Arkadaşlar sizce bu işin sonu ne olur

fenerbahce ceza alırmı sizce yaptığı savunmayla tahkım kurulundan sizce sonucu ne olur

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• F.B. göte gelmiştir...Aziz yıldırıma tapanlar utansın..ben G.S lıyım ve Mehmet Ali Aydınları çok severim..adam bizşm rahmteli başkanımız özhan canaydın gibi delikanlı adam..Fenerbahçe ceza almasın diye ve en önemlisi küme düşmesin diye elinden gelen herşeyi yaptı..normalde fenerbahçenin..4.liğe düşmesi gerek...17 maç şike ne demek ya.?resmen liği satın almışlar bakmayı 3-5 maç falan dedikleirne..liğ tv havuzu bozarım fenerbahçesiz bir liğ olamaz reyting düşer para kazanamyız düşürmeyin dedi...sayın Mehmet Ali Aydınlar durumun farkındaydı...Ben düşüremem dedi ve yıldırım demirören e bıraktılar..oda BJK nin o aralar bir sorunu vardı mahkemelik vs...o pislikleri kapatmak adına FB ye kıyak yapmış oldu ve şuan Türk futbolun hali ortada..Aziz yıldırm gitmeli dedik yıllarca adamı yücelttikçe yücektti fenerbahçe taraftarı en son ne oldu kendi kendilerini yediler alex gitti aykut gitti şimdi de kendi gidecek hatta gitti ...demem o ki madem fb küme düşecekti arkadaş düşürseydiniz tüm şikeye karşşan takımları GS yide bir bahane bulup düşürseydiniz...hepsi alt liğlerde oynasaydı üç büyükler hangi liğde oynaıgının bir önemi yokkki 4.lidede de oynasa süper lig gibi izlenirdi Federasyon hata yapmıstır paralarını kullanarak bazı şeyleri engelleyebileceigini düşünen zenginler hem Türk adaletinden hemde UEFA dan darbeyi yemişştir...bu olaylar Türk milli takımına yansıyacak gibi gözüküyor ama inşallah yansımaz yoksa ülke olarak aciz insanların aciz kararları neticesinde tüm dünyaya rezil olcaz...ve şuda var UEFA dan şişeden dolayı ceza yiyen tek ülkeyiz..Diger ülkeler şike olaylarını hep kendi içşerinde hallettiler bir biz halledemedik...Koskoca JUVENTUS takımı küme düşmüş kıcı kırık FB yi düşürmediler...Ulan arada marka değeri milyondolarlar varya...bir İTALYA olamadık..yazık...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ceza alır

0|0
    0|0
  • Avrupadaki ceza bence kesin gibi gözüküyor eğer tahkimdende bir sonuç çıkmazsa Türkiyedede küme düşme ya da puan silme cezası alması gerekir

0|0
    0|0
  • Az 1 sene alacak gibi gorunuyor bu iste o koca kafali tupcu tff baskaninin basini yakar ayagini kaydirir

0|0
    0|0
  • arkadaş nerde fener düşmanı varsa hemen üşüşmüş buraya... uefa denilen kurum % 100 yanlı hareket eden, ab ülkeleri takımlarına karşı bu kadar sert olmayan ama türkiye söz konusu olunca prensiplerimiz var ya da taviz veremeyiz deyip ellerinden gelen i*neliği yapan bir kuruluştur, birde şenez erzik gibi bir götveren olunca tam kıvamında oluyo bu i*nelikler,

0|0
    0|0
  • Artık sesim çıkmıyor sesim kısıldı! nefes alamıyroum bağırıp çağıramıyroum tek söliyebileceğim bir kaç bişi var FENERBAHÇEMLE BİZLE UĞRAŞANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN!=( yeni sezon formalarını bile alıcak hevesim yok ki kombineli biri olarak bu yıl kombine bile almayı düşünmüyorum=((( hevesim yok=(

0|0
    0|0
    • ilk once sloganiniz fenevle kimse basa cikamazdi. simdi fenevle ugrasani. allah belasini versin:-) buda guzel.

• sodrazo annen evde mi? evdeyse 2 çift laf sölicem * mı varda seni doğurdu lan amın çocuğu takımımla sınama beni yorumunu yap devam et yavşak!

• ceza alır çünkü uefa çifte syandart uyguluyor. ceza da alsa bir alt ligede düşse FENERBAHÇE büyüklüğünden birşey kaybetmez öünkü FENERBAHÇE nin büyüklüğü bunlarla ölçülemez

0|0
    0|0
  • belirsiz

0|0
    0|0
  • Alır ama belki ceza indirimi gelebilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Fener Bitti ..

0|0
    0|0
  • kesin alır.inşallah alır ;)

1|0
    0|0
  • Aziz yıldırım ve çetesi kadar yüzsüz bir insa yokmuş istifa edip feneri temize çıkardılar halen pisliklkerini temizlemek istiyorlar

fenler ceza almasın ama aziz yıldırım ömür boyu men alsın artık TEMİZ futbol istiyoruz

0|0
    0|0
  • %99 alir ama... inşallah yapan kişiler omur boyu men cezasi alirlar...

0|0
    0|0
  • Aziz yildivim olduktan sonra fenevbahce yalan olur arkadas

0|0
    0|0
  • 2+1 hahaah daire alicaammmm sankii;)

0|0
    0|0
  • fenerin işi bitti daha avrupada istediği yere gelemez.

0|0
    0|0
  • Birak su top feneri ya

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• alıcak yani

0|0
    0|0
  • Ben bunun kadar utanmaz bir adam görmedim.. Plati nin gıcığı var o yüzden ceza verdiniz diyor..

Platini nin işi gücü yok kıytırık Fenere gıcık kapacak. Gitmeyecek yerini yapıyor işte arsız herif.

1|0
    0|0
  • alması kesin görünüyor da muhtemelen azalır ceza.

0|0
    0|0
  • Aldılar diye biliyorum 2+1 men :)))

0|0
    0|0
  • dert etmeyin tüpçünün yerine cezayı platini verdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...