Alışverişe çıkınca yanınıza ne kadar miktarda para bulundurursunuz ?

Para miktarı ne kadar olur?Ne kadar masraf yaparsınız? ve son olarak,nerelerde alışveriş yaparsınız? Çıktığınızda neler alırsınız?İhtiyaçlarınız neler olur? vesaire vesaire yazın bakalım...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 100 lirayı geçmez, tek parça birşey alacaksam en fazla 35-50 arası yeterli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Nakit para kullanmıyorum alışverişte hatta kart geçen her yerde kart kullanıyorum. Masraf ihtiyacıma göre değişir 250 TL de olur 2-3 bin TL de. Genelde caddeye gidiyorum karşıda cevahir ve istinye parkı tercih ediyorum. Bildiğin kıyafet alıyoruz işte en çok tişört alıyorum malum yazın ihtiyaç oluyor.

0|0
    0|0
  • O degilde su magazalara avm lere oraya buraya kapidan girer girmez.psikolojik olarak cokuyom yoruluyom .s

0|0
    0|0
    • :D zaman zaman herkeste olur.Çünkü fiyatlar uçukk sakız parası gibi gidiyorlar. Neye para verdiğinni bilmiyorsun.Cebi açıyorsun ben ne ara verdim bu kadar para diyebiliyor bir insan

• Aynen aynen :)

• üstümde para bulundurmayı hiç sevmıyorum garanti para kart vvar elime para geçince bankamatıkden hesabıma yatırıyorum nerde kullancaksam orda parakartımdan kullanıyorum paralari cebde taşıyınca hem yıpranıyor bazı kurumlar almama durumu oluyor hemde paralara dokunmaktan tiksiniyorum mikroplu oluyorlar

0|0
    0|0
  • 12 bin lira

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 200tl-300tl'den fazla nakit taşımam. yaklaşık 100lirası kitaplara, geride ne kadar kalmışsa da kıyafete, ojeye, ayakkabıya vs. gider. genelde atlas pasajına ya da cevahir avm'ye giderim. paraya göre değişiyor işler.

0|0
    0|0
  • Alışverişe çıkınca kendimi kaptıra biliyorum bazen. Bu aralar Bakırköyü alışveriş için tercih ediyorum. Ama kullanmayacağım hiç birşeyi de almam.

0|0
    0|0
  • Annem sağolsun <3

0|0
    0|0
  • genelde kredi kartını kullanıyorum ama öyle çok alışveriş yapan birisi değilim. hatta pantolon hariç kıyafetlerimi terzide diktiririm.

0|0
    0|0
    • çok güzelll ama her terzide işinin ustası olamıyor sen güvenilir birini bulmşsn :)

• terzi dediğime bakma, teyzem terzi. ona gidiyorum :)

Yükleniyor...