Kankan kız kardeşinle çıkarsa!

Çocukluktan bu yana 3 samimi arkadaşsınız, yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmemiş her üçünüzde birbirinizin bütün hayat hikayesini biliyor hatta bütün sırlarını! Tabi bir yere kadarmış bu bütün sırları bilme olayı!

Bundan 3 ay kadar önce tesadüfen öğreniyorsunuz ki (öğrendiğinizi de kimse bilmiyor bu arada) 3 silahşörlerden biri diğerinin kız kardeşi ile yaklaşık bir senedir birlikte. Aralarında da 10 yaş var. Siz 3. kanka olarak bugüne kadar hep arkadaşlarınızın ailesine kendi aileniz gibi bakmışsınız, annesine anne, babasına baba demişsiniz! Aynı yaklaşımı diğer arkadaşlarınızdan da "görmüşsünüz"!

Ciddi bir ilişki varsa aralarında niye saklıyorlar? Hayır ciddi bir şey değilse dostum dediğin bir insan bunu arkadaşına nasıl yapar, onu bıraktım nasıl bir kız kardeş bunu abisine yapar, dünya da başka adam başka kız mı kalmadı? Soğumaz mısınız arkadaşınızdan?

Şimdi bu durumda ne yapmak lazım? Uyuyan kankayı mı uyandırmalı? Yoksa diğeriyle gidip durumu bildiğini söyleyip, birde ondan mı dinlemeli? Banane diyip görmezden gelmek belki bazılarının yapabileceği birşey ama zor!

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• oncelıkle çocuktan ve kızdan dinlemelisin.. sonuçta adam kankanız kizlarda abiye düşkün olurlar.. abısının guvendıgı bır adama hayranlık duymuş olabılır.. bunun bır ılıskıye donmesıde mumkun.. once kız ve çocukla aynı anda konuşmalısın.. daha sonra çocukla tek konuşman olum sen napıyosun? ne dusunuyosun? durust adamsın bılıyorum ama benden saklama bak fılan.. artık ne konuşursan.. e çocuğun sana hıslerını duygularını dusuncelerini anlatmasını sağlamalısın.. peki oğlum ne zaman soylıyceksınız.. bak uzatma bunu saklamayı başkasından duyarsa asıl bunu 3umuzunde dostluğu bıter gider..

sonuçta senın taraflı olmaman gerek ama her 2 tarafında nabzını ıyı olcmen gerekiyor.. dedigim gibi kızın abısı bunu ne kadar gec ogrenırse dostlugunuz o kadar cok rıske gırer.. sakın olmaya calıs ve 2 arkadasınlada aranı bozmamaya ozen göster..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• sonuçta onlar öz abi kardeş değil. dünyada başka kız, erkek de var tabi ama bu kadar zaman sonra birbirlerini iyi tanıyorlardır. kız açısından bakarsan, eğer abisiyle arası iyiyse onun arkadaşlarıyla da iyi olması doğal. abisinin güvenip, yıllarca arkadaşlık ettiği bir adama aşık olması hiç de kötü bir şey değil. eğer aralarında iyi bir iletişim varsa kızlar babaları veya abileri gibi erkekleri arar aslında.

bunca yıldır arkadaşlık ettiğin adamı sadece o kızkardeşle ilişkisi var diye kötü adam yapıyorsun hemen. aralarındaki ilişkinin de durumunu bilmiyorsun.

senin öz kardeşin de değil, o yüzden hiç karışmasan daha iyi olur. sonunda arada kalıp kötü olan sen olabilirsin.

0|1
    0|0
    • Düşünsene karışmadığımı ve bir süre sonra ayrıldıklarını. Sence ben artık eskisi kadar yakın olabilirmiyim bu arkadaşıma?

• fazla film gibi olmuş :) yalnız bu filmde sen daha çok sevgilileri ayıran erol taş gibi duruyorsun. ne güzel işte haftasonları birlikte gezilere gitmişler. pek de öyle gizlenmemişler anlaşılan. sen gizli deyince sanki gizli gizli otellerde buluşuyorlar gibi anlaşılıyor. herkes de kolayca sevgili olduklarını anlamışsa, nasıl gizlenmeye çalışmışlar ben anlamadım :) galiba bunu senden başka takan yok :) ayrıca adamın sevgilisi, kendi özeli, sana anlatmak zorunda değil.

