Daha hızlı saç uzatmanın yolları nelerdir? ordan burdan duyma şeyler değil denenmiş onaylanmış cevaplar lütfen

saçlarımı daha hızlı uzatmak istiyorum gerçektende deneyip işe yarıyor dediğiniz bişey varsa söylermisiniz lütfen. ben argan yağının yaradığını duydum kullanmaya başladım ancak daha başlayalı 1 ay olmamıştır deniyorum bakıyorum ne olucak ama bunun yanı sıra başka işe yarayan şeyler varsa onlarıda denemek istiyorum saçlarıma zarar vermeden doğal ve hızlı bir şekilde olabilicekse :)

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• saçlarimi hergün yikarim panpa çok çabuk çikiyor her dk berberdeyim

1|0
    0|0
  • badem yagı ve yılan yagı işe yarıyor

0|0
    0|0
  • Çam terebenti kullan işe yarıyor zaten bakım ürünleri bundan yapılıyor

0|0
    0|0
  • iyice elime dolarım, hızlıca çekerim. en kısa ve etkili yol, böyle böyle ne kızların saçlarını küt halden at kuyruğu yaptım ben ohooo

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bu bana da lazımm

0|0
    0|0
  • badem yağı.. ben kullandım o kadar hızlı uzadı ki kalçamın altına geldiler bende kestirdim artık .D

0|0
    0|0
    • Hadi ya nerden kalcanin altina kadar geldi? Haftada bir mi suruyorfun?

• kıyılır mı yahuu :/ bende kestirdim kısacık ona yanıyorum kına saça iyi geliyor diye duydum bir salak arkadaşım bildiğin fesatlığından kandırdı beni.. sonra kına okdr igrenc bir halde aldı ki boya bile kapatmadı kısacık kestirmek zorunda kaldım ve siyaha boyadım..

• kıyılıyo valla çok uzun oluncada bakımı zorlaşıyo en güzeli belin biraz üstünde bence

• Kelin ilacı olsa başına sürer bacım.

0|0
    0|0
  • loreal paris elseve arginine şampuan saçı uzatıyor, yani ben bunu kullanmaya başladım saçım baya bir uzadı. Yanılmıyorsam etkili, sen yine de bir araştır derim :)

0|0
    0|0
    • elsevin argan şampuanı var mıo.O ben o kadar cok aradım bulamadım ki sonunda herkesin önerdiği avonun argan serisini aldım şampuanı saç kremi serumu maskesi hepsini 1 ay olucak neredeyse diplerim geldi ama öyle çok aşırı uzunlukta değil 1 ya da 2 parmak kadar zaten benim normaldede öyle uzuyor

• inşallah işe yarar :))

• inşallah :)

• Ben bir sürü yağın karisimi olan bir sise aldim onu kullaniyorum uzatcak mi bakalim.

0|1
    0|0
    • bak güzelim

bunları 15 ser damla damlatıyosun cam terebentinden 6 damla damlatıyon şampuanına

karıştırıyosun bir güzel

sonra

haftada 3 defa bunlardan kafana damlatıyosun

1 saat kafanda bekliyor

sonra hazırladıgın şampuanla yıkıyosun

• işe yararsa banada söyle o karışımı :D

• kafana takıldıgında sorabilirsin mesaj bölümüm açıktır.

Yükleniyor...