Devleti siz yönetseydiniz İlk gün yapacağınız nedir

Devleti siz yönetseydiniz İlk gün yapacağınız. ya da değiştirmeye çalışacağınız şey nelerdir

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• parayı yasaklardım.. bankacılık sektorunun durdururdum butun paraları toplar dıs borçları kapatırdım satılmış ve kıralanmıs butun bolgelerın ıhalesını iptal ederdim.. ve yıne dogal olarak dısarıya para oderdim.. bir sure ınsanlar emeklerının karşılıklarına emekle alırlardı market alısverıslerını bile ucretsız olurdu sadece gercekten gereklı bolgelere hastane okul gibi binaların temellerini attırırdım hıc bir hizmetin aksamamasını sağlardım hayvanlarınkını bıle.. kısaca ulkeyı hayalı para ıle yönetirdim gerçek parayla borçları temızlerdım.. borç sıfırlanana kadar ınsanlar ınsanlıgı hatırlardı böylece.. birde insan oldurmenın-tecavüzün ve vatan hainliğinin cezasını müebbet yapardım.. kısaca ülkeme ve ınsanlara sahıp cıkardım

0|3
    0|0
    • sosyal devlet inancı Göçebe stephenie meyer

• Tabiki sorabilirsin bilgim dahilinde cevap vermekten onur duyarım

• Mesaj atmak için arkadaş olmak gerekiyor sitede

Kızlar Ne Diyor 6

• su devlet kurumlarına sokulmaya baslanmıs recep tayyıp erdogan suratlarını kaldırırdım. badem bıyık bırakmayı yasaklardım.

2|6
    0|0
  • Eğitim ve yargı sisteminde kökten değişiklik için kolları sıvardım hemen..Tarafsız ve dürüst ( eh olabildiğince kötünün iyileriyle) kişileri idari kurullara atardım..Aslında bu cumhurbaşkanının yetkisinde ama nasılsa şimdi başbakan karar veriyor ve maşallah bir çırpıda hallediyor maşallah:)

Bunları bir rayına oturttun mu gerisi teferruat..Ekonomi nasılsa her yönetimde bir uzayıp bir kısalıyor, devrim yapan yok bu mevzuda..

Sağlık, işçi hakları v.b giderdim sırasıyla, tabi bunca yanlışları düzeltmeye ömrüm yeterse, benim kestaneyi birileri çizmezse:)

1|1
    0|0
    • Adalet olursa çizedebilirler :D ve insanların tekerine çomak sokarsan

• Kalpler karşılıklı arkadaş demek ki..Tamam kısa çöp mü uzun çöp mü tut birini..Kısayı çeken başbakan yardımcısı:)))yaşasın devrim:))

• kısaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• tayyibi sınır dışı etmek

1|5
    0|0
  • gemicik alırdım

1|5
    0|0
  • demolrasiyi getirirdim :)

0|0
    0|0
  • Sınavları kaldırırdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• istiklal mahkemesi kurarım.

3|3
    0|1
  • Hortumu bağlardım. :))

0|0
    0|0
  • vergileri azaltmak saçma sapan alınan vergileri kaldırmak sigara alkol benzin elektrk dogal gaz vs vs

0|1
    0|0
  • 2. sanayi devrimini yapardım

0|3
    0|0
  • Şu inkılap tarihi derslerine bir el atardım. Bu kadar uyduruk olamaz.

0|1
    0|4
  • devleti yönetseydim tek tek milletimin kapısını çalardım..ta ki bu ömrüm İLK önce ALLAHA sonra milletime feda..sonra ALLAH bu hesabı bana çeker milletini neden yalnız bıraktın diye...benim milletim tertemiz ak ve nezih..bundan şüphe edenin aklına şaşarım..kürdüyle lazı ile çerkezi ile farketmez yeter ki benim geldiğim kapıdan geri çevirmesinler

0|0
    0|0
    • kapılardan birinde wurulurdun o zmn ne yazıkki ne kadar iyi olsanda ülkenin kötülüğünü isteyenler var bu ülkede üzgünüm:(

• İnancım yok. ben devleti yönetseydim İnançları ile ilgili herkese özgürlük verirdim tesettür ile heryere girilebilmeli. istedikleri şeye inanmakta özgür olmalarını. ve yardım kurumlarını kapatır. O işi sadece evletin yapması için bir adım atar maaş bağlar ve başkasına ihtiyacı olmamasını sağlardım. Manevi duygularını kimsenin smürmesine izin vermezdim camimi yapılacak yapılması mecburimi dernek kurmayın devlet yapacak cem evimi lazım devlet yapacak . Sen ibadet edeceksin sadece .

• Ve herkes yönelimleri ve cinsiyet din dil ırkına göre özgür olacak ve herkes sadece devlet katında insan olarak anılacak vatandaş

Yükleniyor...