Benden hoşlanmıyor sanırım ama ben onu unutamıyorum..Ne yapmalıyım?

Sürekli gittiğim bir kitabevinde çalışan biri vardı,daha öncede sormuştum burada ilgileniyor olabilirmi diye.Sürekli gittiğim bir yer zaten ve arada bir göz göze geliyorduk bu çocukla.Hiç kimsenin olmadığı bir gün gittiğimde ise oturdu beni izledi sadece ben çıkıp gidene kadar,ben arada ona baksam bile kafasını çevirmeden ısrarla beni izledi o gün.Bişey sorduğumda hafiften gülümsediğini de görebiliyordum.Farketmedim,ama gerçekten çok hoşlanıyormuşum bugün anladım.Bugün gittim yine,fakat beni gördüğü halde oturduğu yerden bile kalkmadı.Sırf onunla konuşayım diye bir kitap ismi sordum,onun değil bir başkasının bu işlerle ilgilendiğini biliyodum aslında.Yine gülümseyerek cevap verdi ama ne yapıyor nereye gitti diye bakmadı bile.Gömdü kafasını bilgisayara hiç de kaldırmadı.Resmen umutlarım kırıldı,o davranışlarından sonra benden hoşlandığından emin olmuştum.Bidaha gitme diyorum kendime,hoşlansaydı bu zamana kadar belli ederdi sanki.Çok karıştım, neden böyle yapıyor sizce? Ne yapmalıyım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• şu bembeyaz tenli zayıf çocuk mu bu?

0|0
    0|0
    • evet biraz benziyor anlattığına. sen nereden biliyorsun ki?

• Bukadar yardımcı oldun, resmen aşk doktorum oldun :D Benden de sana söz o zaman, bir gelişme olursa mesaj yoluyla anlatacağım sana fikirlerini de alacağım yine :D

• eheh o zaman ben de beklemeye aldım kendimi, hadi hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• merhabalar. bu konu hakkında uzun uzun konuştuğunuz aşağıdaki "dafuqareutalkinbout" adlı üyeydim ben ve maalesef elimde olmayan sebeplerden dolayı hesabım kapandı. bu yeni hesabım. gelişmeleri aktaracaktınız bana. inanın halen merak ediyorum. burayı okursanız bu hesabımdan bana ulaşabilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Kitap almaya devam et:)

0|0
    0|0
    • Valla para falan kalmadı,normalde kitap okuyan biriyim tamam ama resmen stok yaptım yahu :d Gideceğim sanırım, ama değer mi gerçekten bilmiyorum.Sonunda hiçbişey çıkmayacak gibime geliyor.

• Bir hafta falan gitme.. ilgisiz gibi davran bir hafta sonra git ama sen ilgilenme yavşama yani bakalım ilgilenecekmi seninle gne..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vazgeçmeyi dene mesela.

0|0
    0|0
Yükleniyor...