Bu hayatta en iyi kimi tanıdığınıza inanıyorsunuz?

Bu hayatta içiyle dışıyla, her yönüyle tanıyorum, hatta örneklersek bazı hareketlerini öncesinden tahmin bile ediyorum dediğiniz kişi kimdir sizin? Arkadaşınız, anne, baba ya da kardeşiz?

Kendinizde olabilir bu aslında, sonuçta insanın kendini tanıması bile bir meseledir bazen :)

0|0
42|39

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen o kendini biliyor diyip gizlenmeliyim kjfdgjkfdkjlgf

1|0
    0|0
    • adsfdfdg bende henüz gelmedi bu cevap, demek ki hala güvendeyiz diyordum, tam sinsi uzaklaşıyordum ki yakalandım :))))

• afsgd birazdan cappy gizlili açıklı yorumlarıyla buraya damlarsa görürsün, eman allahım bitene bile çokken 4 tane cappy olcak burada, bunlar hep senin yüzünden, şuandan itibaren kontağı kesmek istiyorum seninle afsgh

• Bi bakmışsın adresine gizliden mudo çekleri gelmiş bilemezsin dffgsgsgdg

Erkekler Ne Diyor 38

• 24 yillik arkadasim ve eski eski eski sevgilim dedigim kisi agzini acmadan hayir yok tamam derdim

Neye derdi. Sunu soracan ya o iste derdim. Hayir demissem bile gulerdi.

1|0
    0|0
  • Ercüment abiyi

1|0
    0|0
  • Ailemden hariç 3 arkadaşım var

Neye ne tepki vereceklerini iyi bilirim

2|0
    0|0
  • Bana yakın olanların bir cogunu :)

hatta samımı oldugum devamlı yuzyuze gorustugum ınsanalr varsa telefonda mesajlasırken ya da konsurken bıle sımdı boyle yapma soyle yapma dedıgımde yok artık falan dıyo:D goruyomusun nerdesın dıyo :D ehuehueh :D

bunun yuzunden pc yı kapatan arkadasım oldu ya :D kamerasını kullanıyomusum dıye :D

Alakası yok tabıkı:D

1|0
    0|0
  • Annem, eski sevgilim ve en iyi dostum. Bu üçünün ağzından çıkmadan kaparım herşeyi ve hal ve hareketlerini tahmin edebiliyorum. Hatta zaman zaman özellikle eski sevgilimden çok duyardım şu lafı; ağzımdan aldın, kalp kalbe karşıymış bende aynını diyecektim gibisinden laflar. Bir de bir şey olduğu zamanlar hani işgillenir ya insan o durumu çok sık yaşardım

1|0
    0|0
  • insanları çok iyi tanırım hacı

1|0
    0|0
  • Kankacığımı. Birbirimizi baya iyi biliriz.

1|0
    0|0
  • Kendimi bile iyi tanıyamazken bir başkası hakkında tanıyorum içini dışını bilirim demem asla.

1|0
    0|0
  • kesin bir tanıma diye bişey yoktur diye düşünüyorum, gerçekten çok ama çok iyi tanıyorum dediginiz insanlar bile maddi ya da manevi yönden kazanımlar ya da kaybedişler yaşadıgında, hiçte tanıgınız insan degilmiş gibi oluyo, ama illada bir örnek verilecekse annem diyeyim:)

1|0
    0|0
  • İnsan kendini bile tanıyamazken ben şunu her anlamda tanıyorum diyebileceğim kimse yok. Ama yüzde yüze yakın tek kişi annemdir. Beni bile benden iyi bilir...

1|0
    0|0
  • ailem

1|0
    0|0
  • En başta ailem ve en iyi iki arkadaşım

Zaten önceden cekincelerim varsa birine karşı onufa tanıyor sayılabiliriz

1|0
    0|0
  • Kesinlikle Ablam Tamamen karakterini çözdüm :)) babamı henüz çözemedim çok tuhaf bir yapısı var sert konuşmaya gelmiyo parlıyo hemen :))

1|0
    0|0
    • Neyse en azından onu da çözmüşsün, o da yeterli, bodoslama dalmamak lazım babacınla konuşurken demek ki :)

• Ailemden bir çok kişi .

1|0
    0|0
  • Kendimi bile bazen tanımak da güçlük çekiyorum. Kendi kendimle tartıştığım çok olur...

1|0
    0|0
    • Yapma be, ama mümkün olsa öyle anlarda izlemek eğlenceli olurdu heralde :)

• ehehe kameraya çekip yollasana bir ara dermişim :D Tamam yahu, merak falan etmiyorum, rahatsızda etmem sizi, konuşun kendi aranızda:P

• :D Bak yaa!

• bi erkek bir kız arkadaşım ve bir sevgilim var...ailemin hareketini çözemiyorum bazen çok garip

1|0
    0|0
  • Kardeşim dediğim kişi.

1|0
    0|0
  • Bazen kendimi bile tanımadığımı fark ediyorum...

1|0
    0|0
  • Ailevi kişilerin hepsini tanıyorum ama kendimi tanıyamıyorum bazen.

1|0
    0|0
  • kendimi bile tanıyamadım baskasını nasıl tam tanıyabilirim kii

1|0
    0|0
  • kendimi bile tanımıyorum bazen ben

1|0
    0|0
  • köpeğimi...

1|0
    0|0
    • enee banada öğretsene, ben hala kedilerimi anlayamıyorum, hiç beklemediğim anda cırmalıyo fellikler :))

• kedileri anlamak zor iş malesef :) o konuda bir fikrim yok

• kesinlikle o insan babamdır

1|0
    0|0
  • En iyi Kendimi Tanıyorum

1|0
    0|0
  • kendimi bile tanımıyorum daha...

