Kendine "balık etli" diyen şişman kızlar. o.O

Böyleleri hakkında ne düşünüyorsunuz LAN?!

Ben şahsen hiç hoşlanmıyorum. Kızım şişmansın işteeeee, duba gibisin işteeeee, fıçısın fıçı! Daha ne diyem, carpe diem...

Neyse, kendisiyle barışık olan dombik ablalara lafım yok. Onların başımızın üstünde yeri var. Ama dombik olduğunu kabul etmeyen dombik ablaların göbeğine iğne batırasım geliyor. Öyle uçsun havada, gökyüzüne, özgürlüğe! o.O

Neyse, siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Balıktan soğudum LAN! >_<

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• benim bu ben şişmanım ama balık etliyim diyorum herkese yavaş yavaş bu söylediğime bende inanmaya başladım kendimi balık etli gibi hissediyorum artık :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ne yapsın şişman mı desinler ,güzel tabir balık eti:)

0|0
    0|0
    • Balıktan soğuyorum ama. Aklıma etrafı gerçek balık etleriyle çevrili bir kız geliyor. Vıyyy Dardanel ton reklamı olur o.O

• balık gibi kız işte daha ne istiyon,balina mı desin :)

• Balina etli olanla, balık etli olanları ayırmak gerekiyor bence.

1|0
    0|0
  • çok kötü konuşuyosun ama..

1|0
    0|0
    • Gerçekler acıdır abla :(

Sen en iyisi Burger King'e gitme artık. Artık kendimize çeki düzen verelim değil mi?

• Evet. Döveciğük!

• senle evlenilmez..

• Psikolojisini bozmamak lazım he geçip geçelim diyorum.

0|0
    0|0
  • Itiraf ediyorum balina etliyim :)) yani siskoyum kardes

1|0
    0|0
  • Ben şişman değil pofuduğum bir kere.

0|0
    0|0
  • bir gün hepiniz şişman olacaksınız. :O

0|0
    0|0
  • insanlar kendılerını tanımalı tabıkı sısmansa sısman,balık etlıysede balık etlı. ama sızın gıbıler yuzunden ınsanlar kendılerı bılmek yerıne sadece sız 'abı ahmetı uzatır mısın? link ' tarzında capsler,esprılerle ınsnaları alaya aldıgınız ıcın kendılerını farklı tanıtmaya,farklı gormeye calısıyorlar. cunku sız soyleyıp,gulup gecıyorsunuz ama onlar aynanın karsısına gectıklerınde soyledıklerınızı defalarca dusunup,uzulup psıkolojılerını bozuyorlar.pardon 'sız' bozuyorsunuz. bende kucukken kıloluydum ve 1 kısının yorumundan sonra hırs yaptım veşu anmukemmel bır fızıge sahıbım.herkesın durumu bu kadar kolay olmuyor ne bılıyım obezıte gıbı. ınsanlar cok zayıf olabılır,cok sısman olabılır,cırkın olabılır,guzel olabılır,sarısın olabılır,kumral,esmer. herkes aynı olmaz.ve kımsenın kımseyı elestırmek gıbı bır luksu oldugunu kabul etmıyorum,etmıycem.

0|0
    0|0
  • Herkesin bir kusuru var elbet.

0|0
    0|0
  • Ben hamsiyim.

0|0
    0|0
  • 1.61 boy 60 kilo şişmanım demi :(((( ama herkes seksi bulur ve beğenir?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hiçbir şekilde küçümseyip kırmam ama bazıları fok balıgı gibi oldugu halde kendini deniz kızı sanıyor =)

0|0
    0|0
  • Polyana da deriz onlara

0|1
    2|0
  • herkes kendiyle barışık olmayabilir benim gibi birileri dalga geçince zoruna da gidebilir

1|0
    0|0
  • Kilo derdim yok diyene de rastladım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...