Bir bakın lütfen özellikle kızlar dalga geçicekler yazmasın lütfen

biri var onunla bayagı ark muhabbeti yaptık sonra ona ilgimi hissettirmeye basladım biraz yardıma ihtiyacı vardı yardım ettim ona face twit sms felan devam etti 20 gun felan ilk aldığı mutlu haberleri bana soyledi benim ilgimi anladı ama konusmaya devam etti hani belki saçma ama attğım sms ya da faceden yazmama anında cevap verdi ben sonra dayanamadım acıldım ben seni arkadas olarak goruyorum dedi arkadasımsın muhabbeti yaptı şimdilik öyle arkadas kaldık ama ben ona karsı 1 haftadır hiç bisey yazmadım doğamda yok peşinden koşmak varsa vardır yoksa yoktur gönlü bence derim fakat ona ilgim hala var sizce yanlış mı yapıyorum yazmamakla ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kalbinin sözünü dinle . Olmayacaksa yine olmaz ama böyle bitmesin en azından 1 cümle daha konuşmak onunla? kötü mü yani? Boşver kalbini dinle gurur yapma hiç..

0|1
    0|0
    • ya bu gurur değilde bana bole işi yokusa surme durmu gibi geldi bende bu durumlardan hoslanmam ya tamam ya devam dır sende doğru söylüyosun aslında cok kararsızım mesela sen o kız olsaydın ne yapardın konussam ?

• tesekkurler en iyi cevap :)

• ben teşekkür ederim:)

Kızlar Ne Diyor 2

• Sınırını belli et derim,yazma gitsin !

0|1
    0|0
    • dediğim gibi hiç yazmamdım olduğu ortama dahi gitmedim kafam karısık senın de değin bana uyuyo ama işttee ...

• Sen bilirsin yinede...

• bence yazma sana ilgisi varsa %95 sana mesaj atıcaktır. yani doğanı bozma peşinden koşma

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence yazmamalısın senden hoşlanırsa zaten sana döner

0|1
    0|0
  • Sormasan daha iyi yüzündeki ifade değişir sana olan düşünceleri değişir:D

0|1
    0|0
Yükleniyor...