KS çıkış sayfasının azizliğine uğradım...

KSden çıkış yaptığımız zaman "Bunu saymıyoruz yine bekleriz" gibi bir yazı çıkıyo ya. onun yanında üstsüz bir adam var. dünde tam bunu yaparken annem yanımdaydı yanlış anladı beniii nasıl gördüyse minnacık fotoyu nasıl sitelere giriyosun sen dedi 1 saat onun açıklamasını yaptım :D sizinde böyle yanlış anlaşıldığınız durumlar oldu mu? :)

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu siteyi gören zaten arkadaşlık sitesi sanıyor öyle yanlış anlama durumları olabiliyor

1|0
    0|0
  • eheuheuheu :D))) vallaha ben hıc cıkıs yapmıyorum:D

Bu arada Soran naısl nick o öyle ya koptum :D))))kdjalsd :))

1|0
    0|0
  • Tuh Sans İşte ..

1|1
    0|0
  • Bundan 4 5 Sene Önce Top Şişirirken Hava Makinesiyle Ablam Girdi İçeri :D Beni Başka Bişey Yapıyorum Sandı :D :D Terbiyesiz Dedi İndi Vurdu Kapıyı Çıktı :D 1 Hafta Ona Ne Yaptımı Anlatmaya Çalıştım :d: D

1|0
    0|0
  • nasıl yani çıkış yaptında nalamaım ben

0|0
    0|0
  • gayet soğukkanlı bir şakacıyım o durumda " itiraf ben gayim " diyebiirim babama

not: bu yorumdan gay olduğum çıkarımı yapacak armutlar hadi dedikodumu yapın ;)

1|0
    0|0
  • Çıkış yapmıyorum ben, sayfayı kapıyorum doğrudan. Hoş olmamış senin durumun :D

1|1
    0|0
  • hahahahaha çok iyi yaa:D

1|1
    0|0
  • Harbi bomba olmuş. Dediğin şeyler yeni dikkatimi çekti siteden çıkcam bir :D

1|0
    0|0
  • Yanlış anlaşılmadım, bildiğin p*rno sitesindeyken annem daldı odaya.Direkt sayfayı kapatıım.Hesap sormaya kalktı..Sitedeki reklamdı o falan dedim geçiştirdim..

İnanmamıştır tabi.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• :D:D sorma banada hep olur.. aile filmi izlerken bile ne hikmetse o çiftin opuscegı tutuyo sonra vay efendım sen neler ızlıyosun oyle :))) nedir bu cektigimiz.. :D

1|0
    0|0
  • Hayır :D

1|0
    0|0
  • o resimden ben de şikayetçiyim :)) 5 yıldız veriyorum soru popülere girsin :)

1|0
    0|0
  • Bacaklarında dövme olan kadınlara baktığımda,annem sormuştu falan ama kendim açıp bakmamıştım birisi instagramda paylaşmıştı :D:D

1|0
    0|0
  • annene selam söyle ahahaha :))) ama haklı kadın

1|0
    0|0
  • Çarşaf reklamı diyeydin, çeyiz niyetine .s.s.s

1|0
    0|0
  • yok olmadı

1|0
    0|0
  • Olsun, ya benim yorumlarımı okusaydı annen? Beterin beteri vardır kelebeem.

1|0
    0|0
  • asdff O eleman çok tatlı nan <3

1|0
    0|0
  • Hakan abiydi o dimi

1|0
    0|0
Yükleniyor...