Deli miyim, hayalperest mi?

ben hep doğru adamı aradım. halen de arıyorum. 18 yaşındayım ve aşktan çok ruh ikizi olduğuna inanıyorum ve bekliyorum. ama bu sizin bildiğiniz gibi bir bekleyiş değil. ona mektup yazmaya bile başladım. kafamda küçük skeçler bile kuruyorum. gökyüzüne bakarak o da beni arıyor diyorum. bazen de rüyalarımda görüyorum. deli miyim, hayalperest mi?

Güncellemeler:
doğru insan derken hacı olsun demedim. saçmalamayı sevmeli hatta birlikte sarhoş olmalıyız :O

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• ben insanların abartılmamasından yanayım şahsen. böyle kocaman kavramlar içine sokulup daraltılmamalı kimse. hiç kimse için doğru insan olmak gibi bir derdim olmadı mesela, ömrüm boyunca olacağını da sanmam. çok kocamaan bir yafta, ezilir insan bunun altında. çünkü , insan sadece insandır, beşer şaşar diye boşuna denmiyor. herkes hatalar yapar, düşer , kalkar. ama böyle doğru insan sanki hiç hata yapmamış, ne bileyim hiç sarhoş olmamış, hiç kavga etmemiş, küfretmemiş falan gibi geliyor. feci korkutucu bişey. yaşamamış sanki .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Her insanda birazda olsa delilik vardır!

Her insan hayal kurar...Hayalleri olmayan insan nasıldır tartışılır...

Gerçek aşk bu devirde varmıdır bilemem...

Herkez aşkını arar herkez istediği gibi biri olsun ister kendi iç dünyamızda yaşattığımız karakterlerden farksızdır hayaller.

Birgün kavuşman dileğimle...

0|0
    0|0
  • Aramakla bir ilişkiye başlanmaz diye düşünmüşümdür hep bu bekleyişin boşa değil aynı durumu bende yaşıyorum Sen ne hayalperest bir insansın nede delisin sen duygularını boşa çıkartmayacak ve o duygularla seni en doğru şekilde yaşayacak birisini bekleyen bir yolcusun diyelim uzun bir yol kat etmek için o otobüsün gelmesini bekliyorsun

1|0
    0|0
  • her insan biraz delidir her insan biraz sapıktır bence platonik hayalperestsin senin erkek wersiyonun bir arkadaşım wardı ordan biliyorm merak etme 21 yaşına geldik o yeni yeni düzeldi sende 2 3 seneye düzelirsin

0|0
    0|0
    • arkadaşına soyle yalnız değil, umudunu kaybetmesin :D

• az sallasaydın inanabilirdim :D düzgün anlat -,-

• arkadaş eklesene mesajdan konusalım

• Kardeş sen ne delisin ne hayalperest

Sen boş beleş yaşayan bir kadınsın

1|0
    0|0
  • Kaç yaşında başladın arama işine?

0|0
    0|0
  • Değişiksin. Yadırganmanın nedeni bu, kötü bir şey yapmıyorsun umarım bulursun.

0|0
    0|0
  • Sende pendensin panpa .s .p

0|0
    0|0
  • belkide şunu düyorsun ruh ikizim şuan ne yapıyor :)

0|0
    0|0
    • aynen, düşündüğüm oluyor :)

• Hayalle yaşayanında yaşamayanında demiş, Namık Kemal parayla değilye insan hayali de olsa o an mutlu olabiliyorsa iş bitmiştir.

• Bana ilk bakısta deli gibi geldin.

0|0
    0|0
  • çok tatlısın ama ya ruh ikizin 85 yaşında çinli bir keşişse

0|0
    0|0
  • offfffffff çok yeşilçam filmi izlemişsin yaaaaa beynin bulaşık suyu gibi olmuş

0|0
    0|0
  • :D lan burdayım alooooo kızzz gavur tohumu kime diyom ben :D hahahaa

0|0
    0|0
  • Bakırköy'e randevu al tosbam :)

0|0
    0|0
    • akıllılar ne kazanmış ki bu dünyada ben deli olup bir şeyler kaybedeyim? :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Arayıştasın anlıyorum, dalga geçenleri boşver.. Aramaya devam et karşına düzgün biri çıkacaktır elbet. Mektup yazmak seni rahatlatır, sıkıntılı dönemde de olabilirsin, psikolojine yansımıştır bence gayet normal :)

0|0
    0|0
  • Tuhafsın :\

0|1
    0|0
  • yengeçsin galiba korkma bende öyleyimde artık bir adım daha olgun düşünebiliyorum mesela daha az ön yargılıyım

0|0
    0|0
    • koç burcuyum, yükselenim yengeç :)

• aynen öyleyim. herkes bana anormal diyor. öyle ki okulda lakabım uzaylı :D

• banada aynen profesörler seni incelemi türünün son örneğisin felan ama ben biliyorum ki benim gibi insanlar var ekşi sözüğünde yengeç burcunun özeliğini okuyunca anladım aynı beni anlatmış bu demek oluyor ki normalim ve benim gibi insan bir sürü var :) işte kanıt link

• 18 yaş için anlaşılabilir bir durum olsa da kendini fazla kaptırma dışarda böyle bir hayat yok hayallerden bakırköy'e uzanan bir sürece girersin

yine de aradığını bulursun umarım ama kaptırma kendini

0|1
    0|0
  • aramakla bulunmuyor ama sen aramaya devam et :)

1|0
    0|0
  • "Ruh eşi diye bir şey varsa eğer, benimki hayatta gelmez kendimden biliyorum inadı inattır." Eğer öyleyse ben yandım :D

0|0
    0|0
  • deli değilsin fazla hayalperestsin :)

0|1
    0|0
  • bu kadar yoğun olmamakla birlikte ben de öyleyim sanırım :)

0|0
    0|0
  • bence hala çocuksun ve hep böyle kal :((

0|1
    0|0
  • aşk için doğmuşsun vaycanısına

0|1
    0|0
Yükleniyor...