Yalnızca 1 saat uyudum hiç uykum yok:(

Bugün dışarı çıkıcam yapıcak işlerim var gece de erken uyumak istemiyorum bugün gece 11-12 ye kadar işlerim var. Napıyım gidip öğlene kadar yatmaya mı çalışayım yoksa oturup kahve çay komasına mı gireyim ? :D

0|0
516

En İyi Erkek Görüşü

• en yat dinlen uykunu al

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Normal olarak günde 4 saatlik deliksiz bir uyku yeterlidir. Kendine çok yüklenme vücudunun direnci düşerse onunla beraber zaten sende yatağa düşersin. Allah göstermesin tabi..

0|0
    0|0
  • power slip diye bişi var günde 3 saat uyuyorsun (gece) gündüzleride 3 saatte bir 15 dakika uyuyorsun uykun gelmiyor! ama saçma! işe yaramıyor çünkü gündüz güneşi ile birlikte uykun gelmeye başlıcak ayakta olursan farketmezsin ama oturduğu anda yüklenicek ! bence karanlık bir odaya geç uyumaya çalış=) ve saatini kurmayı unutma=)

0|0
    0|0
  • bende hiç uyumadım we işe gitmem gerekiyor allah tan senden erken dönücem şahsen ben çay kahve sigara komasına giricem ama istersem ramazanda bunları konuşmayalım =)

0|0
    0|0
  • Oruçlular var mübarek :)

0|0
    0|0
  • Uyu bence 3 saatte 3 saattir saati kur uyu .

0|0
    1|0
  • Bunu sey gibi dusun radyonun kapama dugmesinin bozulmasi gibi ama surekli pilden yiyorsun yani vitamin alman gerek ve acil doktora dusup bayilabilirsin bir yerde :)

0|0
    0|0
  • duş al, kahvaltı et,çay iç. ben olsam uyumazdım, uyandıktan sonra sarhoş gibi olacaksın çünkü.

0|0
    0|0
  • oglen 1 saat uyu o seni aksama atar

0|0
    0|0
  • Uyuma Uyursan Sakat Olursun :) ..

0|0
    0|0
  • 12de işin bitip uyuyacaksan sıkıntın yok ama o saatlerden sonra çok fena uyku basabilir bilgine :)

0|0
    0|0
  • Otur kahve çay falan takıl :)

0|0
    0|0
  • bence uyu ama, kalkabilrim diyorsan :)

0|0
    0|0
  • bensiz uyuyamadın dimi canım kıyamam ki :D

0|0
    0|0
  • Yat uyu bence...

Akşama enerjin kalsın.

sweet dreams ;)

0|0
    0|0
  • çayı koy daha ocaktaykende uyuyup kalmada

sana kalmıs gerisi