama aşırı düşkünüm :)

1|0
    0|0
  • İkisinden de memnunum, Allah yokluklarını göstermesin.

Bende çocuklarıma böyle davranırdım hatta annemler kadar anlayışlı olmayabilirdim. :/

1|0
    0|0
  • çok memnunum :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...