Bayanın elinde sigara görmek hoşunuza gidiyor mu beyler?

tamam , sigara içen erkeği anlarım hatta aşık olduğum adamın içine çektiği duman olmak isterdim :D bana kalırsa oda içmesin hem sağlık açısından hem de rahatsızlık vermemek adına.. vazgeçirmek için elimden geleni yaparım bu alışkanlığını değiştiremiyorsam kabul ederim. ya sigara içen bayana ne demeli saçı başı sigara kokuyor parfümüne karışmış sigara kokusu.. yani ben yakıştırmıyorum, yakıştıramıyorum saygı duyuyorum ayrı ama hoş durmuyor bnce.. siz ne düşünüyorsunuz bayanın elinde sigara görmek hoşunuza gidiyor mu beyler ?

Güncellemeler:
kızlar haklı olduğumu kabull edin bir bayan gözüyle hoş olmadığını söylüyorum ve ilaveten beylerin verdiği cevaplarda kanıtı bırakmak kolay değil belki ama istedikten sonra yapılamayacakta değil önünü alın benden söylemesi..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• yürürken bir bayanın sıgara veya sakız cıgnemesınden nefret ederım. Hatta dısarda mumkunse cok zorda kalmadıkca sakız cıgnemesin. Sigara konusunda tabi bırakmak cıdden zor ama ıcen de adabı ıle ıcmelı. Bu ovunelecek veya saygı gosterılmesı gereken bir sey degıldır. Hatta bir hocamız derki bir insan sıze sigaranin bir dalının yaptıgını yapsa ellerinizle onu bogarsınız der.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• link duman :D

1|1
    0|0
  • hoş değil berbat görünüyo beeee... birde yolda yürürken elinde sigarayla devam eden kızlar, dolmuş şoförü gibi oluyolar tiksinççç nefret ederim arkadaş.

0|0
    0|0
  • sigara içmek tabiki hoş bişey degil haklısın

sahibi oldugun herseyin sana sahip olması bir durum sigara bildigin kölesin

sigara içiyorum ordan biliyorum.

içtigim için baska birine içiyor olmasını elestiremiyorum

ama haklısın

0|0
    0|0
  • erkeğe de bayana da yakışmıyor sigara...bıraktığım gün bayram ilan edicem...

0|0
    0|0
  • Gözüm ne hoşu yav

Resmen soba gibi kokuyorlar.

0|0
    0|0
  • sıkıntı değil ben de kullandığım için.

0|0
    0|0
  • tepki geliyor radyasyon olabilir

bizde içmek istemiyoruz ama napalım bırakmıyor

0|0
    0|0
  • sigara içen ya hiç kimseyi anlamam ya da herkese anlarım. ayrımcılık yapmayalım lütfen. saldırın.

0|0
    0|0
  • evet kadınların en eline sigara ne de tenine kokusu gitmiyor.

0|0
    0|0
  • bende bayanların sigara içmesini sevmiyorum

0|0
    0|0
  • ne bayana ne erkeğe yakışıyor erkek arkadaşlarımı vazgeçirmek için hemen yatakta nefesin kesiliyor değil mi kaç kere boşalıyorsun gibi küçümsüyorum :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşuna gitmeyen içenle birlikte olmaz,sorun ne anlamadım..

0|0
    0|0
  • bır fırt cektırsen kendınden gecer ya cevap yazmayın degmez

0|0
    0|0
  • gel sorunlarımı çöz sigaranın adını bile anmayayım

1|0
    0|0
Yükleniyor...