1|0
    0|0
  • annemmmmmmm :)

1|0
    0|0
  • Hiç kimseyi.. Belki annem'dir.

1|0
    0|0
  • Ailemi ve can dostlarımı

1|0
    0|0
  • Kız arkadaşımdı :)

1|0
    0|0
  • hiç kimse kendim dahil.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 42

• Doğurduğumu...Yani kızımı..

1|0
    0|0
    • Zaten karından çıksa da hala insanın bir parçası gibi oluyor heralde onlar :) yani yaşamadımama öyledir heralde:)))

• Çıkma kısmından öte, öncesinde aynı bedende aylarca bir olma durumu var..Hamilelik ve doğum yaşamın en büyük mucizesi iyi düşünürsek!.Biz kadınların kendini özel bir varlık hissetmesi için en önemli neden..Ah birde bazı erkekler bu persfektiften bakabilse bize:)Dilerim sende hayırlıysa yaşarsın güzel kız:)

• Tanıdığınıza emin olduğunuz insanlar bile değişkenlik gösterebiliyorlar bazen..

Sanırım öyle birini tanımıyorum...

1|0
    0|0
    • Bir hareketiyle bile aslında tanımadığımızı farkediyoruz bazen, sende haklısın bak :)

• Ailenden yana bile o hisse kapıldığın oluyor bazen.. Annem böyle tepki vermezdi,ablam böyle yapmazdı ki.. İnsandaki ani ruhani değişimler onları aslında tanıyamamış olduğumuzu hissettiriyor yer yer..

• Bazen tanıdıgını zannettıgın ınsanları tanıyamıyosun..

1|0
    0|0
  • hiç kimse gerçekten hiç kimseyi tanıyamamışım insanlar değişken çünkü anlayamıyorum bazen kendimi bile...

1|0
    0|0
  • sevgilimi , n e düşündüğünü bir olay karşısında ne diyeceğini kelimesi kelimesine bilirim.

0|0
    0|0
  • annemi. kadının yalan söylediğim zaman anlayacağını bile tahmin edebiliyorum :D oda benim yalan söylediğimi :D atacağı adıma söyleyeceği lafa kadar bilirim huyunu suyunu oyy canım o benim :D

0|0
    0|0
  • Yok o kadar tanımıyorum.

1|0
    0|0
  • Babam...Dünya da en iyi tanıdığım insan..O adam benim babam :D

1|0
    0|0
  • Buruşumu <3

2|0
    0|0
  • Kizimi... :))

1|0
    0|0
  • annem , babam ve kardeşlerim. Ama özellikle babam. Bak şimdi bundan sonra babam böyle böyle yapacak derim ve bir sonraki telefonla tek tek söyler benim söylediklerimi. Böyle yapacağım böyle yapmayacağım diye..

0|0
    0|0
  • inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • aslinda kimseyi. bazen kendimi bile taniyamiyorum

1|0
    0|0
  • Annemi babami kardesimi... Baskada hic kimseyi iy tanimiyorum..

1|0
    0|0
  • annemi tanıyorum aklından geçenleri okuyabiliyorum adeta kendimi bile onun kadar tanımıyorum hee

1|0
    0|0
  • öyle birisi yok sanırım

1|0
    0|0
  • Ben kimseyi o kadar iyi tanımamda beni benden daha iyi tanıyan arkadaşım var yani...

1|0
    0|0
  • kendim dahil hiç kimsey.

1|0
    0|0
  • Annem.Çok iyi bilirim her şeyini nerede ne söyleyeceğini bile bilirim hangi mağazanın önünden geçerken vitrinde neye bakıcağına kadar bilirim. :D

0|0
    0|0
  • Kimseyi

0|0
    0|0
  • Kendimi tanıyamam bazen şahsen, ama Dilara diye çok yakın bir arkadaşım vardır. Kardeşten öte. Muhtemelen o'dur. :)

0|0
    0|0
  • tanışıp herkesi iyi tanırım sezgilerim kuvvetlidir ona göre yakın ya da uzak tutarım kendimden..

ama kendimi tanıyamam..

0|0
    0|0
  • Eşimi annemi ablamı kardeşimi bana yakın olan bir çoğunu iyi tanırım.

0|0
    0|0
  • Kendimde dahil kimseyi çok iyi tanıyamam çünkü insanlar iki yüzli olmuş kimseye güven yok hani derler ya dünyanın çivisi çıktı diye aynen öyle genelde insanlar gerçek yüzünü göstermiyor..

0|0
    0|0
  • Frenkans'ım ne güzel soru nan bu 5 ** :D

En çok babamı tanıyorum .. Ama şöyle bir düşündüm de hayatımda k i herkesi çok iyi tanıyorum ben <3

0|1
    0|0
    • anommm kimler gelmiş kimler gelmiş, hoşgeldin kuzum geç otur hele şöyle:D sağol canımcımm, oyy ne güzel kuzum, hani diyolar ya herkes yerini bilecek diye, hepsini çözüp yerli yerine oturtmuşsun sanırım sende :) <3

• Oyşş şımarttın beni meleğimm :D Sağol Cansın ..

Aynen öyle tatlım.. Ben bu karakter analizi denen şeyi çok iyi yapanlardanım sanırım ...

• kardeşimi

0|0
    0|0
  • Annem ve erkek arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Ablamı ve valide hanımı.

0|1
    0|0
  • Kendimi bile bazen tanıyamıyorum Frekans'cığım.

0|1
    0|0
  • Annemi .. kendimi tanımıyorm ama annemi tanıyorum

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12
Yükleniyor...