Bu denli düşünceli olmak bile saçma...

Ben o zor durumda kalmasın diye gözlerinin içine bakarak seni seviyorum bile demedim. Utangaçtı. Elini tutmadım , saçına dokunmadım. Korkmasın diye. Buluşmalarımızda farklı şeyler konuştum. Alışsın diye. Cinsel anlamda nokta bir şey düşünmedim. Reva mı şimdi bana başkasıyla gezmesi ? Yavşağın teki seni seviyorum yemin ederim dedi götürdü kızı. Daha dün gördüğün kızı nasıl sevdin be karaktersiz. Kızlar hiç mi beyniniz yok çok pardon ama. Nasıl iki güzel kelam edince kanıyorsunuz böyle :(

Güncellemeler:
arkadaşlar gece gece başınızı ağrıttım belki de . hakkınızı helal edin. ona söyleyemedim bunları üzülmesin diye. içimde kaldı dökmek istedim. hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. var olun inş.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Değmezmiş demek ki sıkma canını..

0|0
    0|0
    • değmez ama en çok canımı acıtan da ne biliyor musun. Bizim ayrılma sebebimiz saçma sapan bir şeydi. Ona göre olması gereken bazı şeyler vardı o yüzden ayrıldık. E şimdi onunla çıkıyor o olması gerekenler yine olmayacak. bu çok acıtıyor :(

• sağolun ya . sizi seviyorum hepnizii ayrı ayrı :) rahatladım inanın. teşekkür ederim tekrar.

• rica ederiz :)

Kızlar Ne Diyor 6

• karekterine uygun birisi mutlaka ileride çıkacaktır sen yeterki çizginden şaşma.

0|0
    0|0
  • Çoğu salak ki zaten.. Gözlemle, cidden..

O da oynaşmalık bir tipti, büyük ihtimalle de güzeldi.

Beyni olmadığından değil, akıllı olduğunu sandığı için gitti..

Ne üzülüyorsun? Gül gibi çocuksun be.. =)

1|0
    0|0
    • üzülme sebebim alttaki yorumlarda :(

• allahta sana senden iyi tertemiz bı kız çıkarsın inşallah

0|0
    0|0
  • hep diyorum eğer bir kız utangaçsa ve flörtözse %80-90 ihtimal cesaretli azgın odunlaşan tiplere meraklıdır..ha bir de zengin olcak...yok ya :/ ! yüz vermeye değmez..!üzme kendini ve her kızın böyle olduğunu düşünme bence..

0|0
    0|0
    • ben çizgimi bozamam. zaten anlaşamayacağımızı bugün anlamıştım biliyor musun. o para diyor. paraya tamah ediyor. parasız falan değilim ben o yüzden demiyorum. ancak paraya önem vermiyorum. maneviyat derim hep. böyle bir anlaşmazlık olduğu sürece zaten olmazmış. ama beni üzen ayrılığımız değil altta da bahsettiğim gibi. 11 gün oluyor bu gün acıdı en çok. sebepler altta. :(

• bak dostum allah bu dünyada bize kendi aklımızla kendi hürriyetimizle seçme hakları tanımış.bu dünyaya gelmeden önce anne babamızı ailemizi biz seçmedik.ama eşimizi allahın izniyle kendi aklımız ve yüreğimizle seçicez.seninle uyumlu olmayan hele de içinde para ve maddiyat gibi büyük uyumsuzluklar olan bir ilişki yürümesi zordur..bak yoluna devam et.3 günlük dünya...:)

• haklısın. daha dirayetli olmalıyımm

• bazen geç kalmıycaksın

0|0
    1|0
    • şu an onunla başlayınca ben bıraktım. arkadaş gibi konuşuyorduk ama onunla başladı. ve bir önceki yorumda bahsettiği yanlış beni çok incitti. o yüzden tamamen sildim. şimdi yapma böyle arkadaşız biz falan diyo. cevap vermiyorum. açmıyorum da telefonlarını. doğru yapıyorum değil mi? anlar mı değerimi :(

• dogru yapıosun..sen onu sevıyodun fark etmedı sımdı arkadasın olucak hem onu hem senı elınde tutcak yok ya !kesınlıkle konusma

• kızlar da işte benzer sebepten erkeklere bir türlü güvenemiyor. senin yaptığın gibi erkekler kusura bakmayın ama beyinsizsiniz oluyor düşünce. herkes yanlış bir insana takılmış gidiyor .

0|0
    0|0
    • ne dediğinizi tam olarak algılayamadım. nerede yanlış yapmışım yani. pic mi olalım afedersiniz.

• öyle değil. yani nasıl diyeyim. senin o davranışlarınla seni sevecek davranışlarına saygı duyacak bir kız da olabilirdi. davranışların yanlış değildi bence. kız yanlıştı. aynı şekilde kızlardaki "bu erkeklerin hepsi böyle" takıntısı da onlara olmadık insanlar denk geldikten sonra bütün herkese genellediklerinden oluyor. zamanla insanları daha iyi tanımalı. kim sana nasıl tepkilerle yaklaşır anlayabilmeli.

• anladım. teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 1

• genelleme yapmak istemiyorum aralarından çıkıyor böyle çürük elmalar sen çizgini bozma

0|0
    0|0
Yükleniyor...