Spor yaparken hırslımısınız

2 aydır spor yapıp sadece omuzlarımda ve kollarımın cıkması normal mi bu ? . ve 3 gün yüzmenin bana yararı ne olur arkadaslar fizigimden memnun degilim 5.6 ay geçsin öyle mi soru soruyum ben hırslı bir şekilde calısıorm şıanv cekiyorum hergün işte

0|0
510

En İyi Erkek Görüşü

• Azimle ve sabırla çalışırsan herşey istediğin gibi olur. Düzenli beslenmelisin tabi dinlenme de çok önemlidir. Kaslar dinlendiğin zaman gelişir. 2 ayda çok fazla bir gelişim olmaz vücut anca toparlar kendisini sabırlı ol biraz..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• azimli olmayınca başarı gelmez,bu şekilde devam et sonucunu alırsın.

0|0
    0|0
  • Evet. Pek bir seksi oluyorum, ayıptır söylemesi.

0|0
    0|0
  • çok sakinim hırs yapmam :)

0|0
    0|0
  • Evet,beni basket oynarken görmeniz lazım.

0|0
    0|0
  • Emeğinin karşılığını alırsın inş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hırslıyım

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenirsen 2 Ay bile sana yeter Max 1 Yıl sonra istediğin vucuta ulaşırsın tabiki azim ile herşey 2 gün yapıp 5 gün dinlenirsen hiç yapma spor yapcaksan tüm vucudun için yap ben ilk kollarımı güçlendirip spora başladım.

0|0
    0|0
    • Kardeşim 3 gün yüzüyorum + 1 saat cardio 3 günde body yapıorum evde 200 ee yakın şınav cekebiliyorum barlarımla yememedee zaten un şeker den uzak durdum

• cevap olrak değilde konu devamlılığı olarak yazayım buraya...3 gün antreman kesinlikle yetmez en az 4 gün yapmalısın ve 4 gün olcaksada hergün çifter kas gruplarını çalıştırmlısın...en ideali hergün 1 saat yapmaktır

• hergün olmaz şınavı geç spor salonu olmadan ağırlık olmadn bir yere kadar ilerllersin..

0|0
    0|0
  • Tabiki hırslı,azimli ve disiplinli olucaksın.Mesela ben Tahi box yapıyorum.O kum torbasına bir öncekinedene daha hızlı ve güçlü vuramazsam çıldırırım.Sonuçta zafere çiçekli yollardan gidilmez değil mi.

0|0
    0|0
  • normal, 3 günün pek faydası olmaz.

0|0
    0|0
  • Yüzmenin büyük etkisi var.Tüm vücut kasların çalışıyor.Spor dallarına da yoğunluk ver deli gibi olursun :D

0|0
    0|0
  • hırs = perfect sonuç devam no pain no gain ;)

0|0
    0|0
  • Basketbol macindayken bildigin hirs küpüyüm.

1|0
    0|0
Yükleniyor...