6+0+4 sistemi ne kadar adaletli bir sistemdir? Avrupa'da nasıl başarılı olacağız?

6+0+4 sistemi ne kadar adaletli bir sistemdir? 4 yabancıyı dışarda oturtmak paraları boşa akıtmak değilmidir?madeem böle bir sistem getirceksin en azından oynatacağın yabancılar için bir sınırlama geitrilemezmi? milli takımda forma giymiş olmak gibi?...sizin bildiğiniz sistem varmı?

Güncellemeler:
bu sartlar altinda sampiyon kim olur?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• 2-3 Yıl önce biz yıldız transferleriyle ülkenin prestijini yükseltiyoruz ve dahada yükseltmemiz için yabancı serbest olmalı diyen Demirörenin bugün Milli takım için yabancı sınırı koyması biraz düşündücü ben bu kararın er ya da geç kalkacağını düşünüyorum umarım Haluk Ulusoy gelir

0|0
    0|0
  • kalitesiz yabancıların gelmemesi lazım

4 kadro dışı çok fazla

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • Galatasaray olacak büyük bir süpriz olmazsa

0|0
    0|0
  • Cok sacma sistem ssadece kendi icimizde paslasiriz

0|0
    0|0
  • Hiçbir mantıklı açıklaması yok, sadece GS ın arayı açmasını önlemek

0|0
    0|0
    • bnde gsliyim ama..fener icin de ayni sorun yokmu? onlarda bisuru yabanci var

• ceza geleceği uefadan belliydi, geçen sene bu tüpçü yönetimin aldığı karar zaten. bu sene yapılan itirazda bir tek fenerbahçe karşı çıktı, kurallar değişmesin diye. avrupaya gidemeycek takıma gelen yabancılar ile şampiyonlar liignde oynayacak yabancılar arasındaki fark çok açık. Bu kararında , süper final denen komedinin amaçıda hep feneri bir şekilde bu yarışın içinde tutturmak

• hmm evet iyi tesbit...haklisin dostum

Yükleniyor...