KS' da sizi nasıl bilirler? Sitede sevilen sayılan bir insan mısınız?

Mesela ben o kadar sevilip sayılırım ki; -arkadaşlar sağolsun- benimle yazışırlarken bacak bacak üstüne bile atmazlar, geceyse pijamalarını çıkarıp tayyör giyerler, saçlarını topuz yaptırmadan benimle konuşmazlar... Saçımın bir teline dokunmak için ölüm orucuna girenler bile var. Sizde durumlar nasıl?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlarınız üstün şahsiyetimi övmekle alakalı değilse kendi aranızda fazla konuşmayın nütfen. Bir bakıyorum soruda bir sürü hareket var, sevinçle soruma koşuyorum ama ne göreyim? Herkes kendi havasında, gırgır muhabbet şamata! İnsanı kendi evinde misafir gibi sap bırakıyonuz,olmaz böyle. Ya beni övün, pohpohlayın ya da biraz sessiz olun,çocuk uyuyo.

0|0
19|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Hiç haberim yok desem yeridir :) ama bir şey biliyorum oda en fazla eksilenen kadın üyelerden birisiyim :).Biraz gıcık olanlar oluyor.Onunda bir çok nedeni var.Hiç arkadaşım yok sitede.Biraz bazen fazla acik sözlüyüm.Hiç kimseyle flört etmiyorum ve buna rağmen sitede 1 buçuk senedir üyeyim.Kendi başıma dolanıyorum.Ne bilim ama sevmeselerde sevselerde ben bu sitenin üyesiyim.Mecbur katlanacaklar artık :)

2|3
    2|1
    • So distant guru as always. :))

• Fawkes.I agree with the Breakdancer

Ben ona katılıyorum.Kendi düşüncelerinizle alçak gönüllü birisini seviyorsunuz.Ben burada 8 dil biliyorum desem benim öz güvenimden alçak gönüllü olmadığımdan yakınırsınız ve bu yakınmayı kıskanarak eksileleyerek gösterirsiniz.Sanki eksiler benim öz güvenimi yıkabilirlermiş gibi :) Fawkes.

Eksiler ve artılar bu sitede doğru kullanılmıyor.İyi paylaşımlar dilerim site komşularım

• Ben sana eksi ya da artı vermedim ve breakdancer'a katılmıyorum çünkü seni kıskanmadığıma emin olabilirsin. Ben sadece senin ilginç biri olduğunu ve seni tanımak istediğimi ifade etmek istedim ve yine yanlış anlaşıldım. Neyse yine dediğime göre bunun daha önceden de başıma geldiğini anlamışsındır. Bu yüzden alışkınım. Seçim senin,haydi kal sağlıcakla. :))

• az önce mavilinin biri sana gıcık kapıyorum dedi..

şuan intihar etmek üzereyim nasıl ölsem onu düşünüyorum ühü ühü ühü

3|1
    1|1
  • benimi bilmem iyi bilirler galiba kimseye bir zararıum olmaz anca gülerim arada asabi oluyorum ama o zmanlar bile çatmam kimseye lalim hariç :))

1|4
    1|1
  • Oooo cok severler bulsalar bir kasik suda bogacak olanlar var o kadar sevilirim yani ;)

1|3
    3|2
  • Keşke beni de öyle saysalar... Tayyörle yani...

0|2
    0|0
  • Bilmiyorum :D

0|1
    0|0
  • Pek değil.

0|1
    0|0
  • Ben deli olarak bilirler siteye giris yaptigimi gorenker yandik derler :(( sevilmiyormuyum ne :(((

Senide tanimiyorum ama saygilar genede

0|1
    0|1
  • Tanımıyorlardır ki tanısalar çok severler iyiyimdir ben :)

0|0
    0|0
  • Bebedor kaşık maması olarak bilinirim.

2|1
    0|2
  • Beni bilmezler :|

0|1
    0|0
  • çok tanıdıklarını sanmıyorum.

1|1
    0|1
  • Seven seviyor,yeter o:)

0|1
    0|0
    • Hatta şey diyim,ben tanıdıklarımı çok seviyorum değer veriyorum ama az karşılık alıyorum ona üzülüyorum:(

• Beni duygusal ve sempatik bilirler saolsunlar (:

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarım hariç kimse sevmiyor bu sitede beni ^^

0|1
    1|0
  • Arkadaşlarım sever :D

Bende severim onları çok ..

Günaydın bu arada ..

1|0
    0|1
  • saygılar abi :))

0|0
    0|0
  • pek tanınmıyorum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben yeniyim kimse tanımaz beni

2|0
    1|3
  • Beni burada kimse sevmez.

1|1
    0|1
  • Artist diyorlar bana, desinler değişemem.

Selam ks

2|0
    0|1
  • Hiç Sevmiyler.

0|0
    1|0
  • kimse bilmez bir başıma takılırım mutlu mesut =)

1|0
    0|1
  • Seviyorlardır diye tahmin ediyorum. Çünkü ara bir cevaplarıma yorumlar geliyor.

2|0
    0|1
  • Gizliden küfür ediyorlar:/

0|0
    0|1
  • Seviyorum tüm ks'yi, sanırım sevilmeyen biriyim..

2|0
    1|2
  • Yönetimin favori moderatörü, mavili üyelerin idolü, pembelilerin sevgilisiyim.Beni sevmeyenler de yok değil ama işte onlar hep kıskançlık.

2|0
    0|2
  • saolsunlar kendi çapımda çevremde sevilien biriyim

1|0
    0|1
  • 1 kişiye göre "sivilceli gözlüklü ergen", 3-4 kişiye göre "çok iyi arkadaş"ım, ben de anlayamadım ne olduğumu

0|0
    0|0
  • Ben bilmem KS bilir ;)

1|0
    0|0
  • ne sevenim var ne seven bir kalbim ellerim bağrımda perişan kaldım :D sddfsg

1|0
    0|1
  • Bilmezler genelde :)

1|0
    0|2
  • Ben Kotu Bİ Adam Oldugum İçin Sevmezler ..

0|0
    0|1
  • Beni pek sevmezler burda

0|1
    0|0
  • ks de tanındığımı sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • tanımazlar beni...tanısalar çok severler :)

1|0
    0|0
  • dostlarin sevgisi yeter:)

1|0
    0|1
  • Sevenler ekime kadar sevmeyenler .. .. . . . .. kadar. !

0|0
    4|1
Yükleniyor...