• Evet öyle olmuş, gülelim, geçelim, boşverelim. Erol Taşım ben, bunu fark etmemi sağladığın için sana teşekkür ediyorum ve iyi günler diliyorum.

• Gercekten zor bir durum. Iki arkadasinin arasında kalmissin. Ama sevenlerin yaninda olmalisin :) belkide ciddi cocuk ama zamani var bir şeyleri bekliyor. Kizda buyuk ihtimal 20 li yaslarda. Cocuk degilki... ben oksan iki kankm arasında arabulucuk yapardim... Kizin abisine bir sey söyleme. Diger kankanla konus. Belki o da utaniyordur. Sen ona yardimci ol. Zaten bilip tanidiginiZ biri yanlis biri degil, huyunu suyunu bilirsiniz. Tabi ki onunda yanlisi var ama aranizi bozmaya değmez.. iyi Niyetlidir ama cekiniyordurbuygun zaman degildir...

0|2
    0|0
  • banane demek zaten bir dosta yakışmaz.. bence bu ilişkiyi bildiğini çiftle bir konuş muhtemelen durum ciddi fakat abiye veya kankaya anlatmaya korkuyorlar.. bir bayan olarak söylüyorum bunda kötü birşey yok insan aşık olurken seçemiyor.. ayrıca abisinin yakın arkadaşı olması daha iyi çünkü abisi kardeşini kime emanet ettiğini biliyor.. bu kız sizin tanımadığınız ipsiz sapsız birine aşık olup evlense mutsuz olsa daha mı iyi olacak? bu arada erkekler bayanlardan daha geç olgunlaşırlar arada ki yaş farkı sıkıntı olmamalı diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Abisi ask oyle tatli birsey ki yok abime hata yok babama hata diye düşünüp vazgecemezsin. Onlarin kimseye soylememeleri olayin ciddiyetsizliginden degil utandiklarindan. Gönül bu sevmis. Hem bak bir yil olmus. Ki bence kiz cok sansli. Oglanin yamuk yapma ihtimali bile yok. Abisinin golgesinde ooh mis. Bence uyuyan kanka uyansin ama damat kanka soylesin bunu. Seviyorum alacagim desin. Yaş da onemli degil. Düşünme sen yaşı başı. Sevince güllük gulistanlik

0|1
    0|0
  • Birbirinden etkilenmiş olmaları bir ilişkiye adım atmış olmaları, üstelik bir yıldır görüşüyor olmaları niye sinirlendiriyor seni bu kadar.. Gönül bu.. Arada birinci derecede bağ yok ki bu kadar katı bakıyorsun bu duruma.. Yarın öbürsü gün aynı durumun senin başına geldiğini hayal etsene.. Ortada ahlaksızlık yok gördüğüm kadarı ile.. Size bahsetmemiş olmalarını şu şekilde yorumladım kendimce; Bu konudaki fikirlerinizi o kadar katı yansıtmışsınız ki birbirinize, en yakın arkadaşınız bir yıl boyunca bahsetmeye cesaret bile edememiş.Arkadaşlarının bu konudaki fikirlerini biliyor ve cesaret edemiyor kuvvetle muhtemel..

0|0
    0|0
    • Bir ihtimal dediğin doğru olabilir. Beni sinirlendiren çocukluğumu gençliğimi paylaştığım dostum dediğim bir insanı yanlış tanımış olma ihtimali sonuçta böyle bir şey de söz konusu olabilir! Ama nereden bileceğim öyle olduğunu? Birbirimizi kaybetmek istemiyorum tabiki asıl korku ve sinir bundan?

• bence dinlemelisin. çekindikleri olabilir. zaman kolluyorlar belkide.. bilemezsin ki hayatta neler olmuyor ki.. ama onların hakkında gidip başkalarına ötmen çok yanlış olur..

0|0
    0|0
  • ne var bunda? senin öğrenme ihtimalini göze aldılarsa, eglence için bir arada değiller herhalde. destek ol, konupşmaya çalış, belki senden çekiniyorlar.

0|0
    0|0
    • Benim öğrenme ihtimalimi göze aldıkları falan yok. Soruyu iyi okuduğunu zannetmiyorum!

• gayet iyi okudum. ama aralarında özel bir arkadaşlık başlarken, bu ihtimali düşünmüş olmalılar degil mi? çünkü öyle bir ihtimal her zaman var. göze almasalardı, başlamazlardı.arkadaşın sadece takılmak için kardeşinle görüşüyor olamaz, ciddiyetle yaklaştıgını ama san anlatmak konusunda çekindiklerini sanıyorum.

• Hala soruyu iyi okuduğunu düşünmüyorum! Benim değil diğer kankamızın kız kardeşi! Nereye kadar çekinecekler böyle peki?

• Ya kız kardeşi nelki hayatnın anlamı olcak ne biliosun sırf bu yüzden ilişkimi olmıcak yani, hem kaç yaşında insanlar neyin ne oldugunu biliyorlardır senin araya girmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Niyetleri ciddiyse bence fazla gurur yapman yersiz ördişim. Sonuçta güvendiği birini tercih etmişler.

0|0
    0|0
  • Kendi öğrenir hiç uğraşamam

0|0
    1|0
  • Hiç tanımadığın bir adamamı emanet ederdin kardeşini yoksa yediğin içtiğin ayrı gitmeyen birine mi emanet ederdin ?Yada evlendirirdin.Sevgi bu kime konacağı belli olur mu sanıyorsun .Önyargılı olma ve ayırmak için değil birleştirmek için elinden geleni yap

1|0
    0|0
    • Tamam öyle yapayım niyetleri ciddi ise ama nasıl bir yol izliyim? soru bu! Sonuçta kızın abisinin vereceği tepki çok önemli burada, kestiremiyorum ne düşüneceğini?

• Bide tersi var tabi! Belki de çocuk benim öğrendiğimi anlayınca "sakın kimseye söyleme" diyecek "bitireceğim söz veriyorum" diyecek. Bitende bizim dostluğumuz olacak. Sonra söylemesem diğer arkadaşıma yanlış yapmış olacam!

• Buna göz yumarsan senin vicdanın rahat edicekse göz yum !Ama bana kalırsa herşeyin bir riski var iyi veya kötü birde bitişi var.Umarım iyi biter fakat birine kazık atmayayım diye susarak ikisinede kazık atmış olucasın bu yüzden önce bir gözlem yap baktın ciddiler o çocukla konuş eğer ciddiym derse destekle ama değilim derse dövsen yeridir

• Yaziklar olsun denir. Senin yuzune nasıl bakmis bunca zaman '' o kanka kardesinleyim '' diye icten ice gülüyor mu? Eger sizin arkadaşlaginiza onem verseydi senin birgün ogrenecegini bile bile bunu yapmazdi. Simdi sen öğrendin, dile getirince ne cevap verecek sana? Yiğit at kendine kamci vurdurmaz. Boyle bir durum varsa bile ciddiyse gelip sana soylemeliydi. Sana yanlis yapmamaliydi... bu şekilde ogrenmen mi daha iyi yoksa gelip sana böyle bir durum var ciddiyim mi demeliydi? Bilemedim simdi aralarındaki yasanmslik cok onemli bu durumda..

0|0
    1|0
    • Sana derken sen kendi kardesin gibi düşün

Erkekler Ne Diyor 8

• bende sevdim ama :( kızda seviyormuş beni kızın ahını aldım hiç mutlu olamıyourm :( artık

0|0
    0|0
  • ben olsam ne yapardım,insan başta önce bir şaşırır,bende şaşırırdım tepkimide alırlardı ama ne olursa olsun önce sakin olmak en güzeli,oturup konuşun cocukla,niyet gercekten ciddiyse bence uyuzda olsanız bir problem yoktur,daha ne istiyorsunuz en iyi tanıdığınız biri kız kardeşinizin eşi olacaktır,ama niyet başka türlüyse diycem ama başka türlüde görünmüyor yaa,onlar ciddidir bence,ciddi olmasalar cocuk okadar cesaret edemez

1|0
    0|0
  • Sevginin Boyutuna Bağlı Bi Durum ..

0|0
    0|0
  • İkisini de alıp karşına konuşmalısın niyetleri ciddi olmasa 1 sene gibi bir uzun süredir beraber olmazlar.

0|0
    0|0
  • Niyetine bağlı..

1|0
    0|0
  • Sevgiden zarar gelmez...

0|0
    0|0
  • dayağı yer

0|0
    0|0
  • Bence kankanı, kankalıktan azad et..