Küçükken Teravih Namazında Yaptığınız Yaramazlıklar var mı? :)

Günaydın :) hayırlı ramazanlar dün akşam teravih namazına gittim ufak çocuklar birbirlerine bakarak birşeyler yaparak gülüyorlardı :) Bizim de küçükken Arkadaşlarla yaptımız Yaramazlıklar Geldi aklıma :) birtanesini sizinle paylaşayım teravih namazını bir camiide başladım :) terafi bitene kadar gezdik camiileri :) teravih namazını 5. camide bitirdik :) sizinde yaptığınız yaramazlıklar varmıydı yazarsanız sevinirim :) kalın sağlıcakla

Güncellemeler:
ben Haytıma ilk defa camiiye gitmiştim çocukluğumda herkez ellerini bağladında ben ellerimi arkadan bağlamış camiinin tavanına bakıyordum :)

ilk oruç tutumdada ikindi namazında açıkalcak sandım oruçu :) annem birdaki ezanda akşam ezanında açılacak demişti :)

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Rahmetli babannem sağken benide götürürdü bende ilkokul yaşlarındayım hep kadınların etekleri başıma geçerdi bir de hep dedikodu yapıyolardı

0|1
    0|0
    • dedi kodu günah aslında :) dimi :) bide

• ozamanlar kücüktüm yani ozamanlardan bahs ediyorum şuan 28

• anladım :) şimdi

• Ben yaramazlık yapmadım hiç :D

0|1
    0|0
  • Yok malesef:)

0|1
    0|0
  • Mahallece kızlarla giderdik hep bir gülme tutardı bizi :)

0|1
    0|0
  • ilkinde çok küçüktüm hiçbir şey bilmiyordum birde kuzenim vardı kahkahalara boğulmuştuk

14 yaşlarında gittiğimde biliyordum ama teyzelerin hıza yetişememiş geride kalmıştım ve 1 hafta oturup kalkamadığını hatırlıyorum :D

0|0
    0|0
  • o ne hacı .

0|0
    0|1
  • Butun tesbihleri toplar oynardim.
    Az buyudugumde de ondeki teyzenin arkadan etegine basiyordum :)

0|0
    0|0
  • ben camiye giderdim önümde hep koca karılar vardı secdeye gittikten sonra başımı kaldırdığımda kadınların eteğide kalkıyodu

0|1
    0|0
    • nasıl yani senmi kaldırıyordun ? anlamadım kızlarda erkekler gibi yaramazmış anlaşılan

• ben secdeye gittikten sonra kadın secdeye gidiyordu eteğide benim kafama geliyodu bende eşarptan anlamıyodum ayağa kalkıncada kadının donu görünüyordu

• Don :) güldürdün beni ya :) sabah sabah hastenede :) siz kızları o halde görmek isterdim doğrusu

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...