Korkuyorum cesaretim kayıp

yaptıgım aptallıgımın cezasını ben cekiyorum canım cok yanıyor korkuyorum uyuyamıyorum ne zaman gözlerimi kapatsam o ev o insan şimdi bana yaptıgının aynısını başkarına yapacak görüyorum anlattıgı herşeyde yalanmış kandırıldım ve bunun da mahkemesi varmışşimdi siz benim yerimde olsanız adli mercilere başvurur msn yoksa sessiz mi kalırsınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne yaptın ki bu kadar vicdan azabı çekiyorsun?

• neyse, geçmiş olsun

• evet

• +18 mi?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• hıııaaaaamnsssssna mevzuyu anlayanlar anlamayanlara anlatsınlar. arkadaş zaten gizlisin sen mevzuuyu da gizlemişsin

• geç bu işleri, yazmandan belli neyin ne olduğuseni bırakmasa kocam diyeceğin adama bırakınca şerefsiz denmezdeniyorsa anlayın ki adam seçme sorununuz var

• ne diyorsun sen ya öyle boş beleş at dur tabi

• ne var ne oluyolar burda? kim ne yapmiş o yapan kimsinmi?

• Vijdanın Rahat Durmuyor ..

• gözümün önünde başkaları kandrmaya calışyo onlarada bana yaptıgını yapacak

• Surec Devam Ediyor Ama Bitecek ..

• neden canım bu kadar yanıyo o zaman

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Naaptı sana, noldu kelebeem?

• kendime bunu neden yaptım ki ben uyuyamyrm rüyamda sürekli bana gene sahip olmaya calışıyo kabuslar görerek uyanıyrm :/

• Seni temizliğinden ve sevginden faydalanıp yaklaşım kurmuş bir kişi, amacı böyle olan kişiler gerçekten "ciddi niyetli" olmuyor. eminim kısa süre içinde sana sözle veya davranış olarak cinsel amaçlı yakınlaşıp bunu da hoş göstermiştir. İnanmayın böyle çiplere temiz kızlarım, ama kendini suçlama bu dakikadan sonra. Sen hata yaptın evet, ama bunu bilmeden yaptın. İnsanlara güvenmemeyi böyle öğreniyoruz. Hayatında bir şey değişmedi, sadece pislik çıkıp gitti diye düşünmeliisn.

• büyüğüm

• Öncekileri Göster
  • Noldu ki ? Açık açık söylesene

• kandırıldım cok büyük bir oyunla ve o kişişu anyeni avlar peşinde

Yükleniyor...