Baros yeniden süper ligde :)

Ne düşünüyosunuz bu konuda başarılı olurmu? link

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• galatasaray kariyeri antalyaspor maçıyla bitmişti, yeniden doğmak için antalyaspor'a gidiyor. baros'u severim, 10+ gol bekliyorum. bize dokunmasın da tek, başarılı olsun isterim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sakatlanmadığı sürece iyi oyuncu ,oynar.

0|1
    0|0
  • hayırlısı :)

0|1
    0|0
  • O her yerde başarılı olur <3

0|1
    0|0
  • Çok özledim be onu.

0|1
    0|0
  • barosu severim iyi bir forvet ama galatasarayda her nedense dikiş tutturamadı <33

0|0
    0|0
    • Olabilecek kalitesi var Galatasarayda 100 maçta 64 gol atıp 22 asist yapmış bir oyuncu Barosun ölüsü bu ligde 8-9 gol atar zaten

Erkekler Ne Diyor 15

• başarılı olur

0|0
    0|0
  • Kesin başarılı olur Galatasarayda oynarken ki aldığı darbeleri alıp sakatlanmayacağı kesin 13-14 gol bekliyorum biz hariç herkeze atsın :;D

0|0
    0|0
  • Kral Baros´u süper ligde izlemek büyük bir keyif sakatlanmazsa 15-20 gol atar

0|0
    0|1
  • ligi iyi biliyor ve iyi takıma gitti %100 faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • Çok seviyorum len bu adamı. Taa Galatasaray'a gelmeden İngiltere'de oynarken hayranıydım. Yeniden görebilmek güzel olacaktır.

0|0
    0|0
  • sakatlanmaz ise

0|0
    0|0
  • Baroş gençliğimde favori oyuncumdu, ama çok sakatlıklar geçirdi, çok talihsiz bir oyuncu, eskisi gibi olmasada Antalyasporda başarılı olacaktır.

0|0
    0|0
  • bence cardozo ile aynı seviyede bir golcü başarılı olacaktır

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • sakat olmadığı dönemlerde olur :D

0|0
    0|0
  • Bence olamaz bu sezon hic oynmadi

0|0
    0|0
  • 10 maç oynarsa iyidir..

0|0
    0|0
  • Baros çok kaliteli bir oyuncu Antalyaspor dada başarılı olacaktır...

0|0
    0|0
  • Futbol katili Emre beleşoğlu adamın kariyerini bitirdi o maçta sakatlanmasa o sezon Şampiyonduk Baroş fenerin baş belası olur

0|0
    0|0
  • Baros'un, Galatasaray'ın olduğu ligde Antalyaspor'a gitmesi=Erkeğin, sevdiği kızı görebilmek için başka bir kızla aynı ortamda buluşması gibi birşey o derece yani

0|1
    0|0
Yükleniyor...