Kafam çok karışık bir bakar mısınız

1 haftadır rüyamda bir adam görüyordum ve onunla evlendiğimi görüyordum ve rüyamda gördüğüm adamın aynısını bugün kafede gördüm ve bana gelip benden hoşlandığını söyledi eğer bende istersem benimle sevgili olmak istiyormuş ne yapmam lazım kafam çok karıştı bir yardım etseniz

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• aman aman bir yanlışlık olmuştur arkadşım dikkat et şeytani rüyada olabilir tanımadan etmeden bir şey y apma iyi tanı belli eder biri kendini yem olma sakın kaliteni düşürtmeee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen ruyaları full hd goruyorsun sanırım:)

0|1
    0|0
  • Bende gecen hadiseyi goruyorum 3 tur. Tekne turu yapiyoruz beraber fethiye civarlarindayiz sevgiliyiz iste. Umudum senin gibi olmasi. Eger olursa ben tekne turuna cikicam seni.bilmem

0|1
    0|0
  • böyle birşey olsaydı senin kalp krizinden yoğun bakımda olman lazımdı biraz daha destekli gel lütfen =)

0|0
    1|0
    • ya zaten normal olduğum söylenemez adamın yanında kilitlendim kaldım aptala döndüm resmen her saniye bu konu aklımda

• Çok ilginç ama ön bilgi almadan olaya girmeyin bence ve hatta bu rüyayı ona ondan emin olmadan anlatmayın

0|0
    0|0
  • Tövbe Bismillah bende sevdiğim kızla rüyalarımda kendi dünyamı kurmak istiyordum bence en azından onunla konuş onu tanımaya çalış istemezsen birlikte olmazsın :)

0|0
    0|0
  • Hayra Yormak Lazım ..

0|0
    0|0
  • mutlu bir şekilde gördüysen güzeldir. tesadüflerede inanmam :)

0|0
    0|0
  • bence sevgili olma git de anangile söyle beni istemeye gelin de:)

0|0
    0|0
  • (bkz: sır kapısı)

0|0
    1|1
  • kabul et belki rüyan gerçekleşir :D ama rüyaların tersi çıkar diyolarr: D boynuzlamasınn ? :p

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bazı rüyalar yol gösterir bazısı ise şeytani rüyalardır ii düşün o kişiyi hiç tanımıyosun sonucta rüyanın anlamını iice bir araştır bence

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ya. canım en azından bir numarasını falan alsan ha? ben inanırım böyle tesadüflere

0|0
    0|0
  • rüyanda görmen çok ilginç bu bir işaret olabilir hakikaten, bence bir bak :)

0|0
    0|0
  • rte ve eside tanışmadan once bırbırlerını rüyalarında görmüşler.. yoksa... laan.. :p

0|0
    0|0
Yükleniyor...