En sevdıgınız arkadasınızın sevgılınızden hoslandıgını duydunuz ne yapardınız ?

Dıyelıım kı bunu sezdınız ya da bırı sıze soyledı arkadasınıza tepkınız nasıl olurdu? Gercekten o an kı yapacagınız tepkıyı soyleyın?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü dövmüştüm ve vurmuştum sadece benden habersız konusuyolar diye.Sokaktan beraber büyüdüğüm çocuk diye.Daha 2 saat önce bu konuyu konuşmuştuk bizde arkadaşlarla ilkokuldan kalan 4-5 tane arkadaşım var onlar böyle birşey yapsaydı eywallah der aradan çekilirdim ortaokulda yaptığım gibi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• çükünü anüsüne veririm.

1|0
    0|0
  • İdam ederim:/

1|0
    0|0
  • Hemen irtibatı keserim. Sevgilimi elde etmek için irtibatı kesmeme rağmen bir şeyler yapıyorsa ona ikinci şansı vermem.

0|0
    0|0
  • İlk önce çekerim özel bir yere 1 sigara ikram ederim sorarım verdiği cevaba göre ya o sigarayi bitirmeden ağzına vurur içeri sokarım ya da sigarasını içince kendine iyi bak bir daha selam dahi verme bana der çeker giderim, ama her türlü o arkadaşı silerim

0|0
    0|0
  • hayatını dikerdim...

0|0
    0|0
  • cinayet sebebidir

0|0
    0|0
  • o kişiyle ilişkimi keserim zaten adam değilmiş vurmaya değmez der giderim...

0|0
    0|0
  • kafa atardım döverdimm küfür ederdimm

0|0
    0|0
  • Ağzının üstüne okkalı bir tokat yerdi

0|0
    0|0
  • ağzını burnu kırıp bayıltana kadar dövmek oda yetmezse elini kolunu kırmak komaya sokarım kesin :)

0|0
    0|0
  • Onun varya ağzini burnunu kirarim katil olurum yemin ederim

0|0
    0|0
  • grup yapacak halim yok ya kafayı gömerim :D

0|0
    0|0
  • en sevmediğim arkadaşım bölümüne taşırım kendisini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• öyle bir durumu düsünmek bile migdemi bulandiriyor, yemin ederim benim kardesim gibi sevdigim insan bana bunu yapacak olsa, onu mahv ederim her türlü, hayatini zeir ederim ona

1|0
    0|0
  • agzını yırtarım kaltagın nolcak baska? koca dunyada baska herıf mı kalmadı ya

1|3
    1|0
  • saklıya katıldım

2|0
    0|0
  • sevgilimde ondan hoşlanıyorsa kafalarını tokuşturur çekilirim.

3|0
    0|0
  • Saçlarını yolarım onun.:D

1|0
    0|0
  • Bilmiyor gibi yapar krizlere sokarım sevgilimle sonra zaten yolma evresine girerdim

1|0
    0|0
  • vuuu beni tanımıyor olduğu belli olurdu.ya aklından sil at ya ben seni..

0|0
    0|0
Yükleniyor...