Aranızda savcı olan ya da savcı arkadaşı olan var mı:D

Vay arkadaş olaya bak ya sen git adamın bütün konuşmalarını çıkar :DOlay mahkemelik falan değil. bir arkadaşımın savcı arkadaşı vardı vermiş numaryı kızın bütün konuşmalarını çıkarttırmış. Benim neden savcı arkadaşım yokk :(

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• savcıda olsan öyle telefon kayıtlarını şifahen ulaşmak kolay değil.

bu işlerin bir dünya prosedürü var.arkadaşının savcı arkadaşı öyle bir şey yaptıysada hakkatten salakmış.Soruşturma geçirebilir bu yüzden

0|0
    0|0
    • Haklısın. Zatn pek inanmadık ama yapabileceği ihtimalide var sonuçta. Bir öğreneyim dedim

• yapabilir ama ancak telekominikasyon daire başkanlığında çok sağlam bir tanıdığının olması lazım ki meslekten olmamak için.Normal yetkilerini kullanarak yapmış ise açığaalınmayı kabul etmiş demektir

Erkekler Ne Diyor 7

• o adamı koltuğundan ederler..inanma böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • Benim yengemin abisi savcı sizi döver !

1|0
    0|0
  • Benim savcı arkadaşım var ınanmayın boyle seylere

0|0
    0|0
    • Gerçek olan birşey ama Teyzemin kızının başına geldi

• Valla adını bilmiyorumda kızı tehdit etmiş konuşmalarını çıkartmış babasına göndercekmiş falan filan . Öğrenebilseydik bizde şikayt etcez zaten

• şole soleyım sıkayet edın anında açığa alırlar affetmezler

• Savcının mührünü taşıyan kızın tekiyle seviştim telimde numarasıda duruyor hala olmazmı ? :D Öyle bir meslekte vamrış ciddiyim :D

0|0
    0|0
    • Biraz daha açıklık geitr anlamadım bir dk nasıl yani :D

• Vay bee.. İlk defa duydum onu valla öyle bir meslektemi varmış :D

• Yok öyle bir olay. Elektronik imza ile sistemden yapılıyor o işler. O imzayıda kullanıcısından başkası kullanamaz suçtur. Bu adalet bakanlığı merkezden adliyelere cezaevlerinden adli tıpa değişmez. Her şeyi uyaptannyapıyorlar.

• o savcının adını versene şikayet edelim biz de onun bütün numaralarını ortaya çıkaralım.

1|0
    0|0
    • Valla istanbuldan ama adını bilmiyorum kendi yaptığı suç zaten

• çok ciddiyim adını biliyorsan söyle. ona neyin ne olduğunu gösterelim.

• Öğrenebilirsem söylerim

• Özel hayatın gizliliği kalmadı arkadaş

0|0
    0|0
  • nerden çıkartmış tüm konuşmaları? ne konuşması yani

0|0
    0|0
    • Mesajın içeriğini çıkartmış yani, konuşmaları falan

• o esnada dinlenmiyorsa alamaz

Kızlar Ne Diyor 1

• hepimiz savcıyız da boş zamanlarda burda yazıyoruz

0